Американски палачинки

  • 74 239
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 470
Ей сега ги направих, но не станаха дебели, не спазих условието яйцата и млякото да не са от хладилника.Другия път ще спазя рецептата точно.

# 16
  • Мнения: 793
Любими са ми и на мен - моята рецепта е леко по-различна и ги пържа в олио. Слагам и ванилия в тестото.

# 17
  • Мнения: 1 777
Pety,  ама те изглеждат като катми....  newsm78
Точно това са pancakes(американски палачинки) само ,че аз съм ги направила малко по препечени. Simple Smile

Ето това са катми

 
Снимката е на Пепчо.
 

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Pety,  ама те изглеждат като катми....  newsm78
Нищо общо с катми няма, вкусът е по-скоро като на бухти  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 352
Ей сега ги направих, но не станаха дебели, не спазих условието яйцата и млякото да не са от хладилника.Другия път ще спазя рецептата точно.

И аз така ги направих първия път, пак бяха вкусни, но не така пухкави.

Pety, по същия начин изглеждат и моите палачинки, но не успях да ги снимам Peace.

# 20
  • Мнения: 481
Малко в страни от темата, но някой може ли да ми каже какъв е вкуса на кленовия сироп. Доближава ли се до нещо, което се прави или продава тук?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 061
В Метро има кленов сироп.
Аз ходих този уикенд и питах една консултантка, ама тя ме изряза, каза че нямали, отделно зяпах, но не видях  ooooh!

В Люлинското Метро са до екзотиките - компот от личии, кокосово мляко и т.н., абе общо взето при консервите и меда. Няма начин да ги няма и в Младост-кия магазин!

# 22
  • Мнения: 793
В Метро има кленов сироп.
Аз ходих този уикенд и питах една консултантка, ама тя ме изряза, каза че нямали, отделно зяпах, но не видях  ooooh!

В Люлинското Метро са до екзотиките - компот от личии, кокосово мляко и т.н., абе общо взето при консервите и меда. Няма начин да ги няма и в Младост-кия магазин!
Има кленов сироп и в Метро на Цариградско,  пак е при меда и консервите. Консултантките не знаят обаче - поне не всички.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 658
вчера ги правих и си хапнахме с кленов сироп, много са вкусни Simple Smile. Не знам само дали не ми стана сместта малко редичка newsm78, защото не се надуха много. Сместта като за обикновени палачинки ли е гъста или е по-гъста?

# 24
  • Мнения: 1 777
вчера ги правих и си хапнахме с кленов сироп, много са вкусни Simple Smile. Не знам само дали не ми стана сместта малко редичка newsm78, защото не се надуха много. Сместта като за обикновени палачинки ли е гъста или е по-гъста?
Сместа за пенкейка е по-гъста Simple Smile

# 25
  • Мнения: 793
вчера ги правих и си хапнахме с кленов сироп, много са вкусни Simple Smile. Не знам само дали не ми стана сместта малко редичка newsm78, защото не се надуха много. Сместта като за обикновени палачинки ли е гъста или е по-гъста?
Сместа за пенкейка е по-гъста Simple Smile
Доста по-гъста  Peace

# 26
  • Мнения: 7
Много апетитно изглеждат
Ще ги пробвам  Simple Smile

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
И аз отдавна искам да пробвам такива, като по филмите.
Ще пробвам непременно! Peace

# 28
  • Мнения: 169
A aко не сложа захар ще станат ли хубави?   Че мъжо обича повече солени плънки.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 658
ами захарта не се усеща и не пречи да се консумират със солени неща, но според мен за да бухне хубаво тестото има нужда и от захар и от сол, поне с мая като се правят нещата винаги е така.

Общи условия

Активация на акаунт