Много се ядосах!

  • 6 807
  • 113
  •   1
Отговори
  • Мнения: 143
Много съжалявам че пускам тема,но дори и да я заключат дано поне да успеете да я прочетете.
Много ама много се ядосах от това което видях!
Прибирам се аз и на улицата едно момиче (на не повече от 11години) което се опитва да тегли с каишка КОТКА (много хубава чисто бяла аби сладур).Обаче момичето е с баба си която баба му се кара че не можело да води котката с каишката.И аз нали съм ,,руса,, се обръщам да кажа че котето е много хубаво(защо ли ми трябваше,ама ...)и докато го казвам това бабата удари на детето два шамара и се обръща към мен и ми вика,,защо го казваш това искаш да ми урочасаш котето ли?Аз какво ще го правя после като го урочасаш?,,ЕЕЕЕ направо яхнах метлата и казах ,,ти си наби внучето заради котката,,и още там работи и казах.
А тя с цялата си наглост ми каза ,,като си имаш внучета си ги гушкай,,

# 1
  • София
  • Мнения: 8 937
Защо се ядосваш. Трябваше да размахаш драматично ръце, да кажеш две три думички, да урочасаш и бабата. Друг път да не си извежда котката, щом я е страх от урочасване. Съжалявам само, че детето е пострадало, заради глупостта на баба си. Peace

# 2
  • Мнения: 4 294
Ахахаха  Shocked Laughing

На Венци момичето пуска уникални теми.  Grinning

# 3
  • Мнения: 765
 Бели котки на каишка, луди баби...моля те, кажи ми в кой квартал е това, не ми се иска да мина неподготвена оттам.

# 4
  • Мнения: 591
Наистина май е трябвало да се направиш на вещица и да и кажеш, че и нея си урочасала  hahaha то не е смешно де и ми напомня за една бабичка, която не знам дали сама си гледа внучето, но постоянно го нарича боклук и всичките му производни

# 5
  • varna
  • Мнения: 676
Явно бабата нещо е мръднала,хлопа и яко дъската.И да се намесиш,и да не се месиш,бъди сигурна няма да я промениш.

# 6
  • Мнения: 2 448
Момиче на венци, как можеш да си трошиш нервите за подобни глупости, пази си ги ще ти трябват да други по важни неща.  Wink

# 7
  • Мнения: 3 459
И затова пусна тема  ooooh!
Вместо да се ядосваш за такива работи, вземи наблегни на правописа, че определено куца.
Много ми беше трудно да разгадая какво искаш да кажеш!

# 8
  • Мнения: 1 970
хахаха  Joy
наистина е трябвало да го избиеш на майтап, щото бабичката е била хахава  hahaha
жалко за внучката, наистина  Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 22 462
Охх, голям майтап с тази бяла котка дето си я урочасала. ))))
Някой хора са си направо болни. )

# 10
  • Мнения: 2 111
Хехе, доста се посмях с твоята тема. Сега сериозно - споделям мнението, че бабата не е била съвсем в ред. Горките внуче и коте.

# 11
  • Мнения: 143
И затова пусна тема  ooooh!
Вместо да се ядосваш за такива работи, вземи наблегни на правописа, че определено куца.
Много ми беше трудно да разгадая какво искаш да кажеш!


Я бъди по конкретна че не разбрах кое в правописа ми куца???
Как все ще се намери някоя учителка, ти нямаш ли матури не знам!?

# 12
  • Мнения: 3 423
Прясно омъжените не урочасват, не й ли
каза на тая бабиера, позабравила се е май.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 840
Бяла котка.
Баба.
Внуче.
Кой кого разхождаше, не разбрах.
Каишката е ясна.
Урокито - тоже.

Как е Венци?
А "свеките"?

# 14
  • Мнения: 17 546
Посмях се здраво и на бабата с уроките пък и на теб с ядовете ти! На Венци момичето, дерзай! Вероятно ще бъдеш отличена в номинациите по нова година Joy И много здраве на Венци!  bouquet

# 15
  • Мнения: 251
Момичето на Венци, ама бива ли заради такива глупости да се косиш? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 2 161
А защо не каза:ах,много хубава баба.

# 17
Много съжалявам че пускам тема,но дори и да я заключат дано поне да успеете да я прочетете.
Много ама много се ядосах от това което видях!
Прибирам се аз и на улицата едно момиче (на не повече от 11години) което се опитва да тегли с каишка КОТКА (много хубава чисто бяла аби сладур).Обаче момичето е с баба си която баба му се кара че не можело да води котката с каишката.И аз нали съм ,,руса,, се обръщам да кажа че котето е много хубаво(защо ли ми трябваше,ама ...)и докато го казвам това бабата удари на детето два шамара и се обръща към мен и ми вика,,защо го казваш това искаш да ми урочасаш котето ли?Аз какво ще го правя после като го урочасаш?,,ЕЕЕЕ направо яхнах метлата и казах ,,ти си наби внучето заради котката,,и още там работи и казах.
А тя с цялата си наглост ми каза ,,като си имаш внучета си ги гушкай,,

Ама ти наистина не си на ред, за да се ядосваш за такива неща.

# 18
  • Мнения: 143
 Искам да ви кажа че ме ядоса защото си представям как майката и бащата на детето са на работа,а бабата го удари заради котката.Абе направо на знам кво да кажа.
А между другото и Венци ви праща поздрави Grinning

# 19
  • Мнения: 9 990
абе направо-нищо не ти се разбира от поста... Laughing

# 20
  • Мнения: 143
 Пенелопа Мястото на този пост е тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289789.0
като не го разбираш,копирай го там пък да видим.От 19-те момичета който са се включили в темата само две умници не са разбрали.Другия път ще го напиша на английски специално за вас!

# 21
  • София
  • Мнения: 10 357
 Shocked
На луди баби се ядосваш, на луди форумки също. На 30 вече ще си за психиатирята, бе, я карай по-спокойно. "Мерси" на Венци.  Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 759
джей, евала!  Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 2 840
...Другия път ще го напиша на английски специално за вас!

За мен на санскрит, ако може.

# 24
  • Мнения: 9 990
ама чакай сега, моме...
вместо да скокваш веднагически, вземи пооправи си поста. Laughingмноооо си нервна вЕрно, младо си, недей тъй..
за мен може да си остане на български, ама вкарай смисъл, подреди изреченията, че да схванем тъпите.Не визирам правописа въобще, че да ме пращаш в бИсИрите Laughing

# 25
  • Мнения: 600
аз от цялата работа едно разбрах, а, не - две неща - на венци момичето е зле с правописа и май е в цикъл. кофти комбинация Sick

# 26
  • Мнения: 9 990
Касис, Венциното моме страда от ПМС Grinning, пък като гледам графика си има, пожелавам и да не и дойде Grinning щом иска толкова  Flutter

# 27
  • Мнения: 600
Касис, Венциното моме страда от ПМС Grinning, пък като гледам графика си има, пожелавам и да не и дойде Grinning щом иска толкова  Flutter

ясно, да стискаме да не й дойде тогава. 'ма аз като бях бременна все ме трясяха нервите, да не стане и тя така. че тогава няма да се отървем Rolling Eyes 'щото и лека агресийка навява от постингите, та да не стане по-страшно newsm78

# 28
  • Мнения: 3 459
И затова пусна тема  ooooh!
Вместо да се ядосваш за такива работи, вземи наблегни на правописа, че определено куца.
Много ми беше трудно да разгадая какво искаш да кажеш!


Я бъди по конкретна че не разбрах кое в правописа ми куца???
Как все ще се намери някоя учителка, ти нямаш ли матури не знам!?
Пунктуацията куца, много при това  ooooh!
А това за матурите беше най-якото нещо, което прочетох днес   hahaha Joy

# 29
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Не се ядосвай на изкукуригали бабички, жалко за детенцето, че заради една котка си е отнесло шамарите.

# 30
  • Мнения: 143
Не бе момичета не се ядосвам, че някоя си не е разбрала какво съм написала.Просто ме дразни факта че все ще се намери някоя дето ще се изкаже не подготвена.И то не само в мойте теми,а в други където хората има сериозни проблеми.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Не бе момичета не се ядосвам че някоя си ми казала че пиша несмисленно

Ама бабата откъде е разбрала?

# 32
  • Мнения: 143
Не бе момичета не се ядосвам че някоя си ми казала че пиша безсмислено

Ама бабата откъде е разбрала?




Детето й каза

# 33
  • Мнения: 756
ама бабата не е ли била с котката и детето?

# 34
  • Мнения: 143
axel_chiara беше.Но го написах защото явно има и други с ПМС.  Laughing

# 35
  • Мнения: 756
ей , стига си се тревожила и ядосвала за глупости , ама аз наистина не разберха накарая кой е с ПМС , къде са бабата , котката и детето.
Вземи да се порадваш повече на семейството , което сте създали отскоро , че занам каква драма беше там и с баби и бели котки не се занимавай , а се забавлявай с Венци.
Съвсем добронамерено ти го казвам -аз обаче съм любопитна кой е с ПМС?

# 36
  • DE
  • Мнения: 967
Na Venci Momi4eto, нема се ядосваш на бабички и форумки!
Като си с 15 поста, ша търпиш! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 756
Na Venci Momi4eto, нема се ядосваш на бабички и форумки!
Като си с 15 поста, ша търпиш! Simple Smile

 Laughing Laughingстига бе , ще я изнервиш така и ще вземе да обере всички бели точки по килима .Недей, че тя много се нерви Hug Hug .Остави я да се налудува  Laughing , но аз се ядосвам че не разбрах кой е с ПМС и каква е конфигурация бяла котка , внуче ,баба  и млада руса съпруга.

# 38
  • Мнения: 3 459
 newsm50
Та, ся не разбрах още ли продължава да се ядосва Венциното или вече и мина  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 756
ами не знам дали тя се ядосва , но аз ще пусна тема "Много се ядосах , че не рабрах за ПМС , котката, внучето и бабата"

# 40
  • София
  • Мнения: 2 840
Не бе момичета не се ядосвам че някоя си ми казала че пиша безсмислено

Ама бабата откъде е разбрала?
Детето й каза
Как му е никът на предателчето, да си поговорим с него за форумската солидарност?

# 41
  • Мнения: 251
Темата продължава да" избива рибата".  Whistling

# 42
  • Мнения: 1 875
Дупе да му е яко на Венци ooooh!

# 43
  • Мнения: 251
Темата май  няма да удържи дълго. Не е сексуална...  Забелязах, че сексуалните драма-теми са хита тука и се развиват изненадващо бързо... Mr. Green

# 44
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Най обичам
луди, луди жаби ( баби ) Crazy

# 45
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Май наистина си руса. Laughing

# 46
  • Мнения: 1 259
Ахахаха  Shocked Laughing

На Венци момичето пуска уникални теми.  Grinning

Браво за което   bouquet

# 47
  • Мнения: 1 312
Някой да преразкаже сбито за какво иде реч,че нищо не схванах Rolling Eyes
И за темите на Венцито искам да знам.
Декември иде-да си науча урока bowuu

# 48
  • Мнения: 3 459
Някой да преразкаже сбито за какво иде реч,че нищо не схванах Rolling Eyes
Аз до ся така и не разбрах  Rolling Eyes

# 49
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
               Когато учех, мислех, че най - трудно се пише литературен анализ на стих на Яворов например...  Мразех въпроса - "какво е искал да каже автора..." Той каквото искал, го е казал, с възможно най - точните думи
              Сега разбирам, че не съм била права  Thinking В момента ми е много по-трудно да отговоря на въпроса  "какво е искал да каже автора...", даже със сбит преразказ едва ли ще успея да се справя...  ooooh!

пп. Но въпреки моята некомпетентност, това е една от любимите ми теми Simple Smile

# 50
  • Мнения: 143
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

# 51
  • София
  • Мнения: 10 357
 Shocked
Е защо ти не отнесе шамара, като ти урочаса котето, а? Ъ?

# 52
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

Не, определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо, не съм на училище, за да пиша разкази, преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте, я кажете? Това, че детето е водело с каишка котка ли, това ли? Или може би това, че бабата на детето му удари два шамара. Кое не разбрахте??? ААА, може това, че аз като минавах покрай тях, изкоментирах, че котката е много хубава и така стана скандалът (за урочасването), кое от това не разбрахте?????
ААА, ама като искате преразкази от Иван Вазов, айде взимайте по една книжка и почвайте да четете.


Хайде сега сравни твоето и моето писане и виж многото разлики. Хората не са измислили пунктуационните знаци, за да тормозят мързеливите ученици и блондинките, а за да направят по-ясна мисълта им, така че околните да ги разбират по-лесно. Това се учи в началното училище, ти къде бля тогава?

ПП Няма нужда от благодарности за превода, моля.  bowuu

# 53
  • Мнения: 3 371
дори след преразказа не ми стана ясно кой има пмс?
на венци момичето, дано те споходи спасов ден, че много бързо яхаш метлата нещо..... Crazy

# 54
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
     Венцевото момиче, ти вече си любимия ми автор !!!  Mr. Green Твой фен съм!!! Ще следя творчеството ти!!!  Mr. Green Mr. Green 
     Нещо се бях накривила, но ти ме накара да се усмихвам!!!  Mr. Green Може би изглеждам странно за околните, като се усмихвам без конкретна причина, ама те нали не са запознати с твоето творчество... как да им обясня  Mr. Green


пп  А Вазов съм го изчела баш когато е трябвало Simple Smile Сега да ми е по-леко...

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 10:36 от hugh

# 55
  • София
  • Мнения: 344
Темата май  няма да удържи дълго. Не е сексуална...  Забелязах, че сексуалните драма-теми са хита тука и се развиват изненадващо бързо... Mr. Green
Удържа, удържааа...вече трети ден се ядосваме заедно с Na Venci Momi4eto.
Na Venci Momi4eto, що не се поразходиш мило? Времето е прохладно и свежо ще ти се отрази добре.
Само, че не се оглеждай много наоколо, че току виж си урочасала следваща баба Party...и пак ще си имаме проблем тук.

# 56
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

# 57
  • DE
  • Мнения: 967
На Венци момичета, виж сега, темата ти е смешна и случката също.
Не се тормози, ами накарай модераторите да я заключат и друг път пускай нещо от рода на "Моето бебе може всичко" или "Покажете си бебетата". Ще видиш, че никой нямам да ти се подиграва!

# 58
# 59
  • Мнения: 251
Темата май  няма да удържи дълго. Не е сексуална...  Забелязах, че сексуалните драма-теми са хита тука и се развиват изненадващо бързо... Mr. Green
Удържа, удържааа...вече трети ден се ядосваме заедно с Na Venci Momi4eto.

Добре де,но аз на тази тема  не и давам "живот" ,повече от 4 страници...Горкото коте и горкото внуче! Друго не се сещам да изкоментирам.

# 60
  • Мнения: 25 691

 Добре де,но аз на тази тема  не и давам "живот" ,повече от 4 страници...Горкото коте и горкото внуче! Друго не се сещам да изкоментирам.

Ако продължавате да спамите така, със сигурност няма да има живот.  Naughty

# 61
  • Мнения: 143
Не определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо не съм на училище за да пиша разкази преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте я кажете?Това че детето е водело с каишка котка ли това ли?Или може би това че бабата на детето му удари два шамара.Кое не разбрахте???ААА може това че аз като минавах покрай тях из коментирах че котката е много хубава и така стана скандала (за урочасването) кое от това не разбрахте?????
ААА ама като искате преразкази от Иван Вазов айде взимайте по една книжка и почвайте да четете

Не, определено вие си играете с моето спокойствие!
Първо, не съм на училище, за да пиша разкази, преразкази и тем подобни.
И кое по точно не разбрахте, я кажете? Това, че детето е водело с каишка котка ли, това ли? Или може би това, че бабата на детето му удари два шамара. Кое не разбрахте??? ААА, може това, че аз като минавах покрай тях, изкоментирах, че котката е много хубава и така стана скандалът (за урочасването), кое от това не разбрахте?????
ААА, ама като искате преразкази от Иван Вазов, айде взимайте по една книжка и почвайте да четете.


Хайде сега сравни твоето и моето писане и виж многото разлики. Хората не са измислили пунктуационните знаци, за да тормозят мързеливите ученици и блондинките, а за да направят по-ясна мисълта им, така че околните да ги разбират по-лесно. Това се учи в началното училище, ти къде бля тогава?

ПП Няма нужда от благодарности за превода, моля.  bowuu






Еми щом проблема е в запетайките значи толкова ви е акъла!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 762
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

Най- накрая    newsm10

# 63
  • Мнения: 17 546
И Татти горкия е човек, ама идва на работа тук основно нощем. Айде подърлайте се още малко... ooooh! Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!

# 64
  • Мнения: 3 459
Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!
Което не е никак невярно  Grinning

# 65
  • Мнения: 5 539
Na Venci Momi4eto, тая трева не ти се отразява добре ooooh!

# 66
  • Мнения: 474
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired
  202uu
Време беше наистина някой да се обади.... Ами като сте толкова учени всичките, не трябва ли да сте над тези неща ????
П.С. .....та се чудя правилно ли поставих запетайката.....  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 2 840
Na Venci Momi4eto, тая трева не ти се отразява добре ooooh!

Що, бе, вижда бели котки на каишка, барабар с баби, деца, физическо насилие и магически ритуали.
Тревата е екстра Mr. Green

# 68
  • Мнения: 759
то момичето на венци си го е показала в аватара... relax... явно се старае, но не й се отдава rotfImbo rotfImao

# 69
  • Мнения: 9 990
Честно казано-ни ми е до запетайките на Венцината, ни до нищо...Просто ми е смешно как скача, па се дърви, па се отяжда на добронамерените и градивни критики, които още в миналата тема и се отправиха.Тресе я нервата-това разбрахме, ама ако не скача на забележки-смятам по-леко ще върви по-натам с нея...Никой не е перфектен, но е добре след толкова показно къде и куца-ако не умее усилия да положи да пооправи нещичко-поне да не се отяжда. Hug

# 70
Айде спрете се с тези правописни грешки де, банални ставате вече! Ега ти ученото племе! Нямате ли си деца да възпитавате, а се изживявате като даскалици по форумите? Аман вече от комплексари...  Tired Tired Tired

Ерика, проблемът не е в правописа точно, за мен няма значение дали момичето ще прави по 5 грешки на дума, стига да и се разбира. За жалост, не всички сме толкова интелигентни като теб, за да можем от една шепа разпилени думи да разберем какво иска да каже авторът. Ако не вярваш, погледни горните постове - хората масово се оплакват, че не разбират за какво става въпрос.
След като човек е решил да досажда на останалите с проблемите си, поне да бъде така учтив да ги излага смислено. Все пак не сме тук да правим литературни анализи и да правим граматични упражнения с редактиране, а да помогнем, ако можем.
Или момичето да се научи да пише ясно и разбрано, или да спре да пише напушена. Не съм сигурен в кое от двете се състои проблемът и.  newsm78

# 71
# 72
  • Мнения: 4 524
Аз малко не по темата, ама... То тука 90% не сте по темата.  Laughing
ronq, малко си противоречиш с подписа... Laughing

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Аз малко не по темата, ама... То тука 90% не сте по темата.  Laughing
ronq, малко си противоречиш с подписа... Laughing


 newsm10
Цяла вечер ме сърбяха ръчичките, да го напиша, ама като нямах кирилица....  Mr. Green

     ronq, подкрепям петицията от подписа ти!!! Може би ако децата ни бъдат по-грамотни, ако четат повече , ще научат повече и ще успеят да обяснят на бабите си, че млади, пък били те и руси, жени не могат да урочасват красиви бели котки водени от малки деца на каишка...  Thinking

# 74
  • Мнения: 474
 Joy Joy Joy newsm10 Peace Hug
Слагам емотиконки, за да няма грешки......  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А за противочречието /ами, везната си е везна  Laughing/... ако става дума за П.С.-а ..... това беше шега... ако не съм разбрала, не ме линчувайте  Wink
Просто някои постове в темата наистина са обидни към авторката.... ми ядосала  се момичето за нещо си там...... и се започна едни треви, синдроми /било пред- или следменструални/......  ooooh! то да не сподели човек...

# 75
  • Мнения: 4 524
А, чакай сега - тревите нямат нищо общо с правописа /или пък имат  newsm78/ - момичетата си се шегуват и не виждам какво толкова обидно има. Лошият правопис и неграмотността обаче правят впечатление на много хора, дразнещо си е. Та противоречието идва от това, че казваш да сме над тези неща, но в подписа си имаш линк към петиция за книжовния ни език. Wink Ами хайде да ги спазваме правилата де! Нали затова сме ходили на училище, нали затова си има норми за правопис и правоговор?

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 268
...Просто ми е смешно как скача, па се дърви, па се отяжда на добронамерените и градивни критики, които още в миналата тема и се отправиха.
Баш в миналата и тема, нЕма ни една добронамерена критика! Срам ме хвана от човешката лошотия, докато я преглеждах. То сарказъм, то ироноия, то къде явно, къде по- скрито подиграване.... Оляхте се (повечето списали там), честно! А пък сега сте изненадани що рипала и скачала?! ooooh!
И мен ме дразни неграмотното писане, но някои го превръщат в самоцел.

# 77
  • Мнения: 9 990
aaa, е си права.Често даден потребител пуска тема с идея, че всички трябва да скочат дружно да го подкрепят.В някои ситуации, особено когато самата тема е поднесена изключително пренебрежително няма как да пожънеш несаркастични отговори...Самото "поведение" на потребителя предизвиква такива отговори.Отделно, че някои не умеят да доловят и шегата често, а я мислят за заяждане-хора, които не носят на майтап обикновено скачат да се репчат в отговор, вместо да се засмеят, надсмеят на собствените си грешки и да махнем с ръка всички... Wink

# 78
  • София
  • Мнения: 4 053
Култова тема!!!  Joy Joy Joy
А На Венци Момичето вече ми е любим автор. Само чакам да пусне нещо ново!  Joy

# 79
  • Мнения: 591
Като гледам едва ли ще пусне още нещо...поне аз не бих. То момичето пуснало тема, за да сподели, а то станааа....Темата въобще вече няма нищо общо с това, което трябва да бъде

# 80
  • Мнения: 143
Честно  ми е до запетайките на Венцината, ни до нищо...Просто ми е смешно как скача, па се дърви, па се отяжда на добронамерените и градивни критики, които още в миналата тема и се отправиха.Тресе я нервата-това разбрахме, ама ако не скача на забележки-смятам по-леко ще върви по-натам с нея...Никой не е перфектен, но е добре след толкова показно къде и куца-ако не умее усилия да положи да пооправи нещичко-поне да не се отяжда. Hug




Дразня се от факта че ми правите забележки не по темата,а за това как пиша.Ако не ми разбирате защо пускате коментар?
Като не ви харесва моята тема продължавайте с други.
Обаче ако ми бяхте направили забележка от сорта ,,ами ти защо каза на бабата че котката й е хубава,, или нещо по темата нямаше да се дразня!Така че нито съм нервак нито пък напушена.Но в скоро време май ще се напуша от вас smile3507

# 81
  • Мнения: 9 990
Венциното-винаги на подобни теми е така, аз да ти кажа.Така си постлала просто... Hug

# 82
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Хе, хе, хе, на Венци булката,
нали знаеш някой автор като пусне хубав роман, как с нетърпение чакат следващата му книга?

Е така, с нетърпение, и ние чакаме следващата ти тема.

# 83
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!
Което не е никак невярно  Grinning

Не е вярно, на работа съм от сутрин до вечер и ако не е форума да се разсея малко, ще взема съвсем да лудна.

# 84
  • Мнения: 3 459
Затова по вестниците пишат, че тук основно списват жени без работа!
Което не е никак невярно  Grinning

Не е вярно, на работа съм от сутрин до вечер и ако не е форума да се разсея малко, ще взема съвсем да лудна.
Ееее, ествествено че има и изключения  Grinning

# 85
  • Мнения: 143
Хе, хе, хе, на Венци булката,
нали знаеш някой автор като пусне хубав роман, как с нетърпение чакат следващата му книга?

Е така, с нетърпение, и ние чакаме следващата ти тема.


Предната тема която пуснах беше точно преди М.И този месец се получи същата работа,което ще рече другия месец(около 31-33 дена) ще има нова тема.
Абе да си призная малко съм нервна преди М  Embarassed

# 86
  • Мнения: 17 546
На Венци момичето, или надувай корема да няма пак М., че толкова скоро (след 33 дни) подобна тема ще ми дойде в повече, или се откажи въобще душко. И на Венци пак много поздрави, да не пропусна! Laughing

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 01:22 от Балу

# 87
  • София
  • Мнения: 2 840
ще рече другия месец(около 31-33 дена) ще има нова тема.

Това кога се пада, че да намина?

# 88
  • Мнения: 25 691

Предната тема която пуснах беше точно преди М.И този месец се получи същата работа,което ще рече другия месец(около 31-33 дена) ще има нова тема.
Абе да си призная малко съм нервна преди М  Embarassed

Най-искрено ти желая да нямаш повод да пуснеш тема тук, а в някой друг подфорум!  Wink  Laughing bouquet

# 89
  • Мнения: 2 386
Ужасни сте.  Laughing Имаме и неграмотни потребителки с над 3000 мнения, но на тях никой дума не смее да им каже. И все им се разбира, бре..

Момиче, вместо да ти олекне... май ти стана по-кофти, а? Другият път просто не отваряй тема, изчакай друг да пусне и атакувай.  Laughing

От много време се каня да споделя нещо с вас - имам преки наблюдения над още няколко, доста добри (тясноспециализирани) форума. В никой от тях правописът не е приоритет и начин за отсяване на потребители, но пак вършат чудесна работа. Може би превъзнасянето ни идва в  повече..  Rolling Eyes

# 90
  • ВАРНА
  • Мнения: 83

Предната тема която пуснах беше точно преди М.И този месец се получи същата работа,което ще рече другия месец(около 31-33 дена) ще има нова тема.
Абе да си призная малко съм нервна преди М  Embarassed

Най-искрено ти желая да нямаш повод да пуснеш тема тук, а в някой друг подфорум!  Wink  Laughing bouquet


     Може и в няколко подфорума едновременно...  Ако няма друго, свекървата, да е жива и здрава, си е един постоянен повод за нови теми.  Wink Бъкащи хормони на бъдеща мама и дразнеща свекърва - това си е класика  Mr. Green

# 91
  • Мнения: 143
Как' Сийка много ти благодаря за пожеланието.И иска да ти кажа, че много държа на твоето мнение и съм ти фен newsm51
А за Ева на сцена искам да кажа,че наистина има добри хора тук във форума и тя е една от тях!  newsm51

# 92
  • София
  • Мнения: 399
 Добре де, айде да се включа по темата, а не ти ли беше жал за котето, та плюеш бабата? Ми детето като не разбира от дума и го мъчи, може и с право да си е отнесло шамара. Не му е позволено всичко, само защото е дете, все пак това е живо същество, а не играчка.

# 93
Как' Сийка много ти благодаря за пожеланието.И иска да ти кажа, че много държа на твоето мнение и съм ти фен newsm51
А за Ева на сцена искам да кажа,че наистина има добри хора тук във форума и тя е една от тях!  newsm51


Само истинските ти приятели ще ти кажат, когато лицето ти е мръсно.
Only your real friends will tell you when your face is dirty.

сицилианска поговорка

# 94
  • Мнения: 2 386
Аа, отписвам се!  Laughing

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 01:20 от Ева на сцена

# 95
  • Мнения: 143
Добре де, айде да се включа по темата, а не ти ли беше жал за котето, та плюеш бабата? Ми детето като не разбира от дума и го мъчи, може и с право да си е отнесло шамара. Не му е позволено всичко, само защото е дете, все пак това е живо същество, а не играчка.




Какво коте какви 5лева бе момиче????Ти помисли ли преди да пишеш?
Тя удари два шамара на детето заради котката,а на мен няма да ми е жал детето,а за котката?!
Оле какви работи чета!Те не че моите теми са супер ,но отговорите просто нямам думи!
И как така с право си е отнесло детето шамарите?Майка му или баща му да го набият,да!Но бабата,неее!

# 96
  • Мнения: 9 990
Венцината, сори че не е станало този месец, айде късмет след около 14 дена награбвай Венци здраво! Hug
А относно правописа...ми-не е толкова до него, колкото до твоята наистина нервност.Да за репчиш на всеки, дръзнал да ти покаже къде грешиш е тъпо.По-на майтап го извъртай и нещата ще са коренно различни. Grinning

# 97
  • Мнения: 25 691
Тя удари два шамара на детето заради котката,а на мен няма да ми е жал детето,а за котката?!

Зависи. Ако детето нарочно тормози животното, може да си е заслужило шамарите, колкото и скандално да прозвучи това на някои хора. Има деца, които със садистично удоволствие измъчват животните и някой трябва да ги спре, преди да им се услади и да преминат на хора.

# 98
  • Мнения: 143
Да съгласна съм,но горкото дете се мъчеше с тази котка,а бабата само викаше ,,не така,не така,, !А нали се сещате,че котка с каишка е малко странно.То не детето беше виновно,котката се беше запънала и не искаше да ходи.И накрая лудата баба като наби детето и ме увика,че съм щяла да урочасам котката реши,че най добре ще е да я носи на ръце.

# 99
  • Мнения: 3 459
Темата не се ли изчерпа вече  Tired

# 100
  • Мнения: 9 990
Значи, ако трябва да сме обективни-не е никак ясно кой кого.Ти пресъздаваш някак история, пречупена през твоята нервност даже.Ако аз бях там, може би друго щях да видя.Така че...може въобще да не се е случвало точно така, както на теб ти се е сторило. newsm78

# 101
  • Мнения: 143
Може да права си.На мен така ми се стори,а може и да не е било така.Ако бабата не ми беше казала за урочасването може би да съм на друго мнение сега, знам ли.

# 102
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
 google

Уроките са следствие от лоши очи

Автор occultism.biz

Уроки са общо физическо неразположение, изразяващо се в главоболие, припадъци, схващане на крайниците, световъртеж, умора. Уроките са следствие от лоши очи. Според народното поверие, лош поглед имат хора, които като деца са били закърмени повторно от майките си. Към категорията спадат магьосниците, завистниците, незаконнородените, съботниците, понякога вдовиците и старите баби с някакъв недъг или белег. Вярва се, че зъл поглед имат светлите на цвят очи - сини и зелени. Уроки причиняват и змийските очи. Най-податливи на урочасване са бебетата, малките деца и бременните. Затова те носят различни апотропеи и амулети - сребърна паричка, червен конец, мъниста, чесън, кръстче от глог, кост от главата на Никулденския шаран, вълчи зъб, прешлен от змия, рог от коза, косъм от мечка. От уроки предпазват черепите от елен или кон, окачени по плетищата на дворовете. Урочасани могат да бъдат сватбата, вършитбата и сеитбата. Урочасване се лекува единствено чрез баене.


    Ти със светли очи ли си?  Thinking

# 103
  • Мнения: 1 554
еххх,като про4етох заглавието и пусната от НА ВЕНЦИ МОМИЧЕТО
викам си: ей сега станало нещо със свекървата, а пък то някаква си бяла котка Crossing Arms

Мацка дай нещо по интересно Peace

# 104
  • Мнения: 143
Не точно,очите ми са пъстри.
Морска ти като видя,че съм пуснала тема и к'во викаш ,,ей сега ще има сеир" Laughing ?! То не че нямаше,но както и да е!

# 105
  • София
  • Мнения: 2 840
Предлагам да баем виртуално на котката Twisted Evil

# 106
  • Мнения: 143
Еее не няма смисъл,бабата ме накара да я заплюя!

# 107
  • София
  • Мнения: 2 840
 Joy Joy
И к'во, оправи ли се или поне не почервеня ли животното?
Не бабата. Котката Mr. Green

# 108
  • Мнения: 143
Дано да е почерняло  Twisted Evil ,че така ме ядоса тая бабка  Twisted Evil

# 109
  • Мнения: 2 584
Na Venci Momi4eto не се занимавай с баби повече, виж какво става, и свекърва ти, и тази баба, като видиш баба я заобикаляй и не се ядосвай за глупости, има къде по сериозни неща

# 110
  • Мнения: 1 554
ЕЕЕ на Венци моми4ето нищо ли4но Hug

# 111
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
Еее не няма смисъл,бабата ме накара да я заплюя!


 rotfImbo

    Знаех си аз, че твоята тема ще ми оправи настроението!!! Mr. Green  То вярно народа изперка, ама....

# 112
  • Мнения: 25 691
Еее не няма смисъл,бабата ме накара да я заплюя!

За другия път да знаеш, преди да се възхитиш на хубостта било то на дете, било то на животно, първо почни със заплюването.   Mr. Green
Само внимавай да не си изядеш боя, ако майката е от форума. Тукашните нещо много се нервят на заплюването на децата им. Joy
С две думи - ако е баба, плюеш. Ако е майка - не плюеш.  Peace Laughing

# 113
  • Мнения: 3 459
Предлагам да баем виртуално на котката Twisted Evil
Joy hahaha

П.П: Струва ми се, че темата доста се задържа  Grinning
Татман, може и да намине скоро  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт