Ние сме голям 2клас.Заповядайте при нас!

  • 21 317
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 826
veleva, бързо оздравяване на детето   Praynig
Второлачев е почти всеки ден на танцова, че подготвят спектактъл за годишнина на читалището, към което е групата. В блажено неведение съм за тестовете и препитваниците в училище. Всеки ден преглеждам учебниците и тетрадките, в бележника е суша от около 2 седмици. Може би и нашите са на изходни нива, и резултатите ще бъдат нанесени накуп  newsm78

# 256
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
Честита девойка на Ками!
Да е здрава и щастлива и да радва цялото семейство!

Нашите стягат тържество в Етнографския музей за 24 май. С носии - класната кандидатства по един проект и го спечели, ние додадохме по 10-на лева и ушиха много хубави костюмчета на целия клас. Единственото "но" - понеже са предвидени да изкарат до 4-ти клас, взели мерките с голям аванс, но не предупредили за него шивачите. И те сложили аванс и от тях... Laughing, абе, ще стесняваме и подгъваме накрая.

# 257
  • Мнения: 24 467
Здравейте на всички!
 Ние днес сме на карнавал и с двата броя. Големият ще е маската си на череп със сиви коси. Малкият- сигурно ще се маскира като послушно момче, а майка му- като добра майка.

# 258
  • Мнения: 673
Малкият- сигурно ще се маскира като послушно момче, а майка му- като добра майка.
Laughing Laughing Laughing E ,хайде дано....

# 259
  • Мнения: 1 492
Благодаря момичета Hug Вече сме си в къщи.
Снимки ще кача тия дни.

# 260
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Честито, много здраве и късмет пожелавам.

# 261
  • Мнения: 24 467
Как сте мами преди финала? Стягате ли манифестацията за 24.05? Нашата лента вече е поръчана в едно с посещение на "Индиана Джоунс" ІV на следващия ден. Само дано времето не е такова смуглявено, че сме подготвили и камерата за снимки и програмата за почерпка.
Иначе имахме карнавал миналата седмица- бомба като време и като организация на празника. Даже бебото си изкара отлично.
Минахме всички изх. нива. Човекът е щастлив. Ще ходи цял месец на лятна занималня, по цял ден, много я харесва- английски, игри, рисуване, костюми, детски занимания на открито и на закрито- пълна програма. Ще си го водя с мен сутрин, а вечер ще си ходим тугедър у дома. След което- той остава на площадката да играе чак до 22.00 часа, че никой не си тръгва преди този вечерен час лятно време. Вече го е дал ваканционно.
През юли- мислим едно ниво английски.
През август- на почивка.
Да сме само живи и здрави! Всичките- и ние и вие!

# 262
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ние ще продължаваме да се учим и лятото - но детето ми е доста по-добре. Няма да повтаряме  Joy Joy Август почивка на Камчия се надявам пак.

# 263
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
По неизвестни причини манифестацията с носиите отпада.
Но не и тържеството в Етнографския музей на 27-ми. Темата е "Лазарки и хайдути"! Joy
Изходните нива по математика и БЕЛ са добри, чакаме резултатите от Околния свят.

Плановете за лятото още не са уточнени, но юни ще ми помага в голямото чистене (тя още не знае Mr. Green), а юли, най-вероятно, ще ходи първо на лагер, после с баба си на балкан.
Август, засега, ще е посветен на учене (и това не го знае Wink), освен ако баща й не се смили да я заведе за седмица на море.

# 264
  • Мнения: 24 467
А, gargamela, приятни изненади виждам сте й приготвили.  Mr. Green

# 265
  • София
  • Мнения: 62 595
Направо започвам да изперквам. Вкъщи е пълна лудница, защото се започва с допълнителните репетиции и концерти. Изходните нива и контролните са май между другото. Много ме измъчи организацията, защото и двете деца са по мероприятия и трябва да се грижа за костюмите, графика на репетициите и т.н и всичко това е предимно вечер. Оставих ги да спят и се излюпиха преди половин час. Покрай 24 май и края на учебната година всички изведнъж се сещат да показват културна дейност. Тази и другата седмица да минат и после ще е по-леко, поне няма да са на училище.

# 266
  • Мнения: 673
  Моето сине е виден театрал. Цяла година ходи на репетиции , защото сам се записа да участва в куклен театър. Онзи ден беше премиерата и беше прекрасно. Той беше разказвача ,та си спестихме суетнята около набавянето на костюми Crazy. Децата бяха работили много, имаше прекрасни декори изготвени от някакъв художник...абе много ми хареса. Аз обикновено на такива събития ревъ, та не мога да си смогна с носни кърпичики. Вълнувам се! newsm19 lovekiss
  Изходящите ги минахме. Справил се е отлично. Нещо сега са ги юрнали с едни огромни домашни като за финал. Тая седмица едва му стигаше времето да се справи, като имате предвид ,че е втора смяна и започват в 12,40. Радвам се ,че му се вижда вече края.
  Ваканцията ние я посвещаваме на дълбоката провинция. Отиваме насред природата да подишаме чист въздух и да се навилнеем наволя. Няма да го тормозя с учебни задачки ,освен ако той не изяви желание. Разбира се ,ще си четем литературата.
  Тази събота съм решила да отделя време за рециклиране на учебниците. Нали ще ги връща другата седмица , та да ги пооправя малко, където има нужда.

# 267
  • Мнения: 1 523
Ние все още не сме минали всички изходни,днес е по Околен свят,а в понеделник по Математика.Върнали са ни единствено по БЕЛ,чакаме резултата от английския.
Ще имат някакво тържество за завършването на учебната година сигурно,защото от 3 седмици ходи да пее народните песни от учебника по музика (извънкласно).Г-жата по музика им казала да си намерят носии,ако могат.Не съм търсила ,а и не мисля.Днес има родителска среща.

# 268
  • гр.София
  • Мнения: 4 157
 Браво на талантите!

 При нас направо са свирили отбой. Домашни няма. Чакам с нетърпение списъка с литература за четене.( Таман ще прочета и аз нещо старо и любимо Grinning)
 По български е с 5 , математика и Околен свят -6, чакаме резултата от руския-там съм скептична, ама здраве да е.
 Имаха юбилей на училището с чудесно представяне на децата.
 Утре няма да учат-изпращат абитуриентите.
 В събота и неделя ще прочистваме учебниците-дано не се налага да купувам някой.
 

# 269
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Аз като майка на по-голямо дете - не се притеснявайте за учебниците, някои стари се бракуват и се дават нови на следващите ученици.

Общи условия

Активация на акаунт