за фалита на една банка

  • 45 518
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 401
Опааа...  Laughing   Ти в коя банка почна работа?

# 76
Далеч съм от този бранш
 Защо?

# 77
  • Мнения: 957
За какъв фалит говорим..като банката отваря само нови клонове..където наема е минимум 6000хил. ЕВРО.

# 78
Аз лично смятам, че ще има поне една изгърмяла банка при този темп на отпускани кредити-не само на физическите лица, голяма част от които скоро ще станат необслужвани/само като си помисля около мен поне 20% от хората, взели кредит до 1-2 години ще срещнат затруднения в обслужването. И като разгледам наличните банки и видя международният им гръб и се позаинтересувам от инвестициите им виждам, че най-подветрената е точно обсъжданата ПИБ-инвестирали са в Банско, което е пред крах и раздават много безпроблемно кредити. Относно раздаваните "златни яйца" за влогове и разширена клонова мрежа за мен означава 2 неща-или ще се продават, или нямат кешова наличност и я търсят с нови депозитни трикове.А за хората, които мислят, че всичко това е много параноично да помислят какво стана в Аржентина преди време и какво става в Германия в момента в банковия сектор

# 79
  • Мнения: 4 181
Здравейте,имам следният въпрос-Ако имам влог в банка в рамките на до гарантирания от БНБ примерно 10 000 Евро и въпросната банка обяви фалит отивам в БНБ и от там ми дават?левовата равностойност на тези 10 000 Евро
Въпросът ми е-ако междувременно падне бордът и нямаме фиксиран лев-евро курс какво може да се случи-по какъв курс ще ми ги върнат
Изобщо в каква валута е редно да се спестява в БГ newsm78
На въпроса ти, не се притеснявай за борда.  Възстановява се левовата равностойност на сумата по курса на БНБ за деня на плащането. Peace

Последна редакция: чт, 08 май 2008, 00:37 от Клеопатра

# 80
  • Мнения: 2 013
Мхъм...

И аз се интересувам от въпроса за валутата, в която възстановяват парите от фалирали банки. Че имам разни доларови сметки в разни банки и седя и си чакам да изберат демократ в САЩ, да свърши войната в Ирак и въобще международното положение да се освести. Което, както е видно и с просто око, няма да е много скоро.

Някакви идеи за инвестиции в долари?

# 81
  • Мнения: 4 181
Мхъм...

И аз се интересувам от въпроса за валутата, в която възстановяват парите от фалирали банки. Че имам разни доларови сметки в разни банки и седя и си чакам да изберат демократ в САЩ, да свърши войната в Ирак и въобще международното положение да се освести. Което, както е видно и с просто око, няма да е много скоро.

Някакви идеи за инвестиции в долари?
Редактирах си предния пост, виж там  Peace А относно инвестиции в долари не знам дали са най-подходящата инвестиция  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 677
Много гнусна партенка е тва за ПИБ. Принципно всяка банка може да фалира. Няма пълно щастие.

# 83
  • София
  • Мнения: 642
Явно наистина е слух. Иначе нямаше да инвестират в нова система.
От вчера работят с нова система и беше малък ад. Опитах се да внеса пари в няколко клона подред, а опашките бяха големи. Казаха, че нещо не сработвала системата или не са я разучили по-скоро...
Дано се оправят по-бързо...

# 84
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ооооо, имах честта да вися два пъти на опашка пред ПИБ вчера. Дори част от хората стояха пред вратата, защото вътре просто не се дишаше. Служителките също бяха в потрес от системата и нещата се движеха много бавно.

# 85
  • София
  • Мнения: 38 523
Май не е само слух.
Един приятел бачка там и каза че не им достигали оборотни средства.
А едно пиленце ми каза, че ще продават печелившо предприятие, което им принадлежи.
Защо ли? Може би им трябва кеш пара?
Вчера също бях там да си свърша една работа. Трябва да призная, всичко беше ок, даже без опашки.
Ама по едно време влезе един ядосан бизнесмен и на всеослушание заяви, че ще си изтегли парите, щото с тях не можело да се работи.
Наши клиенти също се оплакват от тях.

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 702
Всъщност от всички банки има както доволни, така и такива, които се оплакват  Laughing

# 87
  • Мнения: 798
Хм, и мен сутринта ме питаха вярно ли е че ПИБ е пред фалит...Може и да има някаква истина,...Ако няма е много яка партенка...Но при всички случаи ще има хора, които ще тръгнат да си теглят парите...

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 702
Слуховете за фалит могат наистина да доведат до фалит.
А от това биха загубили не само обвързаните с тази банка.

# 89
  • Мнения: 212
Аз предлагам, ей така за разнообразие, да вземем да фалираме ПИБ.
Хем така всички в България ще се убедят че форумът на БГМамма е голяма сила. Пуска се слух че ПИБ ще фалира и ПИБ фалира.
Очаквам следващия слух да е, че правителството ще падне.

Общи условия

Активация на акаунт