АГ клиника Селена гр. Пловдив - 3 част

  • 38 220
  • 284
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 55
Ами да кажа за всичко които се интересуват - днес си получих поканата за бебешкия купон - на 31 май ще е от 10.30 и трябва да се потвърди присъствиети по  Winkтелефон или майл

# 31
  • Мнения: 78
Тутафрута , аз родих в десет сутринта и бях в 16та стая ! Не съм чула раждането ти, много тихичко си родила !  Laughing

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Ами да кажа за всичко които се интересуват - днес си получих поканата за бебешкия купон - на 31 май ще е от 10.30 и трябва да се потвърди присъствиети по  Winkтелефон или майл
Eхаа супер, дано разпратят до всички ни  Party Party

# 33
  • Мнения: 96
И аз имам покана  newsm44! Много съм радостна. Мислех си, че ще ме пропуснат, ако има такова събиране, защото за Коледа и Нова година не получих поздравителна каричка, както вие споделяхте тук, че са ви поздравили от Селена. Бях разочарована... Обаче сега предстои бебешки купон  и ние ще присъстваме задължително  ura Tada  costumed034

# 34
  • Мнения: 519
По пощата ли получихте поканата? Thinking
Дано и ние да получим. Praynig Ще е голям купон! Tada

# 35
  • Мнения: 96
Да, по пощата я получих поканата.
Дано да изпратят на всички.

# 36
Дали партито ще важи и за съвсем "пресните" бебета Simple Smileние няма да имаме 2 месеца,нямам ключ за пощата,ще ме държите ли в течение Simple Smile

# 37
zdraveite!bih iskala da izkaja i az svoqta blagodarnost kum celiq ekip v klinika Selena.Rodih na 15.02.08 sekcio pri D-r Daskalov.vsi4ko mina kato po noti.o6te na sledva6tiq den bqh na kraka bez nikakvi bolki.a dnes 3 meseca po-kusno sam v strahotna forma.iskrenno blagodarq na D-r Daskalov i D-r Georgiev.

# 38
tozi kupon za vsi4ki bebeta li e,ili samo za opredeleni?nie sme na 3 meseca,dali za nas vaji?

# 39
  • Мнения: 2 122
е, дано на всички изпратят, все пак сме пациенти на клиниката   Peace

# 40
  • Мнения: 1 251
Те хубаво ще изпратят, ама какво пише на поканите-само с тях ли ще се ходи на купона, че ние вече не живеем на адреса, на който родих и дори и да дойде, няма да я получа! Sad

# 41
  • Мнения: 96
На мен ми я изпратиха на адреса, който са взели от личната ми карта, когато ме приемаха, но това съвсем не е адреса, на който живея в момента. Просто аз в личната си карта съм вписала адреса на свекърва ми, където винаги всичко да получавам, независимо по какви квартири обикаляме със съпруга ми, защото си нямаме собствено жилище. Така по всяка вероятност са ти я изпратили на адреса от документите ти за самоличност. Е, друг е въпроса дали е валиден този адрес в момента.

# 42
  • Мнения: 1 251
На мен ми я изпратиха на адреса, който са взели от личната ми карта, когато ме приемаха, но това съвсем не е адреса, на който живея в момента. Просто аз в личната си карта съм вписала адреса на свекърва ми, където винаги всичко да получавам, независимо по какви квартири обикаляме със съпруга ми, защото си нямаме собствено жилище. Така по всяка вероятност са ти я изпратили на адреса от документите ти за самоличност. Е, друг е въпроса дали е валиден този адрес в момента.

Ами не е, та за това питах, там вече никой роднина не живве, но здраве да е! Peace

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Супер-голям купон ще бъде.
А на кой телефон трябва да се потвърди присъствието и до кога?

# 44
  • Мнения: 2 531
Дали партито ще важи и за съвсем "пресните" бебета Simple Smileние няма да имаме 2 месеца,нямам ключ за пощата,ще ме държите ли в течение Simple Smile
Важи и аз получих покана!

Общи условия

Активация на акаунт