Разкази и хрумки от арабски мами- сладкодумки~::~61

  • 23 619
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 610
Привет  Hug Малките спят,таткото отиде да играе мач и аз се наслаждавам на тишината в къщи  Simple Smile  Деси за Теди за рисуването не съм се замисляла, може  Thinking но те са още малки де, има време.....и аз преди да тръгна на уроци на акордеон свирех по слух, и на пиано също. Катя  много добър мъж имаш, чайче ти прави,цветенца ти рисува  Party  много неща си наготвила днес, ако имах възможност с удоволствие щях да дойда  Hug  Секси  браво за изпита и приятно изкарване на танците довечера  dancing  Лили  за клуб Маскара, известен е да ,говори се че е най-стилния клуб ,само хубави отзиви съм чула,всъщност доста снобарско клубче.

# 46
  • Мнения: 502
Harriet_TJB- страхотен поздрав и наистина невероятен талант. много ми хареса. като бях малка ходехме на варненския балетен конкурс лятото и беше страхотно- особено модерните танци. той конкурса продължава през 2 години, но за съжаление няма време  Sad
а си права че балета е голямо лишение- аз преди не съм имала проблеми с излишни килограми, но тъй като имах много познати в тая сфера знам, че доста се лишават от храна, а и самите тренировки са доста изтощителни. не съм се замисляла за проблеми при евентуална бременност, но така и не продължих да се занимавам професионално, въпреки че имах тази възможност на 2 пъти. в хореографското училище в софия вземат децата май от 3 клас, но и малко по-късно правеха допълнителен прием. аз и в двата случая имах шанс , но майка ми твърдо отказа.
ти от варна ли си?

# 47
  • Мнения: 689
bliznacite2004 -благодаря ти за отговора!Хубаво,че е снобарско място-надявам се,че не е и дрога-арско Laughing

У нас пък хич не е тихо-момичетата ми са се пременили с нови роклички,Кари пуснала музика(!)и танцуват и Сара се върти в кръг JoyМного е щастлива малката с рокличка Heart EyesНа мама момиченцето Heart Eyes Heart Eyes

Хари-записвай Джейми докато е малък,а мадамите по-добре на пияно,че тия балерини са малко анорексик и големи пушачки повечето Naughty,а и 1 на 1000 става прима-балерина,а всички за това си мечтаят.

Свеър-чудя се колко лета навъртя ти ThinkingИмаш големи деца,пък изглеждаш като момиченце,машаАлла PartyТрийсет и няколко,нали(не е важно колко са наколко-то Wink)

Ейнджълке-ха честита работа,на първа заплата се черпи WinkХвани свеки да ти готви поне!
Аз на скоро получих страхотно предложение за работа и ситърка си намерих,но реших,че не мога да си замина бебето,за да вися в трафика по 4 часа на ден...А и филипинката да ми сменява памперса на Сара-не,мерси NaughtyЩе си кукам в нас,на спокойствие и без това искам да работя от чист егоизъм.

Ра-100г те чакам мила да ми изгрееш в списъка като слънце...

Тахмине-притеснявам се за теб с тези нерви..Я иди малко на зелено и гледай да не объркаш мухоморките с печурките,че госта да не си иде преждевременно Grinning

Хайде аз да готвя,че се отнесох вече...

# 48
# 49
  • Мнения: 126


Честит Рожден Светле   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
всяко детенце като ти подари по едно цветенце и ..вазата е пълна  .Пази се


Марси-...еее не се ядосвай-ще порасне -коса!Амаи аз съм забелязала че мъж-фризьор по-добре работи...придава на косата тази форма,коята най-отива на лицето. Тук ,при мен пък фризьорите,които съм видяла...са едни мъже....от тези-по-меките и нежни -като кмета на Париж.Не че имам против това-не!Исках да кажа че като гледам френските пострижки-..сто процента съм сигурна че няма да ги харесаш...Асиметрични...накъсано -ама като от зъби  Rolling Eyes Аз ходя при китайките да се постригвам-майсторки се на лизнатите коси и не правят  Скълпатки по косата...

Akhyal Kati- не знам как ще възприемат наистина твоите хора идеята за Кенгурото.Знаеш ли -аз получих упрек от свекито че Раян го носим в Кенгуро и не съм го повивала вообще в  повой! В интерес на истината-моите две хайванчета в България съм ги повивала-дори в родилното и двете ми ги дадоха като вързопчета!Но,знам вече че не е така....тук пък ако повия бебо-педиатърката вече съвсем ще дигна ръце от мен...А Кенгурото е адски удобно да си напазариш за 1-2 часа...но после ...особенно вечер-...гърба  и кръста адски болят...

Секси момиче-честит изпит...Полей го подобаващо

Рали- мерси че ми прати субтитрите . Напоследък все ми казва че трафикът за Клонинг е изчерпан-...не знам дали някой друг има такъв проблем....Гледате ли Клонинг?

Рачето- роклята за  абитуриентската на дъщеря ти е много хубава.Ех,най-хубавото време за едно момиче-...Много Късмет по пътя и оттук нататък в Реалния Живот....

Водна Лили-да са ти живи и здрави балеринките   bouquet Ама правилно си посъветвала ,според мен Хари...по-добре за момиченцата- пияно .Аз имах сериозен проблем по тази линия с моята дъщеря-...тя от 4-5 годишна само за едно говореше-че иска да стане манекенка и балерина.И аз,къде да си удовлетворя собственните мечти...къде и на нея да угодя-...и давай-по разни там-школи за балет и манекенство!Лошо няма....ама детето се вживя ...и с храната и килограмите...и до сега проблеми имаме.Майка в чудо се вижда с какво да я храни-..тя не иска да  яде нищо!Фотосинтезира....И като се ядосах аз тази година-и край!!! Развалих и всичките договори-даже май и неустойка ще ме накарат да пращам в едната агенция! Ама ....така и детето се поуспокои-няма стрес,няма напрежение,от Нова година до сега започна  да се храни повечко.....има време-за изяви....ако  е писано.....най важно е здравето и спокойствието на детето

# 50
  • Мнения: 126
Мама мия-сега те видях
Здравей
пиши как сте-какво казаха за краченцето?

Исках само да кажа-и отделно го пускам..та да не ми е много дълго писаното....
Четох старите теми и конкретно -за Тунис ,Алжир и Мароко-Марси много ценни неща е казала-мерси!   bouquet
А къде е Ин Дреам с къносаните ръчички....загуби се-колко жалко!

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 18:17 от dala

# 51
  • Мнения: 112
благодаря ви на всички  bouquet  bouquet  bouquet
ако бяхте във варна щях да ви взема всичките до една,а мъжете да гледат бебетата Mr. Green

# 52
  • Мнения: 110
Близнаците!! Здравей! Манджицата чака, иначе - за "цветенцата" с къна - с едно като ... фунийка за шприц за кремове с много фин връх .... голямо рисуване пада!  Ами твоите цветенца красиви как са? Има ли днес весели детски фрази - кажи нещо - те сега за толкова интересни бърборковци    Hug Hug

МамаМия, хей, къде отиде ти? Как си? Кайсийка какво прави?   bouquet  bouquet

Дала, благодаря ти за мнението за кенгуруто. И бебенцето - докато ида ще е на 50-тина дни, се казва Райън.... Ами аз питах какво искат, и като казаха "кенгуру", се учудих, понеже ги повиват, даже снимка пратих... и казаха почти в един глас "наам", "mais oui!" и аз си казвам, хайде ТОВА да е!         

Раче, видях роклята. Да ви е честита... Еех, бал.... А аз нямах - татко ми ме убеди, че 2 вечери купон е горе-долу безмислен според него разход, че след бала почва трудното и нуждата да се доказваш, освен това- бях писала, че не ме пускаха никъде, бяхме в клас 22 момичета /първи випуск на хуманитарната гимназия във Варна/ и 100% щяхме да сме с някой техникум .... според него - че там повече момчетата  #Cussing out #Cussing out, затова ме пратиха на екскурзия в Италия - за награда за добър успех и да останат спомени ... и това беше /за мене/ такава хубава алтернатива.

варненче /секси/, внимателно и вдъхновено да танцуваш!

dtti, къде си?  newsm64 - какво готви?

       

# 53
  • Мнения: 112
AKHYAL KATYA- и аз сум учила в хуманитарна гимназия -варна. Hug
класна ми беше г-жа Ковачева по биология-голяма пичка еи.беше вдигнала ръце от мене и от извинителните ми бележки Mr. Green
а по химия ми беше Д.Николов -зам.директора с него мн се имах за 3 г химия нито 1 пат не ме изпита на дъската щото знаеше че нищо нз.и целия клас имахме по 4 двоики на срок и после изведнъж накрая едни 4-5 Joy и все като правихме контр идваше при мене и ми казваше веселинке как е гаджалъка въври ли?и все нещо се бъзикаше с някои,а имаше едно момиче дето го правеше на нищо с тея майтапи,аз бях по лек случай hahaha
ех като се сетя и ми става мъчно за тая гимназия,макар че мн я мразех мн големи изисквания за нищо.

# 54
  • Мнения: 110
Секси, здрасти.... Аууу, как може да си завършила Хуманитарната и да кажеш за някоя учителка там "голяма п.....ка?"  newsm78

А и това, което казваш - за биология и физика ... от следващите випуски сигурно си, понеже в първия випуск от 8-ми до 12-ти клас учехме старобългарски, латински и старогръцки и много повече - философия и история и литература /даже имахме 1 година санскрит/ етика и естетика. По мое време директорката се казваше Светла Николова, а физичката - Василка Димитрова - тя беше заместник - директор, учителката по химия се казваше Юлияна Кавалова, но химията и биология и физика бяха - като за общообразователни изисквания.... в 12-ти клас почти не ги учехме - само хуманитарните предмети.           

# 55
  • Мнения: 3 804
катя тук съм,ама нещо ме мързеше да пиша и само 4етях,днес има направих спанак с ориз-хлапетата го оби4ат а и по диета ми беше ден за варива -2 в 1,при нас кенгуруто е широко разпространено,дори в пове4ето слу4аи бащите носят бебетата
ра4е роклята е много сладка
някой поддържа ли връзка с Любето newsm78
мама миа взехте ли и турската виза и кога пристига таткото newsm78

# 56
  • Мнения: 110
Извинявам се за спам-а... ДАЛА, моля те, изчисти си някое съобщение от личната кутия - не мога да ти пиша на лична.

# 57
  • Мнения: 112
е значи аз съм по-малка от тебе,аз бях при следващата директорка-Валентина Крачунова,тези учители ги няма авно са мн стари вече.
аз по старобълг бях при една дебелана-оффф не и помня името,а сетих се Топалова
а Райна Димитрова знаиш ли я?мн яка учителка.... тя е от по-старите Mr. Green
ех че яко и ти си учила там,а сега колко е променено вътре наскоро ходих и тоалетните са леле-мале все едно си на някое луксозно място,едни дограми сложили,бели дъски Mr. Green европеиска му работа и униформи са вкарали на учениците Peace
лека вечер аз започвам да се оправям вече Laughing

# 58
  • Мнения: 206
Masa al khair habibita Simple Smile
Каня ви на вечеря да почерпя за моите момичета дето си взеха днес изпита във Варна. Секси разбрах, че сте се срещнали там Simple Smile
Айде на шиша

Дала и аз питах веднъж за Мина, изгуби се това момиче, замина ли за Мароко, какво направи, нещо ли се обиди... SadSadSad

# 59
  • Мнения: 610
Добър вечер момичета , аз пуснах поздрав за рождения ден на  svetla zh   понеже видях на първата страница на форума че има рожд. ден , а не за svear  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт