На финала сме на ПЕТИ клас, тестове решаваме в този час - 2

  • 26 639
  • 154
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 804
Благодаря на Dioni че показа отговорите по английски само да ми каже от къде ги е свалила
http://www.minedu.government.bg/opencms/export/sites/mon/documen … ish_test-2008.pdf
Така отваря ли ти ги?

# 91
Здравейте! Аз съм 5 клас и съм на мнение, че матурите не бяха много трудни и всичко беше изучено - трябваше само малко повече концентрация!
П.П.: Имам един въпрос: Някой може ли да ми даде линк към темата за втория кръг на математическото състезание "Кенгуру" в София? Peace

# 92
  • Мнения: 2 577
anh, няма специална тема за Кенгуруто  Wink
но темите и класирането са тук :
http://www.math.bas.bg/smb/kenguru/index.htm

# 93
  • Мнения: 58
Здравейте! Аз съм 5 клас и съм на мнение, че матурите не бяха много трудни и всичко беше изучено - трябваше само малко повече концентрация!
П.П.: Имам един въпрос: Някой може ли да ми даде линк към темата за втория кръг на математическото състезание "Кенгуру" в София? Peace
  Концентрация,да.Тестовете бяха лесни,но не си ли забелязала,че всеки учител не знаеше какво ще дадат да решаваме и се започваше една бясна подготовка(при нас беше така),и тя беше истинското натоварване.Аз не съм против тестовете,но организацията около тях беше много зле Sick

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Момичета как са петокласниците ви?
Къде се изгубихте?
Моят син след матурите така се отпусна, че само за ваканцията мисли  Laughing а и за първи път ще учи до 15 юни и хич не му допада.  hahaha

# 95
  • Мнения: 2 577
Днес ще имаме родителска среща и ще ни съобщават резултатите от матурите Rolling Eyes , както и задължителните униформи от другата година /поне така ми каза моя син/

Иначе и той е вече във ваканция, нищо че има две седмици още  Sunglasses
...все нямал да учи ... сега заради матурите на големите нямало и да ходи на у-ще някой друг ден - и свършвал  Rolling Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой спомена че имало оценките  в нета - Вярно ли е? Аз не можах да ги открия

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 11:51 от dioni

# 97
  • Мнения: 2 708
Оххх момичета, и ние сме го ударили на ваканция, а се оказа, че вчера са взели за %, защото до сега не го бяха взимали и тепърва снощи обяснявах нещо, ама хич не ни влиза в главата. Просто отказва май да приема вече каквато и да е информация. Някак тия тестове като че ли за тях отбелязаха края на учебната година. Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 2 019
dioni, до колкото разбрах оценката се изчислява така: примерно от 25 въпроса има 20 верни, 20 се умножава по 6 и се получава 120, след това се дели на 25 и се получава оценката 4,8

# 99
  • Мнения: 109
Някой спомена че имало оценките  в нета - Вярно ли е? Аз не можах да ги открия


http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/frontpage/p … eobrazuvane_5.pdf

# 100
  • София
  • Мнения: 4 493
Някой спомена че имало оценките  в нета - Вярно ли е? Аз не можах да ги открия


http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/frontpage/p … eobrazuvane_5.pdf
Благодаря това го намерих - а как да разбера колко точки има детето на тестовете? Досега учителите не са им казали. А и незнам защо в понеделник и вторник няма да учат при положение , че са насредата на учебниците

# 101
  • Мнения: 1 731
Тия матури май ги понатовариха и сега са съвсем неадекватни. Rolling Eyes
Моята дъщеря още не си знае оценките и госпожата нищо не казвала.Кога ще им ги съобщят?То не остана вече.Тя си брои дните до ваканцията. Laughing

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
На нашите са им казали вече оценките.
А на 2 и 3 няма да учат заради матурите на абитуриентите.

# 103
  • Мнения: 1 731
И нашите ще почиват ,добре че я питах сега . Rolling Eyes

# 104
Видяхте ли къде децата знаят най- много ?   /според тестовете/ в  Перник. Ако така оценяват учителите - супер. Догодина всички деца ще изкарат  отлични оценки. Видях тестове на деца в пети клас, където вместо името си е написало само черти, защото не може ни да чете , ни да пише , но имаше 22 верни отговора. От тези тестове най-страдат съвестните деца, защото учат и мислят на всеки въпрос и понякога така допускат грешки, а тези , които нищо не знаят, сядат зад някой и си преписват, или квесторите им подсказват, че да не се изложи училището.     Че то, като е така, догодина още повече ще се качи успеваемостта, а  в същото време  половината от учениците са неграмотни. Ако видите и студентите - и там е същото. Как може да се разберат знания от тест, в който само се огражда една от 4 букви.     

Общи условия

Активация на акаунт