На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 26 639
  • 154
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 708
Ами за съжаление и на мен това са ми спирачките. Иначе места - колкото си искаш и то доста хубави, само пари да имаш Wink

# 136
  • Мнения: 2 577
УСПЕХ на всички, които са на състезание днес
Стискаме палци  Peace

# 137
  • Мнения: 2 577
Голямо затишие има тук ... явно всички активно почиват през ваканцията Laughing

Влязох преди малко в сайта на гимназията на сина ми и установих, че има списък вече с учебниците за 2008/2009 г.

явно ще трябва да си ги купуваме и тази година  Sunglasses



# 138
  • Мнения: 750
Голямо затишие има тук ... явно всички активно почиват през ваканцията Laughing

Влязох преди малко в сайта на гимназията на сина ми и установих, че има списък вече с учебниците за 2008/2009 г.

явно ще трябва да си ги купуваме и тази година  Sunglasses

Нали щяха да са безплатни?

# 139
  • Мнения: 2 577
Deina, и аз така бях чула края на миналата уч. година, ама нищо твърдо

Останах много изненадана, като видях списъка публикуван, а те го правят за да знаем какво да купуваме... Но май наистина ще са безплатни. До сега рових и открих това


# 140
  • у дома
  • Мнения: 7 155
Извинявам се ,че се намесвам...Учебниците наистина са безплатни,но списъците се изнасят,защото учебните тетрадки и помагалата си се закупуват то родителите.

# 141
  • Мнения: 1 674
Знам, че още е раничко за покупки за училище, но искам да купя раница за моя бъдещ шестокластик.Имате ли някакава идея къде да потърся, иска ми се нещо по-нестандартно. Гледах на GABOL, ама много са детски в момента изложените.

# 142
  • Мнения: 227
Знам, че още е раничко за покупки за училище, но искам да купя раница за моя бъдещ шестокластик.Имате ли някакава идея къде да потърся, иска ми се нещо по-нестандартно. Гледах на GABOL, ама много са детски в момента изложените.
Гледах новият каталог на МЕТРО имаше доста хубави.
  bouquet Виждам, че твоите момчета са набори на моите, баткото ми е 1996, а малкият 1999 г.  Peace
Как върви ваканцията при вас? Моите юнаци ги водихме за 10 дни на море, сега са при бабите, менкат си ги!  Hug

# 143
  • Мнения: 804
paleto, април месец взехме на двамата ни юнаци раници Даймънд Момичетата от форума ми ги препоръчаха като много здрави и удобни.
След като ги взех, се убедих, че е така.
Ще изкарат с тях и тази учебна година.
А не са и скъпи.

# 144
  • Мнения: 1 674
Мерси много за насоките в търсенето на раница.  bouquet Ще докладвам какво сме харесали.

Балонка Надувкова,  и ние бяхме на море почти цял месец. Сега сме в София. Confused Залепени са за компютъра и двамата. Успяхаме да се преборим и ги водим два пъти на тенис и на плуване. Поне се изморяват и заспиват  по-навреме. В края на месеца ще отидем на море още веднъж в Гърция и после ... у-щето. Ваканцията им се струва малка, бързо преминава. В момента четат задължителните книги. С големия решаваме задачи по метиматика.
В тази връзка ми се иска да попиитам дали смятате, че е разумно да се подготвят за кандидатстването след 7-ми клас още от 6-ти и как?

# 145
  • Мнения: 804
paleto, последно инфо от днес за раниците. В МЕТРО има промоция на раници Даймънд по 15,59 лв. с ДДС. Намират се точно срещу входа, в центъра на пътеката.  Peace
По отношение за кандидатстването... незнам. От една страна ми се струва, че колкото по-рано почнат,толкова по-добре. Обаче, от друга, като гледам как всяка година променят учебния материал... има ли смисъл...  Thinking

# 146
  • Мнения: 2 577
Да, и на сина ми раницата е от Метро, само че я взехме компютърна
Оказа се много издържлива и е много запазена /чак не вярвам, все пак е изкарала една учебна година/
Ще си я носим и тази  Peace Той много си я харесва

Колкото за кандидатстването, не знам
Със сигурност обаче не трябва да остава урок по математика и по БЕЛ неразбран или ненаучен
Предметите са такива, че не пропуските водят до последващи проблеми, поне според мен  Rolling Eyes

# 147
  • Мнения: 153
Момичета, дали някоя от вас ще се навие да ми прати на лични код на Метро-карта, за да разгледам брошурата им от сайта, защото в Плевен Метро още не е отворило, и нашата карта не е активирана, а имам възможност ако знам какво точно искам да помоля колежката си от Велико Търново да ми го донесе.   Praynig

# 148
# 149
  • Мнения: 153
За вас незнам, но аз реших тази година да се стягам от по-рано... така да се каже - поетапно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт