Ефектен кекс "Какаов пръстен"

  • 9 129
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 001
   Знаеш ли,sladunka_medunka,ако трябва да съм честна,слагам го (както и всички други мои    
    *Моите критерии за готовност:
     1.кекса се е отлепил от стените на формата
     2.пружинира,като го натиснеш леко с пръст
     3.изглежда изпечен,румен  Laughing
И като го боднеш с клечка за зъби да излиза суха от кекса   bouquet   bouquet   bouquet
Селма,извинявай за намесата....

# 31
  • Мнения: 7 418
   Знаеш ли,sladunka_medunka,ако трябва да съм честна,слагам го (както и всички други мои    
    *Моите критерии за готовност:
     1.кекса се е отлепил от стените на формата
     2.пружинира,като го натиснеш леко с пръст
     3.изглежда изпечен,румен  Laughing
И като го боднеш с клечка за зъби да излиза суха от кекса   bouquet   bouquet   bouquet
Селма,извинявай за намесата....
     Да,намесата беше много на място!И това с клечката е начин. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 429
.....
  Бие се с бъркалка,една  такава,като за кремове,за сосове.....Сещаш ли се? Simple Smile А може и с вилица.При всички случаи не е и с миксер.
Какво имаш предвид "не и с миксер"...аз всички кексове ги правя с миксер или в кухненския робот newsm78 newsm78 newsm78 По-различно ли става тестото ако просто го разбъркаш с вилица (респ. бъркалка)?
Благодаря Embarassed Embarassed Embarassed С нетърпение чакам да пробвам кекса, бананово-шоколадовия вече ми стана любим:о)

# 33
  • Мнения: 7 418
  barboran4e,прави ги с миксер,разбира се! Simple Smile Миксера не може да попречи,поне при тези кексове,на които съм дала рецепти. Peace
 Моят миксер не работи и аз се оправям без него.... Wink
 Успех! Hug

# 34
  • Мнения: 429
Благодаря за бързия отговор! Още утре ще го спретна този кекс, а след десетина дена доки пак ще ми се накара за кг, които са вече + 14... Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • Мнения: 7 418
  Най-важното е сега да изпитваш колкото може повече хубави емоции!Този кекс определено ще допринесе за това! Wink  Grinning
  Леко бременеене!Здраво и хубаво бебче! Hug Heart Eyes
 

Общи условия

Активация на акаунт