Гърция - 11

  • 28 337
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
               Честит първи юни
 smile3525 smile3502 newsm51 Tada

Да са ни живи и здрави дечицата.Весело изкарване на по-големите палавници. baloni newsm18

# 31
  • Мнения: 4 111
Честит празник на всички деца!  Heart Eyes  baloni baloni baloni

Ниото, бързо оздравяване на детето ти!  Flowers Four Leaf Clover

# 32
  • Мнения: 21
Честит първи юни!
 baloni newsm51 baloni
Да растат здрави,усмихнати и добри деца,но да не порасват толкова бързо! Joy

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 19:39 от Мирена Д.

# 33
  • загубено
  • Мнения: 6 520
Честит празник на дечицата и от нас! baloni baloni baloni

Добре дошли на новите момичета  bouquet

Лили,лек път,и весело изкарване в родината.
Целувки за Свилен Hug

Тeopr,лек път и на вас.
Весело лято на Халкидики. Hug

Ниото,бързо да оздравявате Hug

# 34
  • Мнения: 2 524
Здравейте! Моят син страда от пробиването на зъбите и от Гърция ни донесоха Мундисал Гел. Някой да помогне с превода на листовката, защото е на гръцки.

Благодаря предварително!

# 35
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
storm76, ние го ползваме също. Мажеш обилно венеца и го масажираш хубаво. Полазва се 4-5 пъти на ден, но на нас педиатъра ни каза, че може и по-често. Не очаквай чудеса Wink, облекчението е временно, аз го използвам най-вече преди сън.

# 36
  • Мнения: 4 111
storm76, аз слагам колкото грахово зърно на пръста си и минавам с пръст по венеца, така 4 пъти за горе и долу, ляво и дясно. Не съм слагала повече от 3 пъти на ден. На Свилен му харесва и сам отваря уста като види гелчето. Важното е, че при нас има ефект. Листовка под ръка нямам, само тубичката.

Ками, благодаря! Целувки на Иван  Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 2 524
storm76, ние го ползваме също. Мажеш обилно венеца и го масажираш хубаво. Полазва се 4-5 пъти на ден, но на нас педиатъра ни каза, че може и по-често. Не очаквай чудеса Wink, облекчението е временно, аз го използвам най-вече преди сън.

Ясно, но мен ме интересуват съставките на лекарството - какво съдържа, че листовката е на гръцки. На педиатри се научих да не вярвам  Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 78
ЧЕСТИТ ПЪРВИ ЮНИ
и от мен н авсички дечица , да са ни живи и здрави и много да ни радват!!!!!!!!!

# 39
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Здравейте, "гръцки" мами!
Честит празник на дечицата и на тези, които завинаги си остават деца!

След седмица ще пътуваме към о. Родос, ще останем там за 1 м, на гости при свекърите. Много ми е притеснено как детенце ще понесе разликата в климата, все пак отиваме на остров, в чужда държава. Ясно ми е, че никой няма да ни остави без грижи, даже ще бъдат прекалени (все пак си виждат внучето за 2 път Wink), но майчиното сърце е свито.

Ще ви помоля, ако се сещате за нещо, което ще ми е от полза там (най- вече лекарства), да споделите! Въобще, всичко, което бих могла да си взема оттук и си струва....

Благодаря предварително!

# 40
  • Мнения: 4 111
AIR, тук има абсолютно всичко, необходимо за децата. Единственото, което ми беше полезно, а го няма тук е мерителната пипета на българския Панадол.
Весело изкарване!

# 41
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
storm76, изхвърлила съм кутията и листовката. Напиши съставките с латински букви и ще ти ги преведа. Сигурна съм, че нямаше нищо обезпокоително в състава, за това и педиатъра ни каза, че може да се използва и по-често, същия съвет получихме и от наша позната фармацевт.

# 42
  • Мнения: 1 567
Ще ви помоля, ако се сещате за нещо, което ще ми е от полза там (най- вече лекарства), да споделите! Въобще, всичко, което бих могла да си взема оттук и си струва....

След като си притеснена, направо си вземи от БГ. Но за мен лично това е излишен багаж. Стандартните детски лекарства ги има и тук. Но с друго търговски наименование. Т.е имам пред вид гамата на антипиретиците.

Единственото, което се сещам е : леки дрехи, шапки задължително, слънцезащитен крем с висок фактор (който можеш да си купиш и от тук), надуваеми и всякакви играчки за вода и пясък (които вярвай ми тук има много по-богат избор) и веселото настроение...
...... и приятно изкарване...

# 43
  • Мнения: 1 567
ето ви една интересна статия, за консервантите, къде се използват във лакомства (предимно бонбони, зелирани бонбони, близалики и т.н), предназначени основно за децата...

Φουντώνει η &# … 954;ών. от гръцката ММЕ.

дано да съм била полезна... bowuu

Момичета, след поредния хранителен скандал, купувате ли слънчогледово олио? С какво олио готвите?
 Embarassed Аз вече от години готвя само със зехтин....

# 44
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Ние избягваме консервантите, аз съм с хранителни алергии и много внимавам какво влиза в къщи.

У дома използваме само зехтин, но ми направи впечатление, че слънчогледовото олио е иззето от магазинната мрежа. Няма нито в Масутис, нито АВ, нито в Маринопулос.

Общи условия

Активация на акаунт