ПЛЕВЕН - 50

  • 14 357
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 864
Как сте,момичета?
Ние днес следобяд заминаваме за Враца,да не ме мислите къде съм. Laughing

# 271
  • Мнения: 5 026
И какво ще правите на Враца, Валенце?Сподели  Hug Как е с мъж в къщи? Той как се чувства?

# 272
  • София
  • Мнения: 9 864
И какво ще правите на Враца, Валенце?Сподели  Hug Как е с мъж в къщи? Той как се чувства?
LaughingАми той не е вкъщи.Личи си ,че никак не си запозната с военните работи и по-добре,де.Сега ще ходи на работа до 1 юни.После ще си остане вкъщи 6 месеца,през което време вероятно ще запише някакъв курс,платен от военните.Ще си получава заплата до декември без да ходи на работа Wink.Един вид ще бъде в разпореждане.И друг път му се е случвало-когато го съкратиха от първото му поделение.Тогава записа курс по англ в Сф.Има достатъчно време да си търси нова работа,да учи език ако иска,защото досега все не му оставаше време.В тази връзка,Мериан,спомням си,че беше писала, че ходиш на някакъв курс по англ и си много доволна.Би ли ми казала къде ходиш,може и на лични ,ако може с повечко подробности Grinning.
Иначе,Атракция,ще ходим ей така до Враца,малко на разходка,че месеци наред не сме ходили.На роднините им е мъчно за нас Grinning,пък и да ги успокоим малко,че като им казахме за съкращенията майките ни го приеха лееееко стреснато,знаеш какви са майките-леле,ами сега,ми какво ще правите,ред сълзи,ред сополи Laughing.Длъжни сме да внесем малко  успокоение.

# 273
  • Мнения: 5 026
Личи си ,че никак не си запозната с военните работи и по-добре,де.
  Blush Няма откъде  Crazy

 само да ми свърши пералнята и се измитаме-това дребното подивя  Whistling Аз също  Grinning

 Дикси се затри  Rolling Eyes Ако се включиш-разбра ли кога ти е изпита?

# 274
  • Мнения: 248
Валенце, ходя на английски в Българо-Германския център. Курсовете започват от средата на септември и средата на март и продължават 4 месеца. Цената е 175лв. и може да се плати на две вноски. Доволна съм.  Ако те интересува нещо друго питай.

# 275
  • Мнения: 765
Люси, принцесата ти е уникална и много сладка.
Срещала съм Ви често по улиците и Сторгозия.
Днес ще е май много хубаво временцето и само за разходки.
Познавам Моника-директорката на частната детска градина.
Там са наистина малко деца и градината е една двоетажна къща.
Снимките от сайта са много гадни.
Децата се сформират на групички някак си-на 3 г., на 4г., на 5г., на 6г.-
Работи се с тях поотделно.
На нашата кръстницата момчето ходи там.
Имат си почасова програма. -Англииски, латино танци, народни танци, труд и техника и кавото се сетите. Открити уроци в Кайлъка редовно, личен транспорт-вземат ги и от домовете и ги разкарват по тях в 5ч.
Не се плаща допълнитолен за ресторантска харана.
Таксата е една, за зимата е малко по-висока, заради парното.
Поръчват играчки на Лего, Чико, Фишър праиз ит.н.
Не казвам положителни или отрицателни оценки, просто това,което знам.

# 276
  • Плевен
  • Мнения: 973
Люси, принцесата ти е уникална и много сладка.
Срещала съм Ви често по улиците и Сторгозия.


И ние вас сме срещали  Hug
Благодаря за хубавите думи за щерката.  Heart Eyes

Разхождайте се и заради нас, аз ще я изведа някъде , където няма хора, че да не е нещо заразно. Днес е по-добре (пу,пу,пу) , дано е все така и го изкара леко този път.

Хубав ден от мен!

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте и от мен. Най-накрая след големи премеждия с нета успявам да се включа в юбилейната тема (макар и към края й  Wink). Много сте изписали и се връщам да ви чета.
Добре дошли на новите мами. Hug

# 278
  • Мнения: 154
казвайте веднага къде е това частно школо в плевен или някакъв сайт за информация. и много благодаря, разбира се.

# 279
  • Мнения: 1 951
Не съм се затрила, тук съм си, но не ми се пише. Една апатия ме е обзела. Писна ми вече с това четене, а има още цял месец. Изпитът ми е на 19 и 20.05.

Много от рано сте ги замислили тези бъдещи първокласници  newsm78 Аз още детска градина не съм измислила.

Добре дошли на новите момичета   bouquet

Дюкан не успя да ме сбори, днес ми е последния ударен ден. От утре най-после ще мога да ям салати, че аман от месо и кисело мляко  Sick Купих си даже електронен кантар - първа стъпка към вманиачаването  Crazy Да видим до кога ще трае...

Люси, Траяна голяма умница, пу-пу  Heart Eyes

Честито бебе Димана на Мириел  Hug
И аз си пожелавам момиченце. Спрях хапчетата  Wink



# 280
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 849
Аз записах Вики в близката детска градина - "Пролет". Основното й предимство е че е до нас, но много мислих дали не е по-добре в друга градина. Има ли доволни от "Снежанка"?

# 281
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Валя,добре завърнала се  Peace
Дикси,ще стискаме палци другия месец да се похвалиш с две неща - взет изпит и резултат от спирането на хапчетата  Wink
Ние пък след малко си отиваме на село,утре сме лазарки - малката с мъничка кошничка,а дъртата (аз) с големия кошник  Laughing

# 282
  • Мнения: 154
ее, спорна лазарица, да са ви пълни кошниците. Simple Smile толкова отдавна не съм виждала лазарки. едно време на село много се ходеше, ама напоследък новото поколение хич го няма. то и деца не останаха, де...дет` се вика - то село не остана, аз деца искам...их, а как си играехме волно през ваканциите на огромни "стада". сега - само пенсионери май са останали и празни къщи. като се замисля, в радиус от сто метра около нашата къща я има 5 деца, я не. имам предвид да живеят там, не да си ходят само събота и неделя като нас. чува се, че догодина и училище няма да имат, че няма деца...

# 283
  • Мнения: 872
любомира,кое ти е селото? То пък в наше село въобще няма деца.Само лятото от време тук-там ходят от града на гости на бабите си.То и баби не останаха,де.По-възрастните измряха ,а по-младите заминаха в чужбина.В нашата улица половината къщи са празни.

# 284

Общи условия

Активация на акаунт