Някой знае ли нещо за "Он клиник" и "Юнион клиник" в София

  • 128 978
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 502
Интересува ме дали някой или негов познат е ходил там за лечение на хемороиди?Много са рекламирани и двете клиники, но все пак това не е критерии за избор...Лекували по нова система, с привръзване на хемороида, за да спре да се храни и да падне сам?
Ако някой знае нещо, моля да сподели Praynig.

# 1
  • Мнения: 19
Здравей!Девер ми ходи в тази клиника вече за 4ти път и е доволен.Да връзват го(хемороида) ,спират му кръвоснабдяването по този начин и след няколко дена изпада.Процедурата трае не повече от 10тина минути(барабар с говоренето с доктора),има болка след това но девер ми се оправя с Аулин.По скоро има чувство за некомфортност.Казват че 100% на същото място не може да се появи хемороид.Значи става въпрос за Юнион клиник,ако си гледала рекламата на нея казват че е на бул.България,но вече не е там,ако си заинтересована пиши ми аз ще попитам къде се намира сега.Успех!

# 2
  • Мнения: 502
Благодаря за отговора Hug, вече си мислех, че никой не е чувал....
А можеш ли да попиташ колко струва една процедура?Чувам различни цени и това ме притеснява.Благодаря ти предварително.

# 3
Проверявах за съпруга си, всички места за лечение на хемороиди чрез банд лигиране - това е пристягане  и изсъхване на хемороида, което се извършва се с апарат. Цената на възел е 210 лв. в Онклиник , 150 лв. в Юнион клиник в София, 100 лв. в Стара Загора при Д-р Матев. Ходихме в Стара Загора по препоръка на приятели от Хасково, това беше преди 3 месеца, в момента няма никакво кървене и избегнахме операция за мъжа ми, които има и диабет , което е допълнителна опасност.  

# 4
  • Мнения: 37
За мен он клиник предизвиква страшно негативни спомени. Преди месеци баща ми беше там за простатата.  Взеха му 800лв. за лекарства (това бяха някакви таблети, които дори не бяха в оригинална опаковка, а просто доктора ги беше пресипал в някаква книжна опаковка). В интернет нямаше никаква информация за лекарството. Другото интересно нещо е, че не му бяха направили никакви сериозни изследвания. Естествено ефекта беше 0.
Също в руски сайтове попаднах на много негативно отношение.

# 5
  • Мнения: 178
Миналата година имах сериозен проблем хемороид 4 степен. Посетих он клиник и разбира се ми предложиха операция-защото само това било лечението за тази степен. Бях бременна в 8 месец и АГ-то не ми позволи. /За щастие!/ Реших да се лекувам с хомеопатия и сега вече съм забравила кошмарните болки и се радвам, че не се подложих на подобна процедура. Между другото метода за който питеш е само за вътрешни хемороиди.

# 6
А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 374
А някой лекувал ли е фисури(това е цепване на дебелото черво около ануса.Чета че в ОН клиник лекували,но искам мнения за подобни болежки.Моля ако някой има подобно заболяване да пише.Болката е доста и не се търпи.Аз съм от Хасково.Препоръчаха ми лекар гастроентеролог(дано съм го написала вярно) в Пловдив.Ходих на преглед.Казаха че имам фисур,в момента се лекувам с мазила,но лекарката каза че ако не се облекчи ще се наложи операция.Моля изкажете мнение,ако някой има подобен проблем.
Баща ми имаше същия проблем. Маза се месеци с мазила и някаква физиотерапия с масаж си прилагаше и нищо не му помогна. Накрая го оперира един познат лекар в Пирогов. Вярно възстановяването е малко бавно, но пък проблема му се реши кардинално и сега всичко му е наред.

# 8
Педи 2 седмици посетих Он клиник при д-р Христозов за проблеми с хемороиди. Направиха ми манипулация на 2 възела. Наистина както е в рекламата беше безболезнено. След няколко часа получих  дискомфорт и все едно ми се ходи до тоалетна, но пих спазмалгон и тва облекчаваше положението.  Спазвах и указанията за диета и всичко останало. До 10 тия ден всичко беше наред, но след това започна да ме боли. Отидох на контролен преглед и въпросния д-р Христозов ми каза, че двата възела са изпаднали и всичко било наред, но съм получила фисура, която ме боли. Даде ми кремче за 40 лв. в кутийка с неясен състав!!!!! и каза да се мажа и ще мине. Но положението ставаше по зле. Въобще не обърна внимание какви точно са ми оплакванията и че имам и външен хемороид за който той беше казал, че няма да ми създава проблем, а той се беше подул и болеше ужасно. Какво да ви кажа, според мен гледат да вземат парите и оттам натаък не ги интересува. Абсолютни мародери, уж контролния преглед бил без пари, но те задължават да си купиш кремче за 40 лв. Сега се обадих в Юнион клиник и хората ми обърнаха внимание и ми обясниха какво да правя. Там всичките са лекари от Пирогов. А този измислен и надут Христозов не е ясно какъв лекар е. Не бих ви препоръчала да ходите в Он клиник!!!!!!

# 9
аз не знам нищо за въпросната клиника аз отидох в Стара Загора при доктор Матев да се ликувам каза ми че хемороидите са ми от последна степен и трябва операция аз казах не нали можете и безоперативно без болка,той се засмя и каза това без болка е една лажа няма такова несто.И наистина направи ми 3 вузела и в началото 1вият ден горе долo се тарпеше,но след това болката стана ужасяваща пиех нимезил,аулин детралекс мазах се с някув михлем и нисто не помагаше после минаха 7 дена болка нямах но когато отивах до тоалетната тогава просто беше ужас голяма  болка която продалжаваше 4 часа след ходенето страхме е да ходя до тоалетна но то все ме кара някак си изпитвам неконфорт .Появиха ми се 3 външни хемороида пак се обадих на доктора казаха ми че по някога ставало така........ но ако съм искал да отида да ги махнат ЛОЛ вече е 8 ден и незнам осте чувствам 4е като отида до тоалетна сте ме боли много и незнам какво да правя и истината е че сажалявам че съм почнал лечение на хемороидите Sad((((

# 10
А някой знае ли нещо за пловдивската МЕДИКУСАЛФА,чух,че там също използват този метод с пръстените.Моля ако някой е чувал нещо за там да ми пише

# 11
pazete se ot on clinic!!!!! ne pravete moiata greshka! az dori nqmah hemoroidi a mi slojiha tezi prusten4eta!!! otidoh sas suvsem drug problem, no toj gi "vidia" i mi vze 400 - 500 lv  i mi gi sloji!dade sustoto "krem4e"!!! Boli! 6ARLATANI!! sepoyyy@gmail.com - ako nqkoj si e izpatil kato men!!!

# 12
Здравейте,

Преди няколко дни и аз посетих Он клиник относно анална фисура. Доктор Драганов се държа изключително арогантно и непрофесионално. Лечението ми се състои в това да се мажа с мехлем от 280 лв. също с неизвестен произход! Нещо като насипен крем Здраве ! За сега нямам никакво подобрение! Бих посъветвал всички да се насочат към някоя друга клиника, с не толкова комерсиални и меркантилни методи за "лечение".

# 13
Преди 3 месеца бях пациент на Он Клиник в кабинета за хемороиди и останах доволен. Преди това обаче имах големи несгоди по други болници. Първо, преди 1 година, ме оперираха в Пета градска в София за хемороиди – не само че не ми помогнаха, а стана по-зле. Никого не съветвам да се оперира, след операцията е брутално болезнено. След това попаднах на едни други в Юнион Клиник – те казаха, че хемороидите не са ефективно отстранени с операцията, а също че имам и анална фисура. Предложиха ми операция в Пирогов???!!!! С някакъв голям уред, който струва 1400 лева, който щял да премахне хемороидите и фисурата. Но аз за нова операция не исках и да чуя. Тогава попаднах на Д-р Христозов в Он Клиник – той отстрани хемороидите неоперативно с поставянето на пръстенчета – става бързо и без болка, има само дискомфорт няколко дни. Д-р Христозов ми излекува и фисурата неоперативно с техните медикаменти – това беще по-тегаво, но за около 3 дни ми спряха болките, а след 3 седмици фисурата беше зарастнала. Фисурата било болезнена рана на ануса, която без специализирано лечение не зараства. За щастие аз след много обикаляне и мъки намерих болница, в която да ме избавят от тези гадости. Сега вече от 2 месеца съм екстра, като нов. Заплащането в Он Клиник е поносимо, по-малко от другите болници, в които бях. Бях готов да си платя и повече, само да се оправя.

# 14
Това за ОН Клиник е абсолютна лъжа. Там са шарлатани и пладнешки обирджии. За лечението на аналната ми фисура ми взеха повече от 300 лв. за някакво кремче, което даже не е регистрирано като лекарство, а като дневен крем...няма написани точните съставки. За т.н. д-р Христозов мога да кажа че се държи арогантно и ме изкара мене виновен за това че не се подобрявам от неговото лечение. Не знам къде е завършил медицина и дали въобще е лекар, но по непрофесионално поведение не съм срещал. Каза ми директно че няма да ми се разсърди ако не дойда на поредния контролен преглед. Когато ти взимат парите на регистратурата са много любезни и усмихнати, но не дай си боже да си потърсиш правата като пациент. Хора не ходете за нищо на света в ОН Клиник.

# 15
Към prepatil мога да кажа, че ако изпълни изцяло инструкциите за лечението на аналната фисура в Он клиник, тя изчезва наистина. Така беше при мен, сега нямам оплаквания и не напипвам фисурата, която имах от 2 години преди лечението в Он клиник. Много е важен начина на намазване да се спази и да се нормализира изхождането, и лечението тръгва плавно до оздравяване. Аз изпратих сестра ми там след като аз оздравях, сега тя лекува също фисура и е доста обнадеждена - след 1 седмица от началото на лечението няма въобще болки и кървене, и чака да се затвори и самата раничка както при мен.

# 16
Здравейте,
преди 2 години при мен положението стана непоносимо също като вас.
Използвах Детралекс, Масту С, но...всичко беше само временно.
Отидох въ Военна Болница. С малко протекции ми насрочиха операция за следващия ден.
Метода "щял" да бъде безболезнен със супер скъпа процедура и техника - нарича се "Кум - Лигашур", най-профански обяснено е метод на Издухване на хемероидите и по думите на оператора ми - на следващия ден щял съм да бъда като нов - а операцията се води безкръвна, и до 2 седмици съм щял да съм като нов.
Такааа.
Операцията се прави при пълна опойка, за време, според пациента и неговата диагноза/състояние.
След операцията, започна интересното или по скоро след пълното ми излизане от упойка.
КОШМАР!!!!! Болки, болки, болки (мъж на 31 год съм.) Добре че беше съпругата ми с мен тази нощ иначе не знаех как ще се оправя.Изписаха ме на следващия ден с обещанието както казах че до 1- макс 2 семдици всичко ще е на 6.
Операцията беше на 13 февруари.Болките и дискомфорта продължиха до ........средата на Юни.
Така че ....просто не вярвайте че има безболезнен метод. След време моя познат хирург от Военна болница ми призна- просто мястото където се появавят хемороидите е чувствително и НЕ СЪЩЕСТВУВА  безболезнен метод(но операторите, т.е хирурзите трябва да успокоят пациента).
Наистина вече 2 ра година съм наред - само един път за 2 дена ми се появи кървене но го отдавам на прекаляване, ама наистина прекаляване с люто и пикантна храна.
Така че моя съвет е - пробвайте всичко, медикаменти, мехлеми и тн, за да не стигате до операция.
Наистина ако е направена от добри специалицти, няма да имате проблеми , но след това се подготовете за дълъг и мъчителен период на оздравяване.

# 17
Моят лекуващ лекар ме инструктира, ако получа кървене да отида веднага на контролен преглед, защото това се дължи на поява на нови хемориди или непремахнати такива. Преди лечението на хемороидите ми в Он клиник, което беше без болки, а само с дискомфорт първите 2 дни, аз претърпях подобна "модерна" операция в 5та Градска и наистина след това е зверска болка, но най-лошото беше, че хемороидите май не ми бяха отсранени - след това ми сложиха 4 пръстена в Он клиник за да ги изчистят и чак след това ми спря трайно кървенето. Кървене може да има от анална фисура също.

# 18
nqkoi ima li efekt ot le4enie na on klinik

# 19
# 20
  • Мнения: 1
Явно в ОН Клиник работите не вървят. Pacienta работи там, и в други форуми е писал същото.
Утре отивам на преглед в Унион клиник. Не мисля да прибързвам.
Казаха ми 30лв преглед и 150 на хеморойд за банд ли(е)гиране.На място ще преценявам по отношение и убеждение.Ама мисля първо да започна с диета и каквот кажат. и след месец или 2 , ако видя на къде отиват нещата - ще взема решение.

# 21
  • Мнения: 33
Явно в ОН Клиник работите не вървят. Pacienta работи там, и в други форуми е писал същото.
Утре отивам на преглед в Унион клиник. Не мисля да прибързвам.
Казаха ми 30лв преглед и 150 на хеморойд за банд ли(е)гиране.На място ще преценявам по отношение и убеждение.Ама мисля първо да започна с диета и каквот кажат. и след месец или 2 , ако видя на къде отиват нещата - ще взема решение.

Успех!! Като премине прегледа сподели впечатление!! Аз съм се насочил към Ст, Загора при д-р Матев ,че ми е по близо до града ама още не мога да се реша и да (стоя на гъза си) Embarassed Laughing

# 22
Много груби реклами и антиреклами във форума. Ако аз работя в Он клиник, това означава че предишните двама работят в Юнион и при д-р Матев. Не мога да разбера как въпросните двама твърдят, че нещата на Он клиник не вървят, като дори не са стъпвали там. Може имат користни цели да го твърдят - елемантарна антиреклама и веднага след това елементарна реклама на друга клиника.
Аз само ще добавя, че миналата седмица сестра ми бе на контролен преглед в Он клиник и е чакала да влезе един час, имало е 15 човека в чакалнята им. Попитала е по колко пациента минават на ден в кабинета за хемороиди - показали са й графика с пациентите за деня - 28 от сутринта до вечерта.
Но всеки сам си решава. Не агититрам никого, но не си позволявам да убеждавам други да не ходят еди-къдеси, както по-горе другите. 

# 23
  • Мнения: 33
Не мога да разбера как въпросните двама твърдят
и веднага след това елементарна реклама на друга клиника.


За кои ДВАМА говориш ВЕ (съжалявам ,че на ве ти говоря)) Laughing Пожелах успех и споделих ,че съм се насочил за по близо до Ст.Загора!!! А за агитирането по скоро е ТВОЙ приоритет т.к по всички форуми за хемороиди присъстват твойте ((ХВАЛЕБСТВЕНИ)) слова!!!А само и да сравним ,че повечето отрицатени коментари за отношение и недоволни са за точно там където на теб са помогнали--и дано да е така!!!!! Успех на всички ,които са се захванали с освобождаването на коварните ГЪЗАРИ(хемороидите))) Laughing

# 24
  • Мнения: 354
Без да наливам масло в огъня, искам да кажа, че в нашето семейство сме много доволни. баща ми се лекуваше там (простатата) и с лазерно лечение му се оправи, а всички останали искаха да го оперират ( и в Токуда даже). Той е много доволен и от лекарите и от отношението. даже скоро му се обадиха за безплатен преглед да отиде как стоят нещата. Врно, не взимат малко пари, но поне при нас си струваха.
 Peace

# 25
Ето решение за спасяване от фисура:
ХУСК или Psyllium на капсули ( понеже насипният е много гаден за пиене ). Аз вземам по 6 капсули в продължение на целия ден, всяка с по една чаша вода и повярвайте ми... вече 3 месеца нямям никакъв проблем, а мнооого добре знам за какви мъки става дума. Това е за да няма запек. А докато самата фисура изчезне се маже с "Анален - крем" и ефектът е същият, както с крема, който ще ви продадат в ОН-клиник (за 300 лв. или поне толкова беше преди 2 г.) И аз ходих в Он-клиник - готини са, наистина, и техниката им е супер, и съм сигурна, че лекуват много неща и помагат на много хора, но специално за фисурата на мен не ми помогнаха, защото при първия запек се нацепваш отново и болииии. Затова ХУСК! По 6 капсули на ден с 6 чаши вода!!! А с 300-тата лева си купи обувки или нещо друго!

# 26
Сега пък реклама на хуск и псилиум!!! Те да не са без пари - по 6 на ден и прочие. То цял ден трябва да се занимаваш да пиеш капсули и вода.

# 27
  • Мнения: 89
Здравейте, интересува ме , някой ходил ли е в "Он клиник" да се лекува от псориазис и какъв е бил ефектът ? Също, ако някой знае нещо за кремовете против псориазис - цена, ефект. Благодаря!

# 28
Появи ми се възпаление в аналната област, което доста сърбеше. Реших да отида на консултация в Он клиник. Попаднах на д-р Драганов. Господинът подчертано не се интересуваше от нищо освен от възможността да ми вземе колкото може повече пари. Не смятам повече да се връщам там, но все пак имах полза - постави ми диагноза, която вероятно е вярна. Тя се поставя с уред, който изкарва на екран проблемите.
Kато чета за патилата на хората и по други клиники се чудя как бихме могли да се доверим на някой дори когато плащаме много пари newsm78

# 29
  • Мнения: 25
а освен хемороиди някой лекувал ли сие там друго, импотентност и преждевременна еякулация например?

# 30
  • Мнения: 9
здравейте, искам само да кажа, че за он-клиник съм чел много кофти мнения и заради това заведох жена ми в юнион клиник. там я прегледа д-р пенева, която според съпругата ми е била много любезна и мила. предписа й рецета за дуфалак и мехлема масту S заради фисура.  30лв е прегледа, но сме много доволни.

# 31
С Масту С и Дуфалак се постига само временно облекчение, но фисурата не може да зарастне и пак започва да боли. Отделно пък, Дуфалак не може да се пие дълго време, много надува корема и се привиква с времето. Аз минах и през този вариант, но радостта ми бе кратка.
Както по-рано писах траен ефект получих от лечението в Он клиник, през което минаха успешно и сестра ми и няколко близки. Лечението ми в Он клиник продължи около месец /в това време ми премахнаха и вътрешните хемороиди дори/ и вече около 1 година нямам оплквания и не напипвам фисура или вътрешни хемороиди. Там 30 лева е също прегледа, а лечението /покрива лекарства, прегледи и манипулации до 2 месечен период/ е 280 лева - като сега прочетох в Труд, че имат 20% отстъпка. На някой може да му се струва немалка сума, но аз преди похарчих повече за Масту С, Дуфалак, Долопрокт и прочие неефективни за фисурата ми лекарства. Да не говоря колко време мина в болки , докато при лечението в Он клиник още на 3тия ден нямах болки и кървене, та така до ден днешен.

# 32
По-рано писах и за моят опит от Юнион клиник - те там ми предложиха операция за фисурата, защото нямат лекарствата за фусура. Операцията щяла да бъде в Пирогов??!! и струвала 400 лева, които трябваше да дам "под масата". За хемороидите пък ми искаха около 1400 лева за апарат, за да стане по-успешна операцията - пак в Пирогов??!!. Но аз се отказах от тези варианти - за щастие в Он клиник ме излекуваха без операции и дори за тройно по-малко пари.

# 33
Наложи ми се да посетя Он клиник и останах страшно недоволна - както от лечението, така и от отношението им към пациента. По телефона ми бяха обяснили, че прегледа е 30 лева, а отстраняването на един хемороидален възел струва 210 лв. В момента имало намаление и с него процедурата щяла да ми струва 168 лева. Нищо подобно не се случи - не само че платих 350 лева, но и си тръгнах от там без указания за обезболяване, без рецепта и без да съм наясно какви точно процедури са ми направили - няма епикриза, няма изследвания, няма диагноза, нищо освен касова бележка със сумата от 350,00 лева. Потресена съм. Дано поне от процедурата има някакъв ефект. Съжалявам, че не прочетох тези мнения малко по-рано, за да търся друга алтернатива, но просто болките бяха страшни, а това е най-рекламираната клиника.

# 34
На мен в Он клиник лекарят ми обяснява 25 мин. всичко: какъв преглед ще се направи, какво заболяване и какво лечение са възможни, а също и доста подробни инструкции за след манипулациите, дори ми даде обезболяващи таблетки. Аз пък нямах болки и таблетките останаха неизползвани. Цялата тази информация се дава в писмен вид на лист А4 плътно напечатан отгоре до долу. Цената се съобщава ясно, че е за един хемороид, като на прегледа се изяснява колко хемеороида имаш и се разбира колко ще излезе лечението като пари. Тогава решаваш дали искаш да направиш лечението.
Недоумявам как някой не е разбрал нещо, след като видях колко добре и подобробно информират, после питат има ли неясноти и въпроси, и чак тогава пристъпват към преглед и лечение.
Трябва да си се шашнал доста или да си малоумен за да не разбереш подробните обяснения, или пък да не можеш да четеш, че да не си разбрал нищо.

# 35
Искам и аз да споделя опита си с аналната фисура. Болка близо половин година, няма какво да обяснявам - истински кошмар! Ако сте здравно осигурени - взимайте си направление и отивайте при ХИРУРГ. Не давайте пари по частни клиники, защото гаранцията за излекуване е никаква. А за тези, които ги е страх от операцията - преживява се болката за около 2 дни, в сравнение с това, което е било преди.
Ако имате съмнение, че имате анална фисура - направлението от личния лекар и на хирург!!! Избийте си от главата мисълта, че ще се оправите с мазила. А за частните клиники.... не си и мислете!!!

# 36
Имам един познат и един колега, които се оперираха за фисура и след това им остана болката, както си беше. Мене ме оперираха пък от хемоероиди и кървенето след това си продължи, получих и фисура. При мен и сестра ми успяха да ми затворят фисура с лечението в он клиник и то не само временно. Там дават ценни правила за профилактика, т.е. не лекуват само получената фисура, но и премахват причините за получаването й. Операцията лекува само фисурата, а не причините й, и явно  доста често неуспешно.

# 37
Хей, я престани с тази нагла реклама! Изчетох мненията по темата на всички и прави впечатление как нагло рекламираш Он клиник, явно е работиш за тяхната реклама. Само че повечето мнения на другите, посетили тази клиника са отрицателни, чудно как към теб са имали различно отношение  Laughing Аз не бих се хванала на твоята агитация, както и всеки здравомислещ човек. Не знам още как да постъпя за да се отърва от тези гадни хемороиди, но не бих отишла в Он клиник след толкова отрицателни мнения на хора, преживяли неволите от там.

# 38
Пробвай да се оперираш тогава - виж за какъв "чеп" става въпрос - и ако ти отшумят въобще болките след това,  следи се дали пак няма да кървиш и да се издуваш. Поне при мен операцията бе такава огромна травма.че не само не се оправих, но станах значимо по-зле. Да не говорим гадостта след общата упойка, лежането в гнусната болница. Но ...., всеки да си избира сам.

# 39
  • Мнения: 1
От 5 години имам хемороиди и реших да ги отстраня най-накрая. По препоръка на джипито отидох и аз в он клиник, тъй като самия той се излекувал там, след като видял добрия ефект от такова лечение при двама свои пациенти. Организацията на записване в он клиник е добра. Приеха ме със 7-8 минути закъснение, но явно попаднах на натоварен ден и доктор. Лекарят доста делово ме информира какво предстои като преглед и лечение и след 5-6 минути се отзовах на кушетката - не е приятно, но всичко трае 2-3 минути. Понеже не повярвах, ми показаха прегледа и процедурата с техните прословути латексни пръстенчета на снимки от моята видеоаноскопия. Не си въобразявах, че така лесно ще се отърва. Но ето вече 2 месеца нямам нито кръв, нито издуването и прибирането на гадните хемороиди след всяко изхождане. Дали си внушавам, но сексът ми е по-качествен вече.
Моите хемороиди ги направих май от фитнес и запек. Сега започнах с фитнеса пак, но полекичка. Ако съм добре ще го засиля, но дано не получа пак проблеми, че и кръста взе да се обажда.

# 40
Току що се връщам от Он клиник. Откриха ми фисура. Платих 310 лв за преглед и някакво кремче (по опаковката - крем за лице). Ще се мажа нколко дни и ще видя дали има резултат. Но на пръв поглед според мен са пълни шарлатани.

# 41
Аз се оправих за фисура с 2 кремчета и две шишета капки на он клиник за 3-4 седмици, като преди това пробвах всичко каквото има по аптеките и народна медицина без ефект. Много е важно да се маже по начина, който показват и с капките да се регулира изхождането и ефекта се получава. Така че лечението им беше ефективно при мен. Тези 310 лева покриват цялото лечение и прегледи за 2 месеца. За сведение аз дадох повече за други лекарства преди това, но без никакъв ефект. Най-вайното - отървах операцията.

# 42
Здравейте,

За Юнион не знам но за Он мога да ви кажа само НЕ ХОДЕТЕ ТАМ!

Аз имам допълнително здравно осигурчване и разходите ми ги покриват напълно, така че не сум ефектирана толкова от БЕЗУМНИТЕ ЦЕНИ, колкото от качестшото на обслужването.

1) ИЗЛЪГАХА МЕ - имате фисура...лекува се е кремче...в света съществуват само 2 крема разработени за целта, с които ни е можем да ви снабдим от наща централа в Израел. Струват 280 лв.
Мой колега от университета е управител на складове за лекарства. Оказа се че има десетки мазила, като най-скъпите за до 50 лв!

2) НЕВЕРА ДИАГНОЗА - освен фисурата имате кондиломи.
След няколко дени отидох ПО СПЕЩНОСТ в токуда поради нетърпими болки ( кондиломите не болят!), където ми казаха че това няма общо с кондиломи - било херпес и добре че съм отишла навреме за да мовем да го стопираме преди да се разпространи още повече ( в токуда помеждо другото има супер спецялисти, по скъпа е но ви я препоръчвам)

3)БЯХА НЕЛЮБЕЗНИ - не стига че хората им исипват пари с кофи ами и са много важни...бяха нелюбезни към мене, груби. сопнати и ми се заядоха за амбулаторния лист които ми трябва за да си остебря прегледа! Еееее, сега колко трябва да пишем за един преглед  който струва...30 лв! ( за тях това явно се са пари...нормално цената на процедурите е от 250 нагоре)


Казаха ми че имам и вътрешни хемороиди...вече не им вярвам, а дори и да е истина НИКОГА НЕ БИХ ГИ ЛЕКУВАЛА ТАМ!

Прегледа ме д-р Христозов. Прочетох и други оплаквания към него и тази шарлатанска клиника.

ПРИЗОВАВАМ  ВИ КЪМ БУЙКОТ НА ОН КЛИНИК - ТЕ СА ШАРЛАТАНИ КОИТО ЩЕ ВИ ОГРАБЯТ !!!!!!

# 43
  • Варна
  • Мнения: 691
каква е цената на ХУСК на капсули?

# 44
  • Мнения: 1
аз в момента съм пациентка на д-р христозов, даде ми същото кремче, което явно се дава на всички... засега особен ефект няма; някой посещавал ли е юнион клиник за лечение на фисури... като прочетох отзивите за христозов ми се отщя да ходя при него:-(

# 45
Преди да ми излекуват фисурата в он клиник, посетих юнион клиник - там за първи път разбрах, че имам фисура, предложиха ми операция на фисурата в Пирогов, те нямали необходимите лекарства за неоперативно лечение. Аз не се съгласих на операция, защото вече бях опериран за хемороиди неуспешно, влачих се с болки и кървене и съм получил тази фисура от стискане и запичане, заради гладуване.

# 46
В он клиник както вече писах 280 лева не е цената на един крем, а на цялото лечение за 2 месеца - прегледи, кремове и капки без ограничение в бройката. Аз се оправих с 2 крема, два флакона капки и 3 прегледа без да доплащам нищо. Подобно се развиха нещата и по-късно при сестра ми и двама колеги, които се лекуваха в он клиник, след като видяха при мен добрия резултат. Останахме доволни от ефекта на лечението и от отношението - хората и доктора са доста делови, защото е доста натоварено в он клиник, специално при д-р Христозов, при който се лекувах. Така че, не е правилно да се пише грешна информация във форумите и да се заблуждават останалите. За другите десетки мазила, за които погоре Кейти пише, че ги има и струват до 50 лева - всичките ги пробвах и нищо не се получи - те просто са за успокояване на хемороиди и не лекуват въобще фисури.
Доколкото знам херпес се развива за часове, така че по-горе пишещата Кейти не може да обвинява лекарите, че не са го видяли преди 3 дни. Пък и явно тази госпожица го е закъсала здравата със секса, че е цъфнала с фисура, кондиломи и херпес на задника. Пък и колко правописни грешки има като пише ....

В поста си (съжалявам за правописните грешки, клавиятурите в офиса са малко по специфични и букжите са ми разбъркани, а нямах време да пусна проверителя на правопис) писах че НЯМАМ кондиломи, имам херпес които ми казаха че са кондиломи, с което съответно ми изкараха акъла защото те се причиняват от HPV. Херпеса се развива за часове, така се разви и при мене и именно за това е фрапантно да го сбъркат - образованието вече беше във втори стадии и се беше оформило. Дерматоложката която ми постави диагнозата беше изненадана че такъв класически случай на херпес, може да бъде сбъркан с кондиломи!
Херпеса ми изби селед цикъл защото беше много тежък и продължителен, не след секс, но дори и след секс да избие, това няма значение - тук говорим за лекарска некомпетентност, не за причините за болеста. Сега вече може да се каже, че имам проблем с секса защото забавянето на правилната диагноза доведе до поражения, които в момента все още лекувам - кожата ми стана много нежна заради пъпчиците които се разраниха и прокървяха тежко и сега лесно се разранява при триене.
Оказа се че нямам и фисура Simple Smile - просто от херпеса кожата ми е изъхнала и се е сцепила - пак е рана, но не е фисура - т.е. просто си зарастна самичка. И аз така подозирах, защото кожата ми се беше напукала външно и въдимо в резултат от исушаването и предположих че вътре може да е същото...така и стана!

Мисля идната седмица да отида в ЮНИОН. Имам си от много време едно мааалко външно хемороидче, сега и още едно по-малко. По-старото взе да ме боли и за това ще видя какво ще ми кажат. И за "вътрешните хемороиди" ще питам, тези които ми намериха в ОН клиник, защото хич не им вървам, ама хич!

Pacienta - не давам грешна информация - за разлика от повечето потърпевши тук аз изисках амбулаторен лист и разписка, които те с неухота ми дадоха. При мене е всичко черно на бяло - 3 диагнози, 2 от които са грешни. За 3тата ще ви кажа в последствие. Ако и тя е грешна обаче ( за вътреяните хемороиди говоря) мисля да подема небивала кампания срещи ОН клиник...но това са само планове!

Може мазилата от аптеките да не помагат - не знам, за щастие не ми се налови да ползвам нито техните, нито каквито и да било, просто защото диагнозата им беше грешна. Приемам че крема от Он е по-добър, въпроса е че те казаха не най-добрия крем на пазара, а единствения. Ако бях достатъчно доверчива щях да го купя, просто защото ме дезинформираха!
Аз лично познавам човек които е лекуван в Он клиник и има резултат - махнаха му 2 вътрешни хемороида. Познавам обаче и 10 които не са доволни - напротив - здравословното им състояние няма никакво подобрение, даже е по зле от преди. В същото състояние е и джоба им.


Съмнявам се че хората по форумите влизат за да пускат нарочно негативни коментари. Аз изгубих 40 мин да напиша този коментар, а работното ми време е ценно! Правя го защото съм възмутена. И аз обикновенно не вярвам 100% на коментарите по форумите - ясно е че не може да се помогне на всички по перфектен начин и все някои ще бъде недоволен. Ще ме прощавате обаче - тук има 5 листа с коментари и едва 10 отделни коментара, които са положителни. Най-вероятно 8 от тях са ваши господин pacienta Simple Smile

Доста красноречива статистика, не мислите ли....

# 47
  • Мнения: 5
хора,не сте прави така да нападате тези лекари.Те са учили години наред денонощно,после са практикували,за да имат знанията,които имат сега и да станат отлични хирурзи.Визирам доц. д-р Матев,д-р Юлианов,които работят заедно в ендоскопски център Стара Загора,и д-р Христозов от онклиник,който е бил техен ученик, а след това  е специализирал в Изрел.И тримата са преподаватели в Медицински факултет към ТрУ Стара Загора,където аз съм студентка.
   Преди около 3 месеца ми се появи кървене и болка,тъй като и аз като повечето хора се мислех за достатъчно компетентна и започнах със самолечние с Масту С и слабителни.Наистина решението е само времвнно.Около месец по-късно отидох в центъра в стз. при д-р Юлианов.Оказа се че имам и хемороиди и фисура.Започнах лечение за фисурата,но когато трябваше да отида на втори преглед д-р Юлианов беше болен.Имах силни болки не можех да чакам.В петък 20.11.2009г. отидох при д-р Христозов в онклиник.чесно казано останах мн доволна.Клиниката е на световно ниво.Д-ра беше мн мил,обясни ми всичко(повече от 30мин).НЯМАШЕ БОЛКА!!!Пари за преглед не ми е взел,а не бе длъжен,защото сам студентка,още не лекар.Постави ми 2 пръстена и ми даде кремчето за фисурата,което междудругото съдържа нитроглицерин.Само на следващия ден имах дискомфорт,пих само бусколизин.За сега съм добре.Преди малко се изходих без болка и кръв Grinning.Надявам се все така да е и да има ефект,макарче в медицината гаранции няма и при всеки човек лечението деиства по различен начин,но за това не са виновни лекарите!!!!
  Според мен специално за хемороиди,при който и да е от тези лекари да отидете няма да съжалявате,определено техниката в онклиник е по-добра.
  Да ви кажа,когато вчера прочетох коментарите тук,ужасно се разтроих и притесних.Цял ден разпитвах доценти и професори за д-р Христозов.Мненията бяха еднозначни.
  Успех на всички с този проблем,който наистина не е лесен за решаване!Моля ви само за повече оптимизъм!!!

# 48
Подкрепям напълно Савина - студентката по медицина - и при мен се развиха по подобен благоприятен нещата с лечението на фисура и хемороиди, като при мен за съжаление имаше печална предистория с операция и прегледи в други болници. Но пък това помогна да посъветвам други хора - така сестра ми и двама мои колеги преминаха успешно също лечение в он клиник.

# 49
И аз подкрепям студентката Савина!
Човек ако чете форума може да се отчае - всички, които критикуват /някои направо очернят/ он клиник /във форумите за другите клиники положението е същото, дори по-зле/ не споделят дали и как са се оправили от фисура или хемороиди, но правят чудеса да откажат други да опитат сериозно лечение.
Аз преди 7-8 месеца бях с болки в ануса, ходих 2 пъти на различни хирурзи в ДКЦ, поставяха ми диагноза хемороиди и ме лекуваха с мазила, от които имаше нулев ефект. После ходих при д-р Желязков и в Юнион клиник, поставиха ми нова диагноза фисура. Лекуваха ме и на двете места по своему - отново без ефект - всяка сутрин "вадих стъкла" при изхождане. Оказа се, че те рекламират лечение за фисура, а нямат точните медикаменти за това - изписват разни мазила от аптеките, но ефектът отнво бе нулев. Тогава GP-то ми каза, че има няколко свои пациента, доволни от лечението си в Он клиник. Отидох и аз /без никаква вяра вече/ в Он клиник - също ми поставиха диагноза фисура и вътрешни хемороиди. Първо там ми лекуваха фисурата с техните кремове и капки - не можех да повярвам, но след 3-4 дни мазане и пиене на капките нямах болки, а след 3 седмици ми зарастна и фисурата. После ми премахнаха 3 вътрешни хемороида с латексни пръстени - при тези манипулации няма никаква болка, а само лек дискомфорт /втора голяма изненада за мен препатилия/. От половин година съм без кръв и болки. Имам близък лекар-гастроентеролог, ходих при него и той ми направи ректоскопия /доста по-гадно изследване, в сравнение с аноскопията в Он клиник/ и каза, че от фисурата няма и следа и има още един малък хемороид, който не подлежал на премахване, а трябвало само да се наблюдава през 1-2 години. Този гастроентеролог беше доста впечатлен, дори ме разпитва подробно за моето лечение, защото и той имал големи кървящи вътрешни хемороиди, но не се е подложил на операция, защото е виждал как оперираните се гърчат от болки, и как след недълъг период от време получават нови хемороиди. В он клиник ми казаха, че нови хемороиди и фисури могат да се получат при всеки по всяко време, ако няма пазене, за което ме инструктираха подробно.
Така че, аз искам да БЛАГОДАРЯ на Он клиник /специално на лекуващия ми лекар д-р Христозов/ за грижите към мен, щото в тези форуми никой за нищо не благодари!

# 50
  • Мнения: 5
 Hug ееее браво,Благо,направо ми сгря душата.Ако някои ден някой и на мен благодари ще знам,че хемороидите и вс др мъки са си стрували

# 51
Абсолютно не оспорвам, че лекарската професия е една от най-тежките. Далеч съм от твърденето, че проктологията е лесна работа.
Аз говоря за политиката на клиниката. Обедене съм че всички парадокси описани в форума са по вина на интересчииската система на ОН клиник.
Лекари са ми казвали че там работят едни  от най-добрите спецялисти, не ми се вярва именно ветераните в занаята да топускат такива балъмски грешки, каквито допуснаха с мен. За мен това е нарочно и целенасочено, с единствена цел да ми вземат парите!

Не случайно отправям нападки конкретно към тази часна институция - това не е междоличностен спор, нито опит да принизя лекарската длъвност. Лекари са ми спасявали живота...тук е една проста меркантилност!

# 52
В он клиник съм ходил на 5 контролни прегледа и не са ми взели стотинка за това, дори накрая аз предлагах да платя, но отказаха категорично - там техни пациенти плащат само първия преглед /който е 30 лева, включшащ дори апаратното изследване, а навсякъде другаде е 50 и повече, без да включва каквито и да било изследвания/. Освен това д-р Христозов беше постоянно на разположение по  телефона - консултирал съм се с него около 10 пъти, а той не е длъжен, нито съм му плащал за тази ценна за мен помощ по телефона. По другите клиники като съм ходил или не си дават телефона, или не отговарят на позвъняванията. Отделно администрацията на клиниката е правила всичко възможно да ми осигури посещение в удобен за мен час, включително докторът ме е приемал извънредно при липса на свободни часове за деня. Това в други клиники поне на мен не се е случвало - говоря за частни клиники, държавните са напълно извън тези стандарти. Да не говорим, че си видях заболяването и резултата от лечението, заснети от тяхната апаратура при моите прегледи - първо видях и разбрах какво "животно" е фисурата и хемороидите, а после видях, че са изчезнали, когато нямах вече болки и кръв. Няма скрито-покрито и не усетих ни най-малко пързаляне - докторът е доста зает и едва ли има време да замисля стратегии.

# 53
Посетих Он Клиник за лечение на хемороиди и установих,че в тази клиника има само мощеници,а не лекари.Не лекуват нищо,а лъжат хората,които имат нужда от лечение,а не го получават.В същото време ти вземат парите с голяма учтивост и вежливост.За тези пари наистина ти дават мехлем с неизв.произход и 5 спазмалгончета и 1 шишенце с капки,уж хранителна добавка, и всичко това "САМО"за 260 лева.Никакво пръстенче не ми е слагано......Ейййййййййййй хора не се лъжете от рекламите за тази
"КЛИНИКА"не ходете и не си давайте парите напразно.НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ШАРЛАТАНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 54
  • Мнения: 5
Аз съм доволна.Направо ме спасиха(поне за сега).Имам 1 въпрос:Как разбрахте че не ви е сложен пръстен?

# 55
Към Юлияна Николова: Говорите така, сякаш насила са ви завели, насила сте започнали лечение и насила сте платили. И аз ви питам как решихте, че ни ви е сложен пръстен. Там диагнозата и лечението се заснемат и документират. По моя преценка - там няма кой да се занимава да не слага пръстен на някого си, та те по цял ден поставят пръстени на хемороиди. Поставянето на пръстени не се усеща, но после като се мажех ги усещах докато паднаха, а отделно на контролния преглед видях белега от падането на всеки хемороид с пръстена. Най-важното - сега нищо не ми се издува от ануса при изхождане, както преди, нямам кръв и болки. В крайна сметка за това и отидох в он клиник, за да се излекувам.

# 56
МОШЕНИЦИ !!!!!!!!! ПОТВЪРЖДАВАМ ЧЕ ИЗПИСВАТ СУПЕР СКЪПИ ЛЕКАРСТВА БЕЗ ОПАКОВКИ, А ЛЕКАРИТЕ ИМ, ПОНЕ ЕДИНИЯ МАЙ БЕШЕ ХРИСТОВ НЯКАКЪВ СА ИДИОТИ И НЕКАДЪРНИЦИ, ИСКАШЕ ДА МЕ РЕЖЕ ДВА ПЪТИ ЗА НЕЩО КОЕТО СЕ МАХА ВЕДНЪЖ И ЗАВИНАГИ, ДОБРЕ ЧЕ СЕ МАХНАХ ОТ ТАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!

# 57
  • Мнения: 5
Аз съм доволна.Чувствам се мн добре.Върнах се към нормалния си начин на живот,преди да се появи проблема с фисурата и хемороидите.Два пъти ходих при д-р Христозов,той беше мн любезен и внимателен,дори мога да кажа загрижен(той ми е звънял по телефона да проверява как съм!)Лечението не е евтино,но ако с друг вид лечение спестявате пари,то с този спестявате болка.Всеки сам си избира!!!Весели празници на всички!!! Grinning

# 58
parvo zdraveite .moi savet e da zabravite za on klinik  .sasipaxa zdraveto na maika mi iskam da spodelq 4e otide s misalta 4e ima xemoroidi i nqkakav doktor i slojil prasteni tam v sa6tata on klinik sled sedmica stra6ni bolki i ma4eniq otidoxme pak v klinikata i tozi doktor kaza 4e nqma ni6to 4e xemoroidite sa padnali i 4e 6te i mine .na6i priqteli ni naso4ixa kam "doverie"i tam razbirate li i otkrixa RAK ne xemoroidi .nqmam dumi prostooo NE XODETE V ON KLINIK TAM SA 6ARLATANI IZPOLZVA4I DOKTORITE NE SA DOKTORI 400 LEVA NI VZEXA ....ako nqkoi se interesuva ot doverie, doktori ili telefon pi6ete na pipilotaviktoalia@abv.bg

# 59
Аз не разбрах как ви лекуваха в доверие хемороидите и защо сте доволен от там, сега майка ви добре ли е?

# 60
  • Мнения: 1
Много се смях, когато четох темата, постарах се, поизгубих малко време, но е добре човек да е по - запознат когато е решил да се лекува. Това бях решила и аз, да се лекувам в он клиник, но познайте кой ме разубеди... - "пациента", толкова явна реклама не бях срещала досега...още в първото си изказване по начина на писане си личеше че пи - арът е с медицинско образование, така че няма какво да обяснявам... отивам другаде!

# 61
На jenito11 й е смешно, но явно не я боли, или още не е топила попарата на обикаляне по болници, ако наистина е болна. Аз не зная кой какъв е в този и други форуми, но заради тези форуми и ужасно негативните мнения при същевременно липса на конткретни разкази за успех в лечението се влачих по разни държавни и частни болници. В крайна сметка, както вече писах, получих ефективно при мен лечение в он клиник. Така че призовавам хората във форумите да не се "смеят" и да хулят, а да споделят ОТ КАКВО ЛЕЧЕНИЕ СА ПОЛУЧИЛИ ПОЛЗА, за да могат страдащите от такива заболявания да имат шанс за лечение, а не да се отчайват в безизходица.
ФОРУМИТЕ СА ЗА ВЗАИМОПОМОЩ!
ХОРА, ПИШЕТЕ КЪДЕ И КАК СА ВИ ПОМОГНАЛИ! ТЕЗИ, КОИТО ЧЕТАТ, ГО ПРАВЯТ С НАДЕЖДА ЗА ИЗЛЕКУВАНЕ!

# 62
  • Мнения: 5
одавна не бях чела форума...какво да кажа..добре съм.Не ме боли от вече повече от месец.Ям си всичко ,седя си на трибуквието(което преди беше невъзможно)по 13 часа дневно Simple Smile.дори не се мажа с прословутото кремче.пациента може и да има медицинско образование,не зн.,но си личи,че мн. от другите "споделящи" нямат понятие за какво става дума.Не и им трябва-за това са лекарите,само ги моля да не си дават така "компетентното" мнение и да отказват другите от едно на 90% успешно лечение.Казвам ви доволна съм от д-р Христозов и от Он-клиник.Само една забележка имам към тях-може ли такава клиника и да е без паркинг Wink

# 63
  • Мнения: 1
Преди 2 години и аз се излъгах по рекламите на Юнион клиник.Отидох,но се оказа че няма Юнион клиник а обикновен кабинет с настоящия адрес.Тогава беше само "д-р" Ходжаджиков и се изказа че само оперативно ще се оправи моя проблем.Беше ми писнало от мазила и тем подобни.Операцията ми беше направена в Пирогов.Парите/1400 лв./ за нея бяха прибрани от така споменатия "доктор" скришом в джоба му.Проблемите ми започнаха тепърва.8 месеца на легло с обилно кръвотечение и гной с уговорките на "доктора" че видите ли трябвало време за да зарастне.Проблема ми реши Д-Р  Темелков в неговата клиника във Варна.За вас лъжа,за мен ИСТИНА...!!! На 7-мия ден си се разхождах без всякакви проблеми.НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ ! Там работа нямате.  bouquet

# 64
  • София
  • Мнения: 2 044
Пълни измамници #2gunfireПросто не знам кой ги оставя толкова време да лъжат хората

# 65
Аз вече писах, че също посетих Юнион клиник - да това не е клиника, а само кабинет. Там ми лекуваха анална фисура безуспешно с лекарства, като лекарят постоянно ме уверяваше да отида да се оперирам от него в Пирогов и да ми махнел и фисурата  и хемороидите за 1400 лева, но аз за разлика от по-горния пишещ не се хванах на това. Отделно вече бях ходил по ДКЦ-та и при Желязков, и вече почнах да се ориентирам бързо как ме пързалят. Когато накрая отидох в Он клиник бях доста скептичен, но хората там са доста организирани и любезни, и най-вече докторът ми вдъхна доверие и реших да започна лечение - аз така или иначе бях длъжен и това да пробвам, щото ме болеше зверски, а за операция не исках и да чувам. Както писах вече тук, първо ми оправиха фисурата с техните лекарства, а после ми премахнаха и вътрешните хемороиди със силиконови пръстени. Самата Он клиник е в 4ри етажна нова и красива сграда, с приятна чакалня и просторни кабинети, персоналът е делови и внимателен, и най-вече най-накрая ми излекуваха дупето.

# 66
  • Мнения: 0
Не ходете в ОН клиник .Преди скоро бях пациент на тази клиника с проблемни хемороиди.Уж трябваше да е безболезнена процедурата,но д-р Христозов взе скалпела и цепна хемороида без упоика и ме увери,че ще ми мине много бързо.Платих 300лв плюс още 40 за "кремчето"с неясен произход и се прибрах в Пловдив.Цяла нощ се превивах от болки и на сутринта позваних на д-р Христозов за съвет.Той ми каза:Отидете в болница аз немога да Ви помогна.Според мен те не са никакви лекари внимавайте да не попаднете в техните ръце.Опитах няколко пъти да си върна парите,но е много трудно тъй като не ми дадоха никакъв документ,че съм платила.  #2gunfire

# 67
  • Мнения: 0
Аз съм бил също пациент на Он клиник, премахнаха ми там 5 хемороида, но без скалпел, като въобще не ми е говорено за скалпел. Аз затова и отидох там, за да не ме режат. Болки при манипулацията и след това не съм изпитвал, а само известен дискомфорт първата вечер. По телефона съм получавал добри съвети от доктора, когато съм имал нужда от консултации по лечението. Не са ме пращали да ходя в друга болница. Ходил съм 3 пъти в Он клиник и винаги са ми давали касов бон за заплащането без да съм го изисквал или да ми трябва за нещо. Вече 1 година от лечението съм в добро състояние, без кръвоизливи и досано издуване. Не съжалявам ни най-малко, тъй като без малко щях да отида на операция, ако не научих случайно за Он клиник от един съсед, който се бе лекувал с много добър резултат в Он клиник.
Затова написаното по-горе от NikiKichukova ми струва странно и се съмнявам дали е безкористно.

# 68
  • Мнения: 0
Безкрайно съжалявам, че не прочетох предварително отзивите за "он-клиник".Доверих се на рекламата и много сгреших.
Попаднах при д-р Христозов.Той беше много внимателен.Прегледа ме и установи, че имам фисура и четири вътрешни хемороида.Докато лежах  на  масата, той ме попита:"Какво правим?" "Да ги връзваме ли или не?"
Знаете за какви болки става на въпрос.Аз не съм лекар , за да взема решение.Казах му:"Помогнете ми!"
Той ми сложи две пръстенчета и установи , че имам и фисура.Близо 20 мин. ми обясняваше какво да правя и какво-не,та чак прегрях от информация. Прибрах се , но с ужас установих, че едното пръстенче вече е изпаднало...Обадих му се по телефона и отговора беше, че..."Хемороида  се е преместил!!!"Та ,след като изпаднаха и се преместиха 210лв.,болките за съжаление си останаха.
Консултирах се и с друг лекар, който каза, че пръстенчето трябва да стои най-малко 4 дни, за да има ефект от лечението.
След пет дни отидох на контролен преглед.Е, вече не бяха толкова мили и любезни, дори д-р Христозов ме нахока, че влизам без предварителен час.Когато му обясних, че състоянието ми се влошава, той ме упрекна , че се глезя и, че петгодишни деца не се оплакват като мен.Само, че болките са на моят гъ..., а не на неговия!!!
С две думи ако:
1-изпражненията ви не са като паста за зъби
2-не се изхождате всяка сутрин
3-не се мажете редовно с неидентифицирания им крем за лице
4-не пиете капките
5-не стоите на гърнето по-малко от 5 мин.
6-не се напъвате
7-не вдигате тежко
8-не търпитееееееееееее
Е,ако според този "доктор Христозов" не спазвате всичките тези условия...НЯМА ДА ВИ МИНЕ.
КАКВО ДА ВИ КАЖА, ХОРА! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ КАТО МЕН!ДАДОХ 735 ЛВ. БЕЗ НИКАКЪВ ПОЛОЖИТЕЛЕН ЕФЕКТ

# 69
  • Мнения: 0
Един д-р гинеколог вечер се прибирал много тъжен в къщи.Жена му го попитала какво му е: Ами как да съм весел като по цял ден гледам какво съм!-отговорил и той.
Та и това докторче Христозов и неговата не е лесна.
При мен проблемът за фисурата и хемороидите бил, "Че много си стягам ануса!!!"
Трябвало да стоя с ОТПУСНАТ АНУС дори и когато кашлям.
Вече съм на пето ниво...когато ме хване червен светофар, натискам спирачката с отпуснат анус.
Колегите ми казват, че вече имам особен блясък в очите и гледам някак си нежно.
А когато се намажа с този измислен крем, приличам на магарето, на което като деца намазахме г...за с грес и чакахме да зареве. #2gunfire
Между другото жена ми казва, че кремчето е добро за ръце и лице...

Та днес съм решил да отида на ГЕЙ парада и белким ми мине.
Ще се отпусна и ще се отдам на болката си.
П.П. Хора, ако продължава да ви боли , дайте да хванем това докторче и да му напълним г... за с шишарки, пардон...с халкички. Пари няма да му взимаме. Wink

# 70
  • Мнения: 0
На reiram мога да напиша да послуша доктора си, а не да се подиграва с него. Аз от стискане и напъни години се влачих и си докарах хемороиди 3ти стадий. Но след като в он клиник д-р Христозов ми поясни, че това ми вреди и не само подържа, а дори задълбочава хемороидите, аз го послушах. Не само че преминах успешно лечението, но вече 1 година и 3 месеца нямам грижи.
Този reiram вместо да си губи времето да пише безполезни неща, да вземе да изпълни това, което е изброил. Иначе го виждам скоро време да стигне до операция. А влезе ли му веднъж скалпел в задника, особено ако той продължава да се стиска като ощипан, ще му останат болките за цял живот. Или като го видят докторите как се е стиснал, така ще го резнат, че след това ще дриска през пет минути в памперса и едва ли ще му е до глуповати писания във форумите.

# 71
  • Мнения: 14
Аз съм бил също пациент на Он клиник, премахнаха ми там 5 хемороида, но без скалпел, като въобще не ми е говорено за скалпел. Аз затова и отидох там, за да не ме режат. Болки при манипулацията и след това не съм изпитвал, а само известен дискомфорт първата вечер. По телефона съм получавал добри съвети от доктора, когато съм имал нужда от консултации по лечението. Не са ме пращали да ходя в друга болница. Ходил съм 3 пъти в Он клиник и винаги са ми давали касов бон за заплащането без да съм го изисквал или да ми трябва за нещо. Вече 1 година от лечението съм в добро състояние, без кръвоизливи и досано издуване. Не съжалявам ни най-малко, тъй като без малко щях да отида на операция, ако не научих случайно за Он клиник от един съсед, който се бе лекувал с много добър резултат в Он клиник.
Затова написаното по-горе от NikiKichukova ми струва странно и се съмнявам дали е безкористно.

Нпълно съм съгласна и не мога да повярвам какви невярни неща се пишат за Он клиник. Това е най доброто място за лечение на хемороиди. Майка ми имаше проблем от десет години, какво ли не е правила, взимала, мазала и никакъв ефект. След препоръка на наш познат (с псориазис), отидохме в Он клиник и точно д-р Христозов ни пое и извърши манипулацията. Иска да ви кажа, че вече три години майка ми е друг човек, няма никакви проблеми. Само може да съжаляваме, че не открихме Он клиник по-рано. Много болки и мъки можеше да си спести.
Така, че някои хора според мен си пишат разни неща само за да уронват престиожа на това заведение, без изобщо да са имали проблеми с хемороидите, ако беше така, щяха да са много доволнии от Он клиник, защото там са най-добрите специалисти с най-добрата техника и най добрите методи.

# 72
  • Мнения: 1
С неудобство, но се включвам в темата. Embarassed
Аз ползвах "Он клиник" и намерих в лицето на д-р Калчев абсолютен професионализъм преди година-две.Моят мъжки проблем е поправен, затова записах съпругата си за лечение на хемероиди.
Дотук нямаме оплаквания.
Та, понякога човек се чуди да вярва на тялото си или на форумни играчи. newsm78

# 73
  • Мнения: 9
И аз изпитвам неудобство, но и аз и мъжът ми сме били пациенти в ОН КЛИНИК. Аз бях с тежка форма на псориазис и благодарение на д-р Нешков, проблемът ми е овладян. Съпугът ми имаше няколко хемороида, с ужасни болки и кървене, но д-р Драганов направи всичко по силите си и оправи положението без операция. Сега мъжът ми се чувства отлично и няма оплаквания Hug
Така, че наистина се радвам, че попаднахме на ОН КЛИНИК, иначе все още щяхме да си страдаме с нашите проблеми.

# 74
  • Мнения: 75
siyana123 , моля те, напиши някакви подробности за лечение ,което прилагат! Може и на лични. Искам да се обърна към д-р Нешков, но предварително да имам някакво инфо.

# 75
  • Мнения: 9
Здравей, извини ме че чак сега пиша, имах проблеми с нета Simple Smile

Значи аз съм си с псориазис от много години, пробвала съм всичко, предполагам знаеш.  Преди около две години случайно попаднах на реклама на "Он Клиник"  и много се двоумях дали да ходя и там, че вече ми беше омръзнало. В крайна сметка реших и си записах час там, при д-р Нешков, които се оказа много мил и внимателен, разговаряхме доста и той много подробно ми обясни всичко, което трябва. Самото лечение протече с кремове, които не са особено приятни на мирис, но пък имат страхотен ефект. Благодарение на тях постигам ремисии и затишия за около 9 месеца, което ужасно ме удовлетворява.  Иначе, смата клиника се оказа много добре, нова сграда, супер чисто и приятно, няма нищо общо с обстановката с която сме свикнали по държавните поликлиники. Персоналът е много любезен и усмихнат. Аз съм много впечатлена и доволна, сега поне знам за какво давам пари Simple Smile
Надявам се и ти да останеш с такива впечатлениеч. Успех!
 

# 76
  • Мнения: 14
Да, и моят познат с пеориазис казва същото,  с какво ли не се е мазал, но и при него тези кремове имат ефект, получава си затишия за около 6 месеца и е много доволен от "Он Клиник".

# 77
  • Мнения: 366
За пръв път попадам на тема, в която 90 % от мненията са написани от "гост"  ooooh!
Наистина исках да разбера нещо за тези клиники, но не ми се струват достоверни тия мнения.
Моля някоя мама ако има скорошни наблюдения от някоя от двете клиники да сподели  Praynig

# 78
  • Мнения: 9
Здравей и аз забелязах мненията на гостите, както и на някои регистрирани хора с по две мнения само в тази тема. Както и да е, нямам идея какво те интересува за он клиник, аз ходя там поне веднъж годишно, защото съм с псориазис. На мен специално много ми помагат, впечатления съм писала малко п-горе.  А мъжът ми беше с хемороиди и пак там му помогнаха, за мен това е важното.

# 79
  • Мнения: 366
Сияна123, интересува ме проктологията.
След раждането получих проблем - много силни болки и мислех, че са хемороиди.
Опитах самолечение със свещички, но може би щом не ми помагат не е това. И затова ми се искаше да посетя специалист проктолог.
Но малко се страхувам или по-точно се притеснявам... и все отлагам прегледа.
И като чета разни мнения за некомпетентност на лекари и невнимателно отношение и в двете клиники ..... ooooh!
Дано мненията от "гост" наистина да не са от истински пациенти на клиниките............

# 80
  • Мнения: 9
Да, разбирам те. Съпругът ми беше много зле с хемороидите. Придружавала съм го в клиниката, за това и аз там се лекувам. Него го оправи д-р Драганов, стори ми се много мил и любезен, помня че без операция премахнаха хемороидите и от близо две години, мъжът ми се чувства много добре, не е имал нови оплаквания, а спомена и че самата процедура не била много болезнена. И той се самолекува доста време, но май само задалбочи проблема. Ако прецениш поне се обади там, да поразпиташ, мисля че ще ти помогнат. 

# 81
# 82
  • Мнения: 9
Какво стана, ходи ли там, има ли ефект?

# 83
  • Мнения: 366
За сега реших проблема с едно Кремче - пайлекс. Надявам се ефектът да не е временен.

# 84
  • Мнения: 9
Чудесно, дано всичко е наред Simple Smile

# 85
  • Мнения: 0
Искам да споделя,че имах проблем с анална фисура. След ходене по различни лекари, отидох в Он Клиник, където ме прегледаха внимателно и ми обясниха подробно за заболяването и за неговото лечение. Предпочетох да се доверя на лекаря и си закупих крема им. След 4 дена получих подобрение, а след още две седмици бях излекувана. За отличния резултат е важно да се спазва диетата, да се следи за личната хигиена и за последователността на мазане. Лично аз съм доволна от клиниката и лекарите и те наистина ми помогнаха!

# 86
  • Мнения: 46
Здравей и аз забелязах мненията на гостите, както и на някои регистрирани хора с по две мнения само в тази тема. Както и да е, нямам идея какво те интересува за он клиник, аз ходя там поне веднъж годишно, защото съм с псориазис. На мен специално много ми помагат, впечатления съм писала малко п-горе.  А мъжът ми беше с хемороиди и пак там му помогнаха, за мен това е важното.

Здравейте на всички!Достоверно мога да ви кажа лично какво знам за ОнКлиник и то не е хубаво.За хемороидите не знам как се справят, нямам информация.Знам обаче от много добър мой близък, страдащ от псориазис, че с техните кремове спекулират безкрупулно с парите и здравето.Лъжата (или неказаната истина) с две думи е следната:Заявяват, че нямало кортизони в техните кремове - ДА, няма (защото знаят, че при хората с хроничен псориазис кортизоните си изчерпват действието и не помагат, а напротив, всичко се връща с повече сила).
НО - и го подчертавам - НО не казват, че ОПАСНОТО в случая е друго-Каменовъгления катран, който слагат в кремовете и НЕ го заявяват открито и разбираемо!Този катран, както знаете, е канцерогенен!Всеки може да се увери по миризмата на митичните кремове на ОнКлиник - на нафталин.Всичко това научих от моя приятел, който от десетилетия вече се бори как ли не с тази противна болест и изследва всичко и се интересува.Разбрах от него, че този каменовъглен катран го слагали и в някакво немско мазило - където ясно били оказани рисковете от рак на кожата и съответно препоръките да се употребява само в мнмого краен случай и за строго фиксиран срок.Цената му доколкото помня каза, че била около 10 лв - за разлика от 70 и няколко в ОНКлиник...

Ето ви едно мнение, не лично, но ви го препредавам, за да знаят всички и всеки да избере за себе си.Моят приятел е много съвестен и нормален човек, с много знания, допитвам се с него за много неща, имам му пълно доверие за казаното.

Бъдете здрави, мислете и се пазете сами, защото друг няма да ви предпази.Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт