Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 901
  • 265
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 878
най-добре се рисува с акрилини бои,после се чисти много лесно.Може и с латекс,но малко по-скъпо ще излезе и след това ако не е следващият с добро покритие може и да не се пребоядиса.
Аз шаблони не правя ,направо рисувам,но то при мен е талант  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
По-принцип за детската можех и да го направя перфектно ,както по анимациите,но нямаше да е така непринудено както сега.Все пак са детски стаи и е добре да са несъвършенни.
Виж за спалнята е друго нещо.Там мисля би подхождало нещо в азиатски стил- цъфнало клонче от вишна,или просто някакви клони със зеленина (кипариси или нещо подобно).Така ще може да почват от някъде си и да завършват до някъде ,както и да ги нарисуваш самостоятелно по няколко стени без да е необходима връзка помеджу им.
 Hug
ама лекция дръпнах  Crazy

# 91
  • Мнения: 750
Аз рисувам с латекс.Взех от Практикер от ония малките разфасовки (колкото кафена чашка и малки шишенца има).
Боядисах цялата стая в синичко а тавана си беше бял.Мебелите събрах по средата на стаята покрих ги с найлон и запретнах ръкави.
Очаквах да ми капе по носа,както казваш....но,всъщност и една капка не капна.
Шаблони не ползвам.Първо рисувам с графит.Мъжо има едни специални за графика,та щипнах от неговите. Mr. Green
Само си очертавам...ако има грешка със салфетка се изчиства лесно.И после оцветявам.Но,това го правих само за онова като панделка дето е на стената,че ме измъчи тая схема! Crazy
А облаците,както дойде.Равихрих фантазия и готово.
Ама сега съм изправена пред проблем. Thinking
Въпросната 'панделка' се носи от два гълаба...Пустите им гълаби,немоем ги нарисувам бе...Сложни са ми нещо! newsm78
Май ще мине без гълаби! Mr. Green
Джуджолинка-гълаби да ти се рисуват... Whistling

# 92
  • Мнения: 2 388
jujolinka  и .ДЖЕЙН. благодаря ви за подробните оговори, както и за насоките, които ми дадохте.  bouquet
Ще потърся из нета нещо подходящо за спалня и когато съм готова с идеи е много възможно пак да ви досадя с питанки. Mr. Green

# 93
  • Мнения: 750
Ето малко идеи за детска стая!

тук
и тук

# 94
  • Мнения: 878
нямаш проблем с пилетата ,...само кажи как ги искаш,летящи,седящи ,мътещи  Mr. Green
Аз съм от Бургас обаче ,няма да ми стигне четката май до вас:)

# 95
  • Мнения: 359
Здравейте и от мен!
Разкошни неща видях, но имам един такъв въпрос към мами на 7-8-9 годишни момчета: вашите мъже не са ли луднали на тема Югио, Наруто, костенурки Нинджа и тем подобни изверги? Защото ние и всички познати момчета сме абсолютно обсебени. А никъде из темите не видях стаи с подобни мотиви. Само футбол, коли, бейзбол и морска тематика (тези последните са наистина супер!).
Нас ни вълнува да има черепи, дракони, чудовища - колкото по-изродски, толкова по-добре. То вярно, че маниите бързо им минават и после какво ще я правим тая стая, ама...

Та аз клоня към огромен дракон на една от стените, но още събирам идеи. Ако някой е правил нещо подобно, моля, споделете!

# 96
  • Мнения: 750
нямаш проблем с пилетата ,...само кажи как ги искаш,летящи,седящи ,мътещи  Mr. Green
Аз съм от Бургас обаче ,няма да ми стигне четката май до вас:)

Летящи мацинка,летящи ги искаме!
Ама много си далечко бе художничко такава! Twisted Evil
Вдигай гълабите и идвай на гости в София! Wink
Оф..днес нищо не рисувах....а така ми се щеше! Tired
Нямам зелена боя.Утре ще купувам,па да видим! Rolling Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 44 223
Здравейте и от мен!
Разкошни неща видях, но имам един такъв въпрос към мами на 7-8-9 годишни момчета: вашите мъже не са ли луднали на тема Югио, Наруто, костенурки Нинджа и тем подобни изверги? Защото ние и всички познати момчета сме абсолютно обсебени. А никъде из темите не видях стаи с подобни мотиви. Само футбол, коли, бейзбол и морска тематика (тези последните са наистина супер!).
Нас ни вълнува да има черепи, дракони, чудовища - колкото по-изродски, толкова по-добре. То вярно, че маниите бързо им минават и после какво ще я правим тая стая, ама...

Та аз клоня към огромен дракон на една от стените, но още събирам идеи. Ако някой е правил нещо подобно, моля, споделете!


Аз бих оставила тези герои като някакви готиви постери просто и разни други предмети например, неща, които лесно се подменят като дойде следващата мания...а на тази възръст сигурно ще е скоро....

# 98
  • Мнения: 596
Много хубави стаи! Искам да попитам Елспет за разтегаемия диван - от къде сте го купили и удобен ли е за ежедневно спане. Ние сега правим спалнята в детска и ще трябва да спим в хола с мъжа, а пък нашия диван не е удобен и ще го сменяме.

# 99
  • София
  • Мнения: 830
... Искам да попитам Елспет за разтегаемия диван - от къде сте го купили и удобен ли е за ежедневно спане...
Купихме го от Станков, поръчка, чака се два месеца минимум. Много е удобен, има 14 см матрак (не дюшек), според мен това е най-доброто решение за ежедневно спане. Цена 3300 лв с тази дамаска.

# 100
  • Мнения: 133
Ето и нашата детска стая, макар и не съвсем довършена.
Как мислите, какъв цвят перде да купя, нямам идея и за модел Thinking


http://www.snimka.bg/album.php?album_id=257923

# 101
  • Мнения: 750
Ето и още малко снимчици от моето творение! Flutter

1
2
3


Antonija-за пердетата...ще разбереш какви да са,когато ги видиш! WinkИма толкова голям избор сега,че... Crazy
И ние трябва да сменяме пердетата на детската...вчера гледах много модели,но не бяха това което искам.Всъщност,не знам какво искам! Mr. GreenНо,ще го намерим!
Сама да се похваля-аз уших възглавничките! Flutter

# 102
  • Мнения: 596
... Искам да попитам Елспет за разтегаемия диван - от къде сте го купили и удобен ли е за ежедневно спане...
Купихме го от Станков, поръчка, чака се два месеца минимум. Много е удобен, има 14 см матрак (не дюшек), според мен това е най-доброто решение за ежедневно спане. Цена 3300 лв с тази дамаска.
Благодаря за отговора! Малко ме стресна тази цена ...

# 103
  • София
  • Мнения: 454
Това е стаята на дъщеря ми.
Остават лампи и пердета, но като цяло е готова.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258001&photo=13
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258001&photo=15
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=258001&view=1&photo=17

# 104
  • Мнения: 343
Много хубави стаи сте направили. Малкия иска цялата му стая да е в зелено и никакъв друг цвят. Mr. Green Доста ме затруднява.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт