Много бърза пухкава баница

  • 73 519
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
  Искам още веднъж да благодаря авторката за страхотната рецепта!  bouquet  bouquet  bouquet
  Всяка седмица  я правя поне по веднъж и винаги-винаги се получава адски пухкава и вкусна! Grinning
И аз я правя - много е хубава!  Peace

# 91
  • Мнения: 4 358
Аз довечера ще си купя кори иу тре сутрин живи и здрави ще я хапнем с айрянче.
Мерси за рецептата  bouquet

# 92
  • Мнения: 4 358
Ето баницата
Peace

# 93
  • Мнения: 179
Аз я правих тази баница, по същата рецепта, но изглежда, че бях сложила малко сирене, или кисело мляко повече не знам, но нещо и липсваше на вкус. Иначе - беше перфектна на външен вид Peace

# 94
  • Мнения: 529
 Едва преди няколко дни видях баницата. Имам заръка вече само по тази рецепта да правя. Много вкусна.   bouquet
 Правих с пакет "Фамилия" и корите в повече ги намазах със сместа и всяка поотделно навих на охлювче. Накрая пак залях със смес, към която прибавих малко прясно мляко. Баницата в малката тавичка се наду, но остана мааалко по-клисава.


 Първата тава запекох както сте препоръчали.

# 95
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Днес направих тази баница и пъхнах късметите в нея Simple Smile Получи се много хубава. Направих варианта с натрошените кори.

# 96
  • Мнения: X
Тая тема още ли е жива?   Shocked

Радвам се че баничката ви харесва. Наистина е супер бърза рецепта, като за мами без минутка време.

# 97
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жива, жива е Mr. Green Днес се чудех как да приготвя баницата и изрових тази тема Wink
Заслужава и повече хора да я прочетат Peace

# 98
  • Страната на приказките
  • Мнения: 368
У дома има пакетче кори, има две деца и няма приготвена закуска. Какво съвпадение!  chef

# 99
  • Сливен
  • Мнения: 894
и на мен баницата ми се получи много добре,благодаря за което на авторкатаСбъдваща мечти  bouquet

# 100
  • Мнения: 11 009
Тазгодишната баница с късмети беше по тази рецепта, вариантът с натрошените кори. Резултатът беше много вкусен и с апетитен външен вид.  Hug

# 101
  • Мнения: 229
Вече и аз намерих моята рецепта за баница,само че мажа корите две по две с разстопено масло и става много вкусна и баницата с късмети беше такава.
благодаря на авторката на рецептата!

# 102
  • Мнения: 247
От всички рецепти, които досега съм пробвала тази е най-добрата  bouquet
Аз не вземам по два листа, а по един и навивам на охлюв. Страхотна е баницата!  bouquet  bouquet

# 103
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Момичета, искам да направя тази баница за Нова Година, но нещо не ми е ясно - изчетох цялата тема и не можах да разбера врътката с натрошените и пе4ени кори. Embarassed Зна4и ли това, 4е първо ги пе4ете, после ги трошите безразборно и заливате със сместа? Може ли направя охлювчета, да ги залея с масло, да ги запека малко и тогава да ги полея със сместа?

# 104
  • Мнения: 379
не мила - първо се трошат корите /ако са влажни се накъсват/ и се смесват със сиренето; поръсваш с олиото /маслото/ и слагаш както е гола/без поливка/ в печката да й почервенеят връхчетата; изваждаш, заливаш и обратно във фурната до постигане на желания пухкаво-ароматен резултат  chef
за охлювчета не мога да кажа, защото аз лично я предпочитам по небрежна - накъсани кори без много играчка да навивам Mr. Green и резултата е сигурен - от заливката има навсякъде по равно

Общи условия

Активация на акаунт