Някой знае ли нещо за "Он клиник" и "Юнион клиник" в София

  • 128 981
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
Към prepatil мога да кажа, че ако изпълни изцяло инструкциите за лечението на аналната фисура в Он клиник, тя изчезва наистина. Така беше при мен, сега нямам оплаквания и не напипвам фисурата, която имах от 2 години преди лечението в Он клиник. Много е важен начина на намазване да се спази и да се нормализира изхождането, и лечението тръгва плавно до оздравяване. Аз изпратих сестра ми там след като аз оздравях, сега тя лекува също фисура и е доста обнадеждена - след 1 седмица от началото на лечението няма въобще болки и кървене, и чака да се затвори и самата раничка както при мен.

# 16
Здравейте,
преди 2 години при мен положението стана непоносимо също като вас.
Използвах Детралекс, Масту С, но...всичко беше само временно.
Отидох въ Военна Болница. С малко протекции ми насрочиха операция за следващия ден.
Метода "щял" да бъде безболезнен със супер скъпа процедура и техника - нарича се "Кум - Лигашур", най-профански обяснено е метод на Издухване на хемероидите и по думите на оператора ми - на следващия ден щял съм да бъда като нов - а операцията се води безкръвна, и до 2 седмици съм щял да съм като нов.
Такааа.
Операцията се прави при пълна опойка, за време, според пациента и неговата диагноза/състояние.
След операцията, започна интересното или по скоро след пълното ми излизане от упойка.
КОШМАР!!!!! Болки, болки, болки (мъж на 31 год съм.) Добре че беше съпругата ми с мен тази нощ иначе не знаех как ще се оправя.Изписаха ме на следващия ден с обещанието както казах че до 1- макс 2 семдици всичко ще е на 6.
Операцията беше на 13 февруари.Болките и дискомфорта продължиха до ........средата на Юни.
Така че ....просто не вярвайте че има безболезнен метод. След време моя познат хирург от Военна болница ми призна- просто мястото където се появавят хемороидите е чувствително и НЕ СЪЩЕСТВУВА  безболезнен метод(но операторите, т.е хирурзите трябва да успокоят пациента).
Наистина вече 2 ра година съм наред - само един път за 2 дена ми се появи кървене но го отдавам на прекаляване, ама наистина прекаляване с люто и пикантна храна.
Така че моя съвет е - пробвайте всичко, медикаменти, мехлеми и тн, за да не стигате до операция.
Наистина ако е направена от добри специалицти, няма да имате проблеми , но след това се подготовете за дълъг и мъчителен период на оздравяване.

# 17
Моят лекуващ лекар ме инструктира, ако получа кървене да отида веднага на контролен преглед, защото това се дължи на поява на нови хемориди или непремахнати такива. Преди лечението на хемороидите ми в Он клиник, което беше без болки, а само с дискомфорт първите 2 дни, аз претърпях подобна "модерна" операция в 5та Градска и наистина след това е зверска болка, но най-лошото беше, че хемороидите май не ми бяха отсранени - след това ми сложиха 4 пръстена в Он клиник за да ги изчистят и чак след това ми спря трайно кървенето. Кървене може да има от анална фисура също.

# 18
nqkoi ima li efekt ot le4enie na on klinik

# 19
# 20
  • Мнения: 1
Явно в ОН Клиник работите не вървят. Pacienta работи там, и в други форуми е писал същото.
Утре отивам на преглед в Унион клиник. Не мисля да прибързвам.
Казаха ми 30лв преглед и 150 на хеморойд за банд ли(е)гиране.На място ще преценявам по отношение и убеждение.Ама мисля първо да започна с диета и каквот кажат. и след месец или 2 , ако видя на къде отиват нещата - ще взема решение.

# 21
  • Мнения: 33
Явно в ОН Клиник работите не вървят. Pacienta работи там, и в други форуми е писал същото.
Утре отивам на преглед в Унион клиник. Не мисля да прибързвам.
Казаха ми 30лв преглед и 150 на хеморойд за банд ли(е)гиране.На място ще преценявам по отношение и убеждение.Ама мисля първо да започна с диета и каквот кажат. и след месец или 2 , ако видя на къде отиват нещата - ще взема решение.

Успех!! Като премине прегледа сподели впечатление!! Аз съм се насочил към Ст, Загора при д-р Матев ,че ми е по близо до града ама още не мога да се реша и да (стоя на гъза си) Embarassed Laughing

# 22
Много груби реклами и антиреклами във форума. Ако аз работя в Он клиник, това означава че предишните двама работят в Юнион и при д-р Матев. Не мога да разбера как въпросните двама твърдят, че нещата на Он клиник не вървят, като дори не са стъпвали там. Може имат користни цели да го твърдят - елемантарна антиреклама и веднага след това елементарна реклама на друга клиника.
Аз само ще добавя, че миналата седмица сестра ми бе на контролен преглед в Он клиник и е чакала да влезе един час, имало е 15 човека в чакалнята им. Попитала е по колко пациента минават на ден в кабинета за хемороиди - показали са й графика с пациентите за деня - 28 от сутринта до вечерта.
Но всеки сам си решава. Не агититрам никого, но не си позволявам да убеждавам други да не ходят еди-къдеси, както по-горе другите. 

# 23
  • Мнения: 33
Не мога да разбера как въпросните двама твърдят
и веднага след това елементарна реклама на друга клиника.


За кои ДВАМА говориш ВЕ (съжалявам ,че на ве ти говоря)) Laughing Пожелах успех и споделих ,че съм се насочил за по близо до Ст.Загора!!! А за агитирането по скоро е ТВОЙ приоритет т.к по всички форуми за хемороиди присъстват твойте ((ХВАЛЕБСТВЕНИ)) слова!!!А само и да сравним ,че повечето отрицатени коментари за отношение и недоволни са за точно там където на теб са помогнали--и дано да е така!!!!! Успех на всички ,които са се захванали с освобождаването на коварните ГЪЗАРИ(хемороидите))) Laughing

# 24
  • Мнения: 354
Без да наливам масло в огъня, искам да кажа, че в нашето семейство сме много доволни. баща ми се лекуваше там (простатата) и с лазерно лечение му се оправи, а всички останали искаха да го оперират ( и в Токуда даже). Той е много доволен и от лекарите и от отношението. даже скоро му се обадиха за безплатен преглед да отиде как стоят нещата. Врно, не взимат малко пари, но поне при нас си струваха.
 Peace

# 25
Ето решение за спасяване от фисура:
ХУСК или Psyllium на капсули ( понеже насипният е много гаден за пиене ). Аз вземам по 6 капсули в продължение на целия ден, всяка с по една чаша вода и повярвайте ми... вече 3 месеца нямям никакъв проблем, а мнооого добре знам за какви мъки става дума. Това е за да няма запек. А докато самата фисура изчезне се маже с "Анален - крем" и ефектът е същият, както с крема, който ще ви продадат в ОН-клиник (за 300 лв. или поне толкова беше преди 2 г.) И аз ходих в Он-клиник - готини са, наистина, и техниката им е супер, и съм сигурна, че лекуват много неща и помагат на много хора, но специално за фисурата на мен не ми помогнаха, защото при първия запек се нацепваш отново и болииии. Затова ХУСК! По 6 капсули на ден с 6 чаши вода!!! А с 300-тата лева си купи обувки или нещо друго!

# 26
Сега пък реклама на хуск и псилиум!!! Те да не са без пари - по 6 на ден и прочие. То цял ден трябва да се занимаваш да пиеш капсули и вода.

# 27
  • Мнения: 89
Здравейте, интересува ме , някой ходил ли е в "Он клиник" да се лекува от псориазис и какъв е бил ефектът ? Също, ако някой знае нещо за кремовете против псориазис - цена, ефект. Благодаря!

# 28
Появи ми се възпаление в аналната област, което доста сърбеше. Реших да отида на консултация в Он клиник. Попаднах на д-р Драганов. Господинът подчертано не се интересуваше от нищо освен от възможността да ми вземе колкото може повече пари. Не смятам повече да се връщам там, но все пак имах полза - постави ми диагноза, която вероятно е вярна. Тя се поставя с уред, който изкарва на екран проблемите.
Kато чета за патилата на хората и по други клиники се чудя как бихме могли да се доверим на някой дори когато плащаме много пари newsm78

# 29
  • Мнения: 25
а освен хемороиди някой лекувал ли сие там друго, импотентност и преждевременна еякулация например?

Общи условия

Активация на акаунт