ПЛЕВЕН - 47

  • 19 181
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 9 871
Тесс,поздравления!  bouquet
Мириел,правихте ли изследване на носен секрет, да не би да има бактерии в нослето малката?
аз се ядосах в една тема-разбрах,че децата с увреждания са гнили ябълки Rolling Eyes.

# 271
  • Мнения: 234
аз се ядосах в една тема-разбрах,че децата с увреждания са гнили ябълки Rolling Eyes.
Не се ядосвай.Това може да го каже само някой празноглавец. Crossing ArmsЯ да опре до тяхното дете,дали ще се изкаже по същия начин. Naughty

# 272
  • Мнения: 234
Валенце,сега видях,че това изказване е на "педагог" #Crazy

# 273
  • Мнения: 5 283
Валенце,гнила й е главата на таз женица,дето го е казала това. Не се впрягай. Твоето дете е в пъти по-добро от някои разглезени здрави деца,така че не го вземай навътре.
Атракция,за такъв преглед пак препоръчвам Любомирова.Аз при нея ходих след раждането и пак трябва да отида,че мина вече година,но все не намирам време.
Я да питам и аз за Петя.Ако четеш да те питам,интересувам се от онази втора употреба,където продавали дървени играчки,че съм забравила къде беше.

# 274
  • София
  • Мнения: 9 871
Не се впрягай. Твоето дете е в пъти по-добро от някои разглезени здрави деца,така че не го вземай навътре.

Не че се впрягам,в ежедневието ми определено контактие с хора,разсъждаващи по този начин,са ми сведени до минимум.Но много,много хора мислят така.Дано в бъдеще нацията ни като цяло стане по-толерантна.

# 275
  • Мнения: 220
А в кои частни клиники и кои лекари преглеждат и работят със ЗК? Трябва да ходя на профилактичен преглед, а не ми се ходи във 2 ДКЦ. Не ми се дават и много пари-лятото ходих  в КИРМ, но е доста скъпичко  Money


Авис Медика-тел.88 08
там знам за Богданова ,Славов,Янкулов и още имаше ама не се сещам
Екзакта Медика-тел.88 55 55
Любомирова,Партенов,Аспарух Георгиев и жена му.... и други има

и в новата клиника на Дружба също има гинеколози ,но незнам кои са с касата и нямам телефон.

# 276
  • Мнения: 22 457
Атракция, слизах към центъра и тъкмо се прибрах. Иначе картата още я искам де, ще трябва да се видим. ))))

# 277
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 879
Тесс,поздравления!  bouquet
Мириел,правихте ли изследване на носен секрет, да не би да има бактерии в нослето малката?
аз се ядосах в една тема-разбрах,че децата с увреждания са гнили ябълки Rolling Eyes.


Не сме правили такова изследване, а ходим по същия повод (кашлица, сополи) вече трети път при педито #2gunfire

# 278
  • София
  • Мнения: 9 871
Мириел,препоръчвам ти да направите носен секрет.Педиатрите често смятат,че "градинските" сополи са си нормални.И не смятат за нужно да изследват.Обаче примерно аз миналата година настоях именно заради двуседмични сополи на Бубка без друга признаци,да и се направи изследването.Излезе,че има бактерия,не помня каква.Направиха антибиограма и пи нещо,и готово. Peace

# 279
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Откакто започнах работа нещо не мога да си оправя организацията и не мога да се вредя до компютъра,лягам си всяка вечер в 12-12,30 и пак не смогвам да си свърша работата.Пък и малката като се прибера в къщи и за минута не ме оставя,трябва да съм плътно до нея.
 Гледам,че за гинеколози си говорите.На мен ми водеше консултацията Любомирова и при нея раждах.Много съм доволна,не поема излишни рискове и си гледа съвестно работата.Стойков също е добър.Може да изглежда малко дръпнат,но работи много добре. Онзи ден говорих с Пенков и разбрах,че в Хера прави фетална морфология, а аз мислех,че в Плевен все още не правят фетална.Иначе за цитонамазка може и в Екзакта,може и в новата клиника на Дружба - и на двете места работят с касата,а може и в онкото в гинекологичния кабинет.Аз за мой срам още не съм ходила на гинеколог след раждането  Blush ,хем,че са ми под носа гинеколозите,ама като толкова ги мразя тези прегледи  Sick
 Веси,ако не е тайна,къде ще започваш работа?
  Какво става със срещата,ще се състои ли?

# 280
  • Мнения: 5 026
Привет пак! Прибрахме се с първите капки дъжд. Водих Бужи при д-р Пандурска - много е внимателна, изписа му kalium bichromicum 9ch за зеленикавата постоянна хрема. Сега остава да се преборя с него и да ги хруска.

# 281
  • Мнения: 165
момичета ,благодаря ви за успокоението за Стойков .писах си и с една мама на лични. явно само дава вид на несериозен .

# 282
  • Мнения: 64
Здравейте и от мен! Само за един следобяд сте изписали сума нещо!
Аз ходих на консултации при Богданова и не мога да кажа, че съм чак много доволна. Но аз имах напълно безпроблемна бременност и може би затова тя ме претупваше и ми провеждаше консултациите за 5 минути. Иначе съм чувала много добри отзиви за Стойков.
Днес Ники го гледа баба му, докато бях на работа и доста се е глезкал. Цял ден са се носили на ръчички, не е искал да яде и т.н., а когато е с мен или с баща му се гледа сам Rolling Eyes.

# 283
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Онзи ден говорих с Пенков и разбрах,че в Хера прави фетална морфология, а аз мислех,че в Плевен все още не правят фетална.
Айде стига бе, тоя човек кога я изучи тази наука,че започна и да я практикува феталната мотфология ooooh!. Не искам да кажа нищо лошо ама много се дразня така. На никого не я пропоръчват, а това е най важното изследване,което трябва да си направи една бременна жена,а сега вече и я правят.

# 284
  • Мнения: 262
Влизам само набързо да ви почерпя, че днес моя малък мъж  Вани прави 6 месеца.

Misc Baby Bottle beer2 Wine Glass

Общи условия

Активация на акаунт