Толкоз хубави жени, г'де ще видиш ти.... ☞ Испания ☜

  • 30 530
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 500

Мирка,и аз за нея говорех,за девойката с цикламеното панталон4е hahaha Wink.

Въх,не съм те разбрала... Crazy
Parabol,страхотна сватба!  bouquet
Вес,палавница...... Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 07:31 от Mirkata

# 46
  • ES
  • Мнения: 2 172
Честит първи юни - ден на детето! Да са ни живи и здравидечицата, щастливо детство!
Парабол, много хубава сватба, оригинално замислена. В манастир ли е била, и ако да, в кой? И роклята ти е много оригинална, плетена на една кука дантела ли е? Как върви подготовката за работата,Сава на кой ще го оставаш да го гледа.

А на мен от вчера ми е много тъжно. През седмицата,може би защото можъка ми е ангажиран с работа, не усещах такава туга, ама в събота като си останах сама, осъзнах колко ми е празна къщата.  Cry Гледам мъжа ми и на него му е тежко. Не му се е тръгвало от БГ без него.

Ла Ада, то не е мит,че испанците немогат да смятат.

Хайде лека вечер.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 23:46 от gery_to

# 47
  • Мнения: 500
Добро утро,момичета!  bouquet
gery_to,разбирам те напълно!Още не сме заминали,а само ,като си погледна детенцето и започвам да плача.Не мога да си представя,как ще живея без нея!Знам,че ще е добре тук при майка ми.Знам,че там ще работим на черно  и ще е много трудно в началото.Знам,че е по-добре за нея,да я вземем по-късно,но ......Не мога да спра ,да мисля,че няма да е с мен.... Cry
Карчита,всичко ще се нареди-важното е че сте всички заедно! Hug
Ох,пак ми стана тъжен поста.Айде,да ви е лека седмицата и да ви се случват само хубави неща!Заповядайте и по кафенце!

 Peace

# 48
Хей,моми4ета,горе главите,разбирам ви добре,аз съм го изживяла съ6тото.Вси4ки,или по4ти вси4ки сме минали по този път.Много е трудно,нека не се заблуждаваме,но накрая вси4ко си идва на мястото.Аз мойта малката я оставих на свекърва ми,когато бе6е на 4 годинки и си я взех,бе6е на 6.Радвайте се,4е са ви добре де4ицата,и 4е са здрави.Мойто детенце е с ДЦП,тогава о6те не може6е и да говори,ходе6е само,когато я води6 за ръ4и4ка.Колко съм я мислила...Но сега сме вси4ки,добре сме слава Богу.Така 4е не се от4айвайте,а смело напред newsm10

Мерси за кафенцето,добре ми дойде Wink

# 49
  • Мнения: 1 818
Добро утро !     bouquet     Днес е 2-и юни...  bg

Вес... Hug разходихме се,но този път без влакчето  Grinning
...Тръгнахме към Аликанте,но ни заваля един дъжд...добре,че колата беше наблизо...та в първото ресторантче...след това пихме английска бира в бара на съседите/все си мислех,че като любимата ми немска бира няма да намеря,но ето че открих достоен заместител...за сега/,по тяхна покана ...а там...всички като едно голямо семейство.Запознахме се и с едно много приятно немско семейство от Хановер и разговора стана повече от приятен...На една от снимките,закачени по стените виждаме с Дани и момчетата снимка с автограф на Роджър Гловър...и ние  #Crazy като фенове на Пърпъл  Shocked Ама това истинско ли е...Ами да,той ни е приятел...и на следващата снимка съседите ни  прегърнати с Роджър в собственият им бар....Родителите му от 20 год. живеели в нашето Кампейо ...Така че при следващото свирене на виртуоза сме на първа линия  Peace
Едно поздравче от мен Love Is All-Roger Glover..понеже съм на тази вълна...и още едно  AMARAL - Llegará la tormenta...от новия албум на Амарал...много сладко кавърче на песен на Боб Дилън.

Мария  Hug,този път аз не можах да те открия по телефона...звънях от мобилния...Нищо...и без това не стигнахме до Аликанте...а бяхме се запътили до големия парк в началото на града.

Парабол Hug ...нямам думи...толкова е непринудено всичко...толкова е различно...Толкова сте щастливи! Чудесна е сватбата ви !  Heart Eyes Hug Викам на Дани...Дай да се разведем и отново да се оженим в този манастир.

ЛаАда Hug ...да...отдавна ги знам аз номерата им като вземат да пускат оферти...и аз гледам цената за килограм...винаги  Mr. Green

Мирката  Hug ,вкусно кафе!

Гери  Hug ,чак на мен ми става тъжно като те чета...Първите дни е най-трудно...ще свикнете...Ох  ooooh! много те успокоих и аз....

Лост,добре дошла  Hug ! Ние нямахме никакви проблеми със записването на Давид....Записахме го Давид Даниел/ 1er apellido/ Илиев.Служителя ни пита ами защо Даниел,като другите ви деца са Даниелов...Ами така решихме,викаме ние...да има и малко испанско  hahaha ...Това беше

Една снимка на дъгата от вчера  Heart Eyes


Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 14:04 от gaby_s

# 50
  • Мнения: 3 098
Габи,много хубава снимка. Hug И интересен разказ. Wink

Моми4ета,няма на4ин да ги пишат както си искат в рехистро сивил,нито пък трябват някакви документи от посолството.Данните се въвеждат по информе де алта от болницата.Както си ги запишете след като си ги родите,така ще са. Grinning
Между другото се говори,4е бг посолство ще има и във Валенсия.

Как изкараха мал4уганите празника? bowuu

# 51
  • Spain
  • Мнения: 3 750
А ти Марица къде се изгуби ? никаква те няма напоследък

# 52
  • Мнения: 773
Парабол това още веднъж доказва че навсякъде е различно.
На мен дори и през ум не ми е минало преди да родя да ходя да търся някъкви документи,
повече се притеснявах от това как ще ми преведат в България акта за раждане защото въз основа на него се вади паспорта и се чудах например
ако имах момиче дали да я запиша Petia или  Petya, защото според мен в първия случай ще я преведат Петиа, а във втория Петя.
lost ти от Барселона ли си -най-добре попитай някоя българка, ако познаваш която е раждала скоро или ако има някоя мама от там тя да каже как е
било при нея, не за друго ами да не се разправяш с тези от посолството, че винаги е некъкв ужас некъкъв ад с тях, за каквото и да ти потрябват
Габи много хубаво звучи Давид Даниел Peace

# 53
  • Мнения: 3 098
А ти Марица къде се изгуби ? никаква те няма напоследък
Много ангажименти имах напоследък.С хубави неща са свързани,не е нещо лошо. Peace
Най_после тая година успях да вкарам Ани в консертадото,което исках,за него има най_много доволни родители и никакви денунсии.Успях да я запиша и на балет в една от най_добрите школи,а себе си на салса. Flutter  Party Тя иска и на карате да ходи,да видим дали ще я вземат.
Тя за си е за там,каквато е бойна ядрена глава. Grinning Mr. Green

Ти Ла Ада,направи ли сепията?И ако да,хареса ли ти тая рецепта?Мойте правиха на 1.юни сутринта баща и дете заедно сладкиш.По никаква рецепта,тяхно си изпълнение. LaughingБлата беше като за сладък салам_натрошени бисквити,мляко,оба4е го позапекоха малко.Отгоре после сложиха слой от ску4ани бадеми и сладко от ягоди,стана  пута мадре,не о4аквах да е такъв разкош. Party

Lady laura,дори в един и същи комунидад има толкова разли4ия между отделните общини по отношение на документация,камо ли между областите.

Мадрид4анки,завиждам ви.Кустурица+The No Smoking Orchestra на 6.06 ще има концерт,що не свърне и до Валенсия,незнам.

# 54
  • Мнения: 13
 жива ли е паметта на ботев!
благодаря момичета за хубавите думи за сватбата! наистина беше хубаво, а аз като всяка булка...
герито в килифаревския манастир беше, на 20 км на юг от търново. за митето не се притеснявай, сигурна съм, че е в добри ръце. а аз се готвя за работата да. свекурва ми идва другата седмица за около 3 месеца, а после ще видим.  Hug
марица аз споделих моя опит с записването на детето ми, което заради споменатия документ се проточи почти месец. тук е така в област мурсия, за регистро цивил не важи написаното в матернидата, на друго място разбирам, че не е нужно нищо. аз не успях да го запиша без документа от посолството. така, че лост добре си решила, най- добре, за да няма изненади е да се пита. и между другото от посолството въобще не бяха изненадани и знаеха какво ми трябва, текста е готов записан, само въведаха имената на синами. леуди лаура навсичкото отгоре преди да се роди не става. в посолство искат документа, който ти дават в матернида, че си родила. голям кошмар! тия тук при нас са идиоти!
момичета тъкмо се връщам пак от посолството. ходихме за паспорт на сава. ох голям път, голямо чудо! а тия там-  цяла сутрин ругаха добитъка. само мучаха и сумтяха, че не си се родил научен да попълваш документи и не можеш сам да се сещаш какво ше очаква от теб  #Crazy октомври, ноември пак ще се видим с тях, като взимаме паспорта.  #2gunfire

# 55
  • Мнения: 3 098
Това слушали ли сте го? Joy

# 56
Моми4ета,няма на4ин да ги пишат както си искат в рехистро сивил,нито пък трябват някакви документи от посолството.Данните се въвеждат по информе де алта от болницата.Както си ги запишете след като си ги родите,така ще са. Grinning
Между другото се говори,4е бг посолство ще има и във Валенсия.

Много се надявам да е така! Мислех да се сдобия с прословутия документ още от сега, но после прочетох, че се издавал въз основа на документа за раждане  ooooh!
За съжаление не познавам никакви българки, нито раждали, нито не...така че нямам към кого да се обърна с тези въпроси. Ааа и между другото ако може да ме просветлите и по един друг въпрос: какво гражданство ще има малката? И знае ли някой какви са условията за получаване на тези прословути 2.500 евро? Уж всички родилки, но май има условие да си работил и да си осигуряван 2 или 3 години (не съм сигурна кое от двете)  newsm78

Благодаря ви предварително!  Hug
Ако има мами от Барселона много бих се радвала да пишат  Peace

# 57
  • Мнения: 1 156
4естит  ден на Ботев, моми4ета
Парабол  да видя сватбата ти бе6е страхотно удоволстве . И балкан, и зеленината, а ти прили4а6 на самодива в бяла премяна. Много красива и естествена булка си.
Габи, вулнува6то запознанство сте имали, сигурно сте много 6тастливи.
Тук пък в събота трябва6е да има концерт на Естопа. А аз съм им фенка, даже успях без да о4аквам да зурна певеца на групата на живо и сувсем естествен в колата му. Бях забравила 4е 6те има концерт, и като го мернах по4на едно вайкане 4е не съм успяла да взема билети, едно уговаряне за следва6ти концерти... Днес във вестника про4етох 4е концерта бил отменен заради дъжда. Добре  4е не съм се редила на опа6ки за билети.
 

# 58
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте милички
толкова ми липсвахте, но нямам никакво време покрай малките зверчета и работата нямам търпение да дойде свеки боря часовете
много сте изписали гледам
вес страхотно сте си изкарали гледам
габи винаги съм се възхищавала на семейството ти толкова любов и щастие лъха от вас
парабол, нямам думи булка мечта, а за сватбата, аз искам нещо подобно, но на морето, нали съм си морско чедо
за нашите приключения малко по късно ще разкажа пак ги има много
за имената с асто спорихме и се обяснявахме много, няма значение как ще го запишеш в болницата, моят син е записан Alex Angel (ime) Silyavski ( моето презиме и е без окончание а) Stefanov (презимето на баща му) имаме си и акт за раждане (български без проблеми) така че е записан по испански, но със съответните окончания и образувано не от презимената ни, а от фамилиите ни, така исках така го записах
за 2500? трябва да си пребивавала законно поне две години преди да родиш, бащата не може да ги получи
силрай пак изненада с торта
кажете кога и къде е следващото събиране да видим дали ще можем да дойдем
в петък сме поканени на рожден ден с тонто направо не знам как ще се справя малкия е станал такава хала, пипа на всякъде, събаря всичко, нищо не мога да опазя
а тонто не спира да ходи на гости при съседите, през терасата, даже вече и си го гошавата и ми го връщат, че не искал да си ходи  ooooh!

# 59
  • Мнения: 1 461
Анет така е с малчовците колкото повече растат по щури стават  Peace, но да са ни живи и здрави
Мирката много хубави снимки, а малката госпожичка на теб прилича
Парабол  страхотни снимки , много хубава двойка сте  Hugн няма по хубаво от двама влюбени.И ние искахме да се венчем в Рилския манастир но бях бременна  и ни отказаха.Ето две снимки и от моята сватба през 2005 в гр. Варна
Вал , Вес, Габи, Мирката  благодаря ви за окуражаващите думи , найстина с енадявам скоро да се наредят нещата, но за сега е такава ситуацията.
Габи пожелавам ви да сте си все така сплутено семейство и да с еобичате и уважавате, а снимката е страхотна, с мъжът ми винаги сме живяли до морето и сега в Мадрид не ни харесва много , но засега ще сме си тук.Иначе той може да пойска преместване , защото фирмата за която еаботи имат ресторанти и край морето.

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 00:39 от kar4ita

Общи условия

Активация на акаунт