ПЛЕВЕН - 50

  • 14 360
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 196
Моята е пратката, взех си я вече.
Дикси моите съболезнования.
След като се оплаках че на мен не пратиха каталог от Ларедута, и Дикси ми подари един, днес пристигна и моя  Rolling Eyes
Така че ако някой го иска да пише  Peace

# 31
  • Мнения: 1 951
Благодаря ви , момичета  Hug

# 32
  • Мнения: 5 026
Аз искам каталог Simple Smile
Дикси, как сте? Емо?

# 33
  • Мнения: 1 196
OK, за Atrakcia е каталога  Peace

# 34
  • Мнения: 1 951
Да ти кажа, точно сега сме изморени. Емо е държелив  ( каква дума само).

# 35
  • София
  • Мнения: 9 864
Да ти кажа, точно сега сме изморени. Емо е държелив  ( каква дума само).

Hug
Момичета,търся си триколка,не за мен де,за Бубка Laughing.Миналата година нашата я дадох в дома за деца,а сега се оказва,че моята щерка като види навън триколка си я взима Laughing,направо отива ,сяда и тръгва да кара.От 16 до 19ч е карала на улицата.Има си и голямо колело,но си иска триколка.Та ,ако някой има,бих купила,за това пари не ми се дават като знам,че за два-три месеца ще и писне.

# 36
  • Мнения: 1 196
Валенце, нещо такова ли 

# 37
  • София
  • Мнения: 9 864
Да,става и такова.Тя ще го кара месец два и ще и писне.Това,което занесох в дома беше от тези големите за бутане.Но и такова ще е добре,че направо умирам от срам като излезем и тя почне да реве за някое. Rolling EyesПетя/пешко/ ми каза че има,но е в лошо състояние.

# 38
  • Мнения: 1 196
Имам такова подобно, не е ново, но има още живот в него. Малкия е изпокъсал картинките. Ако искаш щв ти го дам   Peace

# 39
  • Мнения: 5 278
Валенце,и аз сега си купувам още едно от продавалника,че не можем да мръднем по-надалеко само с едното. Но това само в случаите,когато имам помощник. И аз силно се съмнявам,че ще ми влезе много в употреба,но щом Тина има свободно , добре. И аз си мисля,че като е нейно няма да има такъв голям интерес Simple Smile
А за тези каталози какво толкова им харесват.Аз получих отдавна,но то първо,че всичо е като в сайта и второ,че ако си харесам нещо после пак трябва да ровя из страниците да го търся.Е,само дето повечето дрехи са облечени,а не просто снимани.Тина,ти пусна ли си поръчката? Ако изобщо мислеше да пускаш де Simple Smile
Дивиана, аз да се извиня,че сега като се замислих съм честитила рожденния ден на Яна,не на Велина  Embarassed Не знам защо така винаги бъркам имената на вашите деца с Деси Simple Smile Но коментара ,който е направила е много мил и човечен.Защо хората порастваме и се превръщаме в това,което сме  Thinking

# 40
  • Мнения: 1 196
Нямам намерение да пускам поръчка от Ларедут. Заканила съм се сега на Ягодката   Peace

# 41
  • Мнения: 262
Дикси, съжалявам за свекър ти! Съболезнования нацялото семейство!

# 42
  • Мнения: 480
Дикси, съболзнования и от мен! Cry Помня, че беше писала преди , че не е добре, но после каза, че нещата са наред и било фалшива тревога, е да ама май си е било серизно!Дано да няма повече лоши неща около вас! Кураж1 Hug

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Нямам намерение да пускам поръчка от Ларедут. Заканила съм се сега на Ягодката   Peace
Аз от известно време съм я щурмувала Laughing От редута нещо не мога да си харесам нищо. Ти от промод пазаруваш ли?

# 44
  • Мнения: 5 026
Привет! Заведох Бужаче, сега ще се наливам с кафе. Мислих да пускам пералнята, но ще спрат водата. Правят ни второ игрище отпред  Close

Валенце, аз също мога да ти услужа с такава триколка  Peace

За новата синина/кошарка от ухапване на Бужи няма да ви разказвам, доста дълбока и син, точно под онзиденшната  ooooh! Утре ще висна в ранни зори пред яслата да чакам майката на детето-побойник-така бидех посъветвана от една леля. Представям си какъв разговор ще стане  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт