Ние сме голям 2клас.Заповядайте при нас!

  • 21 316
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • гр.София
  • Мнения: 4 157
 Радостина,голям темерут ще да е този!
 Но си има и филми на тази тема-Бащата на булката 1, 2, 3 .... Mr. Green

 
 Хем ви завиждам за Зелените училища, хем щях много да се изтормозя да го мисля-прави ли белИ,слуша ли...

# 226
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
Хормоните явно и при нас се появяват, защото усещам, че момата вече се поти "ароматизирано" и съвсем целенасочено си носи ролков дезодорант в раницата.
Любовни трепети още не проявява, т.е., тя си е трайно влюбена от първа група на детската градина в един младеж и дори различните квартали и училища не са я отказали. Добре че чат-пат го засича по рождени дни. Laughing Всякакви задевки на съученици реже от раз, въпреки че е поела "шефство" над трима-четирима младежи и редовно проверява дали не са потни, дали не са им студени носовете, яли ли са и т.н.

# 227
  • Мнения: 1 030
При нас едно,че няма бройка за такива училища! Mr. Green
Хем пък на госпожите не им стиска, с талкова будни деца да ходят за по една седмица!
Така се изрази нашата госпожа,но аз си мисля,че е време да почне да се дели от нас.
Щото много сме скачени с Йоанка,даже и вечер не ще да спи сама.
Да не говорим,че малкото птиче и то си иска неговото.
И затова си мисля,че е желателно една раздяла за няколко дни.
Нямаме село,баба и живее на 100м.от нас.

Пубери ги наричам аз днешните подрастващи!!! Laughing
При нас изпотяването  е на лице с мирис.
Вече се ползва сух ароманизатор,по-лицето са видими пъпки с връхче.
Даже си мисля да посетим дерматолог щото не ги пипаме.
Нормално или не,почва се с трудната възраст.
Иначе нямаме любим все още я вълнуват игрите на вън.
Колекцията на салфетки и лексикона.
Радостина,нашият тате много си ги пази,е...... не изпада чак до крайности.
Но виждам,че Йони като има проблем с някой дете от у-ще,е там на часа да разбере за какво иде реч. Peace

# 228
# 229
# 230
  • Мнения: 826
Днес ще е ден на училищното самоуправление... поне по думите на Георги. Всеки час ще го води някой ученик. Нашият гарджок ще води четенето. Имахме бойна задача да направим план на "Квакащата нощна лампа"  /така ли се казваше разказчето?/ newsm78 . Е, написа план детето, измисли и некакво домашно за задача. Госпожата обаче се развихрила след него и написала цял ферман- с думите, които се очаква да каже Второлачев, с подробния план, с изводи и т.н. То не беше син химикал, червен химикал...
Какво ме учуди- след толкова много спичане от страна на класната за граматика /което и е нормално/ открих едни забравени кавички, един сгрешен въпросителен и една пропусната точка /разбирайте в текста, написан от госпожата/. Посочих ги на Георги и казах, че няма безгрешни хора. Ама се замислих за госпожата... бързала ли е, що ли... newsm78
Утре ще докладвам как е минало преподаването  Mr. Green

# 231
  • Мнения: 1 671
Здравейте, дами  Laughing

Второкласникът си дойде по живо - по здраво от зеленото. Пълен с впечатления, енергия, хубави преживявания.
Учителката му не спря да го хвали - най-самостоятелен, не мрънкал, изпълнителен...
Даже  каза, че друг път, когато тръгнат нанякъде, моичкия го искала първи в списъка!
Еми как да не му е кеф на човек!

На всичкото отгоре и багажът е цял и нищо не липсва Mr. Green

Сега се настройва за трите седмици, оставащи до края на учебната година.
Втора смяна е, което за него е ок.

# 232
  • София
  • Мнения: 62 595
Ей, браво на вас! Като чета какво си написала може догодина и да се престраша да го пусна някъде. Повече се притеснявам за сестра му.

# 233
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
Браво на младежа!
Децата растат по-бързо, отколкото сме склонни да повярваме, нали? Laughing

Моята девойка ме хвърля в оркестъра. Една седмица се назлъндисва на "Приказки по телефона", а снощи подбарала "Тримата мускетари" (и не адаптираното издание) и явно е чела до 2ч., защото баща й в толкова ставал и й загасил лампата. Цял ден само гледа да се усамоти с нея в тоалетната. Няма на кого да се метне, явно... Mr. Green

# 234
  • гр.София
  • Мнения: 47
Замислила съм се за 3 клас...вече или по-специално за възрастта, в която трябва да го ориентираме към някакъв определен спорт. Много ми се иска да е волейбол. Виктор като всяко момче е луд по футбола, но не искам да си навличам излишни главоболия. Сега си мисля, че трябва първо с него да поговорим, да не му натрапвам моето мнение.
И все пак...някой чувал ли е нещо за детско-юношеския волейбол???

# 235
  • Мнения: 24 467
Спортът го бистрим от миналата година. Той иска футбол- убау, футбол- футбол, негова воля. Аз като дете съм тренирала какво ли не- баскетбол, плуване, лека атлетика, на шах съм ходила по състезания. Имаше и народни песни, кръжоци по биология, китара, шев и кройка /шиех за кеф години наред/- много ми беше приятно всичкото това нещо. Имам само хубави спомени.
Няма да го правя спортист, движението е важно. Може пък да не му хареса и да реши нещо друго. На мен никой никога не ми се е месил в определяне на извънкласните форми. Мисля и аз да не се меся. Само казвам какво се предлага и къде- решението няма да е мое.

# 236
  • Мнения: 673
  Моето момче явно не е като всички. Записах го на футбол още в детската градина. Така искаше той ,заради неговия приятел, но като не го влече...И до ден днешен не знае с кой крак се рита топката. Laughing
   Още от първи клас ходим на плуване и съм доволна. Иво е на приливи и отливи - ту му харесва ,ту не му, но установих ,че се влияе от онзи сериал "Н2О". Оказа се и ,че треньорът им не ги гали с перце и понякога им се поскарва, но...такъв е живота.

# 237
  • Мнения: 24 467
При нас плуването е семеен спорт, обаче синът не може да си представи, че трябва да ходи на уроци за това. Плува, гмурка се, добър е там, но в училището му имат закрит плуве басейн, където ходим през зимата в почивните дни. Там е виждал учителят по плуване и тръпки го побимват при мисълта за него- като чуе как се кара и види, как с една дълга летва ги достига във водата. Заклел се е на такива уроци да не стъпва.

# 238
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
Ла Бомба, честита ти рожденичка! Да е здрава, весела и щастлива!

# 239
  • Мнения: 10 758
Ла Бомба, честита ти рожденичка! Да е здрава, весела и щастлива!
Благодаря Heart Eyes Hug


Момичета, Ками е родила преди малко Party
Принцесата се казва Ана и е с манекенски размери - 51 см и 3520 Hug
Двете с мама се чустват добре Hug
Можете да я поздравите  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт