АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 217
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 158
момичета много ми е спешно някой да ми отговори записах зълвичката ми утре на 4д в селената,но забравих да питам като искаме запис ние ли си носим диск или от там ти дават?

# 271
  • Мнения: 297
Здрасти аз ходих миналата седмица и доктора ми даде диск от него.Не знам дали има значение при кой ще ходите на преглед.Успех   bouquet

П.С. бях при д-р Кръшков,много съм доволна от него(той ми следи и бременността)

# 272
  • Мнения: 158
мерси диди  bouquet и ние ще сме при кръшков,значи няма да взимам

# 273
  • Мнения: 297
Браво,дано останете доволни от него и от прегледа.Все пак си поискайте диска,защото може да забрави или да се отплеснете-от емоциите с бебчето.Утре пиши как е минал прегледа  newsm51

# 274
здравейте, искам да попитам епидуралната упойка в цената ли е включена
Да, всичко си е в пакет
[/quote
zdraveite,az sam v 6 mesec i lekariat mi kaza4e otvorat na 6iykata na matkata e bil otvoren i triabvalo da leja bilo mnogo riskovano.Az se pritesniavam dali 6te izkaram do 9 mesec,niakoi ako e imal tozi problem neka mi pi6e

# 275
  • Мнения: 101
Момичета,всички сте решили,че Селена е мястото за раждане Grinning
Имате ли информация може ли да се роди там без предварителна уговорка с лекар-просто,  който в момента е на смяна?И каква е цената за нормално раждане?

Благодаря ви Hug
Спокойна бременност на всички,чакащи своите бебета.

# 276
  • Мнения: 417
Момичета,всички сте решили,че Селена е мястото за раждане Grinning
Имате ли информация може ли да се роди там без предварителна уговорка с лекар-просто,  който в момента е на смяна?И каква е цената за нормално раждане?

Благодаря ви Hug
Спокойна бременност на всички,чакащи своите бебета.

Да може да се роди без предварителна уговорка.Цената е 860 лева,поне такава беше преди два месеца,но не вярвам да има някаква промяна.

# 277
  • Мнения: 2 122
Shocked 860 ли, че кога стана чак толкова бе  ooooh!
аз родих преди година и половина нормално без предварителна уговорка, но е хубаво поне да отидеш на един преглед там

# 278
  • Мнения: 506
На мен последно ми казаха 680 за нормално раждане и 960 за секцио-това е информация от миналата седмица  Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 192
Да, Пенелопе е права за цените, тези са. Simple Smile
Ние платихме още 100 лв. за присъствието на татито и още 100 лв., за да раждам при д-р Минев. Общо 880 лв. (680+100+100) за нормално раждане. Много съм доволна от всичко.
Нашият тати направи снимки на раждането, ако ви е интересно можете да ги разгледате тук: http://picasaweb.google.com/magy.mileva/hsgVzH

# 280
  • София
  • Мнения: 110
Момичета,всички сте решили,че Селена е мястото за раждане Grinning
Имате ли информация може ли да се роди там без предварителна уговорка с лекар-просто,  който в момента е на смяна?И каква е цената за нормално раждане?

Благодаря ви Hug
Спокойна бременност на всички,чакащи своите бебета.
Няма проблем да родиш без предварителна уговорка.Цените penelopi вече ги е споменала и са актуални.Лека бременност!

# 281
  • Мнения: 158
дидипиди отговарям ти с голямо закъснение прегледът при кръшков на 4д мина много добре,много подробен 1 час ,внимателен беше,само че като си взехме диска и после като го гледахме си мислехме че ще е нещо като филмче ,а то се оказаха 5 снимки на кръст на жизненоважни органи бях доста разочарована и искам да питам мамите и при вас ли на диска имаше само няколко снимки

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Sa Честито бебче   bouquet Снимките от раждането ти ме накараха да се върна назад във времето и да си припомня моето  Heart Eyes Няма по-добро място за една жена да роди от Селена  Peace Сериозно се замислям вече за второ  Wink

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Нашият тати направи снимки на раждането, ако ви е интересно можете да ги разгледате тук: http://picasaweb.google.com/magy.mileva/hsgVzH
Разкошни снимки! Имаш прекрасно бебче! Да ти е честито   bouquet Hug
Върна ме година назад ....

# 284

Общи условия

Активация на акаунт