АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 276
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз пък се обадих по телефона за потвърждение и ме попитаха за името на детето. Но едва ли е важно чак пък и името, по-скоро ги инересува бройката, за да се подготвят подобаващо.
И аз по тел. звъннах, но ме питаха за моето име  Peace

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Айде и ние в кюпа на поканените  Grinning Вчера си взех поканата от нашите, понеже се водя още на онзи адрес. Тази сутрин потвърдих по e-mail  Peace
Цялата идея за всичко това е страхотна, ще отида с удоволствие, но само като си помисля какво чудо на чудесиите ще е при всички тези бебета в колички и майки + бащи евентуално и  Crazy

# 62
  • Мнения: 319
Хм, получихме покана, обаче никъде не пише, че трябва да потвърдим! Вие защо решихте, че се потвърждава!

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Хм, получихме покана, обаче никъде не пише, че трябва да потвърдим! Вие защо решихте, че се потвърждава!
Ами най-отдолу на поканата си пише "За потвърждение: тел...., e-mail ..."  Peace

# 64
  • Мнения: 319
ГолЕм съм заплес Crazy

# 65
  • Мнения: 534
и ние вече имаме покана днес я получихме ,супер е тази идея  айде мами ще се видим там всички с бебчетата си  Grinning Simple Smile Grinning

# 66
  • Мнения: 82
   И ние днес получихме покана,но направо не зная как ще се съберем толкова народ там-с количката ли да идвам или само с кошницата за кола newsm78И трябва да си закачим баржове с никовете,че да се познаем форумските мами Mr. Green

# 67
  • Мнения: 983
   И ние днес получихме покана,но направо не зная как ще се съберем толкова народ там-с количката ли да идвам или само с кошницата за кола newsm78И трябва да си закачим баржове с никовете,че да се познаем форумските мами Mr. Green

И аз днес си мислих за някакви отличителни знаци, но по-големи. Но то ще е такава лудница, че за моабет едва ли ще остане време

# 68
  • Мнения: 354
 Cry Cry Cry
Аз пък нямам покана...поне все още не.
Много ли ще е нахално да се цопна без покана  newsm78

# 69
  • Мнения: 519
Хм...Ми то и ние не сме поканени още... newsm78 Дано да получим покана, че да се видим. Simple Smile

# 70
  • Мнения: 220
И трябва да си закачим баржове с никовете,че да се познаем форумските мами Mr. Green
  Joy Joy Joy Joy

Cry Cry Cry
Аз пък нямам покана...поне все още не.
Много ли ще е нахално да се цопна без покана  newsm78
Според мен може и без покана, никак няма да е нахално,  след като си родила там  Laughing. Обади се по телефона да потвърдиш и готово. Много хора нямат пощенски кутии или доброжелателни съседи. Peace

# 71
  • Мнения: 158
ехо привет и от нас,както бях обещала след като родя в селената да споделя мнението си.родих там преди 6 дни на 15.05,повече от доволна и възхитена съм, препоръчвам я горещо,родих за 1час и след 1 бях на крака,даже ме изписаха на 2-рия ден.Дадоха ми поканата лично,цената обаче е увеличена,за нормално с епидурална -680.АКО някой има въпроси да ме пита.
танзен мила обади им се, детето и ти сте записани ,а пощите са несигурни,всеки,който е раждал там,трябва да се чувства поканен Hug

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
maminka_sladinka честито  bouquet
И аз се обадих за потвърждение-незнам дали имам покана,но ме записаха Peace

# 73
  • Мнения: 161
maminka_sladinka 
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
честито ти рожбичка
пожелавам ти най вече здраве и семейно щастие
нещо като цена за секциото знаеш ли
пиши ми и какво си беше стегнала за болницата че и моята наближава вече

# 74
  • Мнения: 519
maminka_sladinka честито  bouquet
И аз се обадих за потвърждение-незнам дали имам покана,но ме записаха Peace

Ми то да врътна една шайба и аз за потвърждение! Joy Макар че още не се е появила покана и в нашата пощенска кутия. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт