ПЛЕВЕН - 47

  • 19 179
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета. Ние вече сме на ясла естествено с голям рев. Да ви се оплача имам си един проблем с Марио - не иска да сяда на гърне. Лелите в яслата казват, че там по цял ден искал гърнето и да не му се пишка сядал на него, а в къщи е обратното. Взех му и памперс гащички та по лесно да ги свалям, но не той си върши всичко в тях. Само сутрин го прелъгвам та ака и пишка в него. Срам ме е вече да казвам че е на 2г и още е с памперс. Дайте идея какво да правя.
А относно консултациите и аз бях при Василева, но всеки месец си ходих при Славов, при него и раждах. Василева ми беше казала, че ще е момиче, естествено не позна, защото Славов много рано ми беше казал че ще е момче. Не са много за доверие лекарите, които цял живот работят в поликлиника.

# 241
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
vesi@ ,спокойно с гърнето. На една приятелка племенницата е на 3  и е с памперси,но и не я учат, тя изобщо не казва какво е направила в памперса. Само ще ти кажа,че не живеят в БГ. май ги оставят на смотек докато ги досрамее ooooh!

# 242
  • София
  • Мнения: 9 870
Веси,според мен не насилвай детенцето.Кое му е странното да е на 2г и да е с памперс?!Съвсем нормално според мен.Идва лято,топло,горещо-като се напика два три пъти в гащите може и да му дойде ищяха Laughing.
Навън времето бива,ние се разходихме из квартала,добре че хората си правят до кооперациите разни беседки,люлки и подобни,че има къде да ги изведа наблизо.Днес нашият тати е софиянец,мислех да водя децата при Пандурска довечера,обаче ако не се прибере навреме няма да ги заведа.Искам да видя дали има нещо хомеопатично,което да повлияе вечно запечената ми Буболина Wink.
Нади,права си-извън БГ като че ли се гледа съвсем нормално на три-четиригодишни деца с памперс.Аз имам наблюдения върху Гърция-ами там и до 5г им слагат памперс нощем.За мен лично чак това е прекалено Crazy.

# 243
  • Мнения: 2 070
И аз ходех при Василева, но всичко си течеше стандартно и спокойно единствено чакането ме изнервяше. Тя много ми помогна, когато имах проблеми с гърдите и ми се запушваха каналчетата. Изцеждаше ме така, както аз или никоя помпа не успя. Поливаше си цветятя с моята кърма, щото било полезно.  Laughing
Сега ходя при Александрова, защото не ми се чака и защото ми трябваше там някой с касата заради болничните, а при тях има една комисия, която там ги рещшава нещата и май по частните клиники не вършат работа в специфични ситуации. Иначе в Сф дето ходих на феталната и това ми е засега, още се чудя дали да избирам някой конкретен за по-нататък. Още събирам мнения за Поповски.

# 244
  • Мнения: 5 026
И аз съм решила да водя Бужи довечера при Пандурска, да ми даде нещо за вечната хрема и за засилване на имунитета. А и нали покашля, да го види.

# 245
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ох и аз мислех да я заведа Михаела довечера при Пандурска, да я питам нещо за сополи по -принцип да си имам,ама сме на детски рожден ден и няма да можем. Другата седмица се надявам да успея.
Някой ще ходи ли да гледа Лили Иванова в Пиано бара? Ние с мъжа сме решили, но не знам дали има места да си резервирме.

# 246
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ох, май и аз ще трябва да я посетя Пандурска, с нашите чести бронхити ще ми трябва нещо свястно за имунитета.Къде и беше кабинета и с предварително записване ли е. Шефката много се муси като отсъствам заради малкия, пък и други неща ме дразнят та мисля да напускам. Намерих си друга работа като лекар и най-хубавото държавна, така че не ми пука. Лошото е че ще е по заместване, но нищо се не знае може пък и да се отвори възможност за постоянно място по нататък.

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
В аптека Санита от 17ч в понеделник. Иначе в Хера може да ви прегледа.

# 248
  • Мнения: 2 070
Миленче, Цитроспет и Есберитокс /извлек от ехинацея и една друга билка/ на капки за имунитета - перфектно действат. Поне при мен от няколко години и при Яна след като навърши година и полвина.
И двете неща са хомеопатични, не са на Боарон.

Събирам инфо за спа центровете в града, разни процедури козметични, релаксиращи, разкрасяващи. Мама има рожден ден в неделя и не знам какво да и подаря. Два пъти я пращахме на масажи със сестра ми, но искам с нещо различно да я изненадаме.

# 249
  • Мнения: 5 283
Хей,момичета, дребосите днес стават на година и половина Simple Smile Сега се замислих . Кога мина това време Simple Smile Започват все повече да заприличват на дечица,не на бебета.
А за Василева иАлександрова просто не мога да разбера как още някой може да ходи при тях  Thinking Няма да стъпя повече там ,при толкова чистички и уютни частни клиники,които също приемат по здравната каса.Аз ходих при д-р Любомирова в Екзакта медика и съм много,ама много доволна.Винаги любезна,обяснява,не се чака и ни позна за близнаците още като бяха на две-три седмици Simple Smile Щях да разждам и при нея,но тя пък точно тогава имаше 50 годишен юбилей Simple Smile Но я препоръчвам с две ръце Peace
Веси,и аз мисля,че не сте толкова престарили за памперс Simple Smile Ще се научи в яслата,няма къде да върви.Ние засега с кеф сядаме на гърнето,само дето нищо не правим в него. Оставям ги и без памперс и си се напишкват в гащите с кеф Simple Smile Само Ивчето като намокри гащите ми носи гърнето и ми вика пипи Simple SmileЩе опикат цялата къща докато се научат.Матрака на спалнята само вчера претърпя три наводнявания Simple Smile
Я да ви питам тези имунустимулатори колко време по-рано трябва да се приемат,за да имат ефект.Искам да започна да давам нещо на малките преди яслата,но не знам кога трябва да започна. Предполагам не чак от септември newsm78

# 250
  • Мнения: 40
Момичета, имате ли отзиви за д-р Каравасилева, зъболекарка, че мисля да ходя при нея на профилактичен преглед?

# 251
  • София
  • Мнения: 9 870
Аз на моите започнах пак да им давам клеева тинктура.Давах им я цяла есен до януари-спокойно мога да кажа,че въобще не се разболяваха,макар че тогава тръгнаха на градина/септември/.Ама що го спрях ooooh! и аз не знам.Сега пак започнх.Цитросепт също съм давала.И Саностол,но не постоянно.Иначе други имуностимулатори от сорта на Бронховаксом и Респивакс не съм давала и не смятам да давам засега.На мен проблема ми е,че много се тръшкам за болести Laughing-едни сополи ме докарват до изтощение при децата.Но,както казва личната,децата са си деца и е нормално да си боледуват от нормалните и банални вируси,сополи и подобни,стига да няма усложнения. Peace
Вчера пък направих едно сиропче за кашлица за Мими-видях рецептата в сайта на доктор Михайлов-хомеопат/благодаря,Люси  bouquet/.Смесват се настърган лимон,100гр мед и 250мл бира и се вари на водна баня половин час.После се дава с лъжичка през определен интервал.Аз понеже съм бъзла,попитах и педиатърката дали може-каза че няма проблем,защото при кипвнето алкохола от бирата се изпарява и остават само полезните и съставки. Grinning

# 252
  • Мнения: 1 951
Да взема и аз да заведа Мити довечера при Пандурска. Явно там ще има форумска среща  Laughing

д-р Любомирова и аз я препоръчвам, много мила жена, а и професионалист. Работи си и в родилна зала.

А за памперса, какво да кажа...аз съм като онези на запад, не си давам зор, само викам няма ли да го отказваме, а нищо не правя  Embarassed Разчитах на яслата, но вече на нищо не разчитам  Crazy


Смесват се настърган лимон,100гр мед и 250мл бира и се вари на водна баня половин час.
Малеййй, гадост. Опита ли го  Laughing

Последна редакция: пн, 24 мар 2008, 13:07 от Дикси

# 253
  • Мнения: 5 026
Явно там ще има форумска среща  Laughing

Направо ще се съберем  Peace

Мирама, ще слизаш ли към центъра, че да ти дам картата на Памперс (ако още я искаш)?

Миленче, Цитроспет и Есберитокс /извлек от ехинацея и една друга билка/ на капки за имунитета - перфектно действат.

Аз доста почетох, събрах какви ли не рецепти и лекарства, но предпочитам да го заведа  Peace

Честита година и половина на дребосите Ивайла и Здравко   bouquet И на майка им  Peace

# 254
  • Мнения: 1 196
Здравейте,
какво като децата са с памперс на 2 година, не е проблем според мен. Ники когато беше на година и половина пробвах да му го махна - не стана. Когато тръгна на ясла го научиха да сяда на гърне, но нищо не правеше там. И на 2 години и 3 месеца някъде за един ден се отучихме от него. И направо на тоалетната започна да ходи. Така и не му хареса гънето.  Peace

Нямам време да дойда и аз на срещата   Joy    Joy    Joy

Общи условия

Активация на акаунт