КЛУБ "РОДИТЕЛИ-ЧАСТНО ОБРАЗОВАНИЕ" 5 - профил родители

  • 34 887
  • 488
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 877
аз пък се замислих за поста на Радмила, че сме се пристрастили. Нали казах, че мъжът ми се шегува вече с мен - уж със съчувствие  Laughing Laughing Laughing ми вика да не се притеснявам от тази моя зависимост. Изходът го виждам в следното:
- привличаме и мъжете в "клуба на анонимните ..." (все забравям последната дума - цитатът е на мъжа ми)
- или терапия - на мен ми хареса инфото на Маймунка за Панчарево и гребането.  Hug Супер яко е! Ако имате други предложения, споделете - всички сме в кюпа!  Hug

# 16
  • Мнения: 967
на дъщерята на sophsan. Да е жива и здрава, весела и щастлива. Да слуша много мама.

Ние със съпруга и двамата сме завършили немската (ама не може да се гласува 2 пъти Sad)

# 17
  • Мнения: 4 877
ами освен да ги добавям още веднъж

# 18
  • Мнения: 967
не бе, просто ако може, някой да гласува още веднъж немската.

Ей, довечера има представление на "Малкия принц" - ще вземем да отидем, да го видим твоя юнак в действие, Май.

# 19
  • Мнения: 4 877
радмила, аз ги добавих. Тромаво става - ама няма май друг начин.

Ох, да довечера е.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 11:42 от май :)

# 20
  • София
  • Мнения: 4 412
sophsan, честит празник! Много здраве и късмет на дъщеричката!  bouquet

На мен много ми харесаха идеите на Радмила, не толкова, като страх от безпаричие, а като алтернативи. Сетих се за обиколка по хижите. Аз съм ходила на едно екскурзионно в 11 клас и доста ми хареса. Само че, мъжа не иска и да чуе, а и детето е малко.
За малък бюджет се сещам и за разни екскурзии в съседни страни. Но за по-така се сещам за една обиколка на планината Олимп, ние сме я правили с кола. Веднъж ми попадна нещо като организирано екскурзионно летуване за цялото семейство в планината Олимп и ми се видя интересно, а и не беше много скъпо. Там гледката море и планита е много красива.

Май, няма ли кой да гледа бебчо за малко. Това е голямо събитие! Успех!

Тук се сещам дали да не обменим инфо за жени, които гледат деца или помощ в домакинството /на лични/. Също бях чувала за една учителка, която дава частни уроци на 3 годишни за кандидатстване в Горна баня.
И все се каня да ви питам през лятото как си организирате гледането на децата, варианта с баби да го пропуснем Simple Smile Нашите са добрички, ама старички, та търся други алтернативи.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 11:18 от TanyaMG

# 21
  • Мнения: 4 877
Да, аз все не мога да се навия на друг вариант - детегледчки... Нещо съм адски недоверчива. А каквато съм и капризна - непушачка, без чалга, без сапунени сериали, да говори правилно .... Joy Joy Joy Това са, разбира се, допълнителните изисквания - базата е още по-по ... Сигурно ще монтирам и камери навсякъде и цял ден ще се взирам в монитора какво става вкъщи - май няма смисъл тогава да не съм аз.  Joy Joy Joy
Вие как ги приемате? Какво им възлагате да правят? А помощничка вкъщи?
Аз и не мога да измисля точни задължения - честно! Blush Ясно за рутинните неща, а ако се наложи нещо допълнително и не иска да го поеме? За ценообразуването също не съм наясно. Радмила, ти как калкулираш тези услуги?

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 11:52 от май :)

# 22
  • София
  • Мнения: 5 026
и аз се включих в анкетата: 114-та АЕГ /аз/ + СМГ /тати/

Таня, вие не ползвахте ли Пумпелина като "базов лагер" миналото лято? Валери ходеше там до края на май, но после го спрях. Сега е в ЧДГ Слънчице - това лято със сигурност ще е там, на есен ще мислим дали да остане - според това дали сме доволни от резултатите през лятото. Четири месеца са достатъчно време, за да стане ясно. За лятото градината ми се струва добър вариант.

# 23
  • Мнения: 4 877
да и ние досега сме били в ЧДГ лятото. Това е единственото място и са единствените хора, на които се доверих за гледането на детето. Повече ми беше спокойно, когато е в градината, а не само с 1 човек - дететгледачка (никога е нямал, рано тръгна на ЧДГ). А си има и екстри ЧДГ - плуване, излети, деца-приятелчета, езици...

Това лято - сигурно с мен ще си бъде баткото. Ако поиска, може и да отиде пак в градината си за известно време.

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 11:58 от май :)

# 24
  • София
  • Мнения: 2 020
Момичета, много ви благодаря за хубавите пожелания! Трогнахте ме!   bouquet
Нека се отнасят за всички дечица!  Hug

# 25
  • Мнения: 4 877
sophsan, направо си давам заявката за снахичка.   Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 2 020
Ами, да, те нали са наборчета, пък и двамата свръхенергични! Блазе ни!  Laughing
Мислех си да кажеш кога пак ще има представление на "Малкия принц", но малко по от рано, че да успеем да се организираме и да отидем да го гледаме. Стискаме палци за довечера!  Hug  Peace

# 27
  • Мнения: 4 877
на 17 май (17 ч.) и 1 юни (12 ч.) ще има. После пак, но не знам кога.

sophsan, страхотна зодия е щерка ти  Laughing
Иначе блазени с младите  Joy Joy Joy


Ей, девойки, защо не казвате, че днес бил и Ден на Европа. Ние снощи само Деня на победата отбелязахме.  Hug


# 28
  • София
  • Мнения: 2 020
sophsan, страхотна зодия е щерка ти  Laughing
Иначе блазени с младите  Joy Joy Joy


Ей, девойки, защо не казвате, че днес бил и Ден на Европа. Ние снощи само Деня на победата отбелязахме.  Hug
Е, как няма да е страхотна, нали и бъдещата свекърва е същата зодия!   bouquet
Дааа, Денят на Европа е днес и Денят на квартал Люлин също.  Laughing

# 29
  • Мнения: 4 877
ей, много празници днес. Добре, че не пия - иначе ако запразним отсега.  Joy Joy Joy
Но един натурален сок ще ударя.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт