Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 539
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Здравейте, да питам едно въпросче? Някой да е чувал нещо да педиатърка д-р Стилияна Томова от Света София,
Tомова не работи ли и в неонатологията на Окръжна болница? Една младичка, симпатична? Ако е тя една приятелка  е при нея и е много доволна. Ама тя ми беше споменала, че не работи като джи пи, а я викат на частно!  newsm78

на мен ми я препаръчва една приятелка,от нея знам,че работи в Окръжна болница,Св.София и Клиниката с/у Космос

засега имам впечатления само по телефона,но са много положителни
в момента е извън Б-с ,но при следваща нужда ще се обърна към нея,само дано и тя да не е с претрупан график

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Д-р Мария Маврова ,,Славеиков бл.17 вх.2
страхотна педиатарка smile3525
 smile3501 smile3501 smile3501
Това е вярно, и аз водя моя син при нея. Ако по някаква причина отида по здравната каса другаде и винаги ми го объркват. Само д-р Маврова успява да го излекува без да станат усложнения /да чукам на дърво/. Дори и мен ме лекува тя. Просто винаги вижда проблема.

# 47
  • Мнения: 11
 :lolМоите деца са при д-р Бербенлиева от която съм много доволна.Малкия ми юнак се роди в 8-мия месец и беше 20-дни в неонатология.Там всички лекари са добри най-вече Димитрова Hug

# 48
  • в джунглата
  • Мнения: 916
за д-р маргарита димитрова ли става въпрос? тя ли работи в неонатологията?

# 49
  • Мнения: 11
за д-р маргарита димитрова ли става въпрос? тя ли работи в неонатологията?
Да Дънди,тя е зав.отделение по неонатология.Много внимателна и учтива.

# 50
  • Мнения: 472
Много съм доволна от нашата лична лекарка(тя е педиатър),кабинета и е в 3-та поликлиника.Казва се Антоанета Апостолова,много е внимателна и точна в преценките. Peace

# 51
  • Мнения: 1 809
Д-р Мария Маврова ,,Славеиков бл.17 вх.2
страхотна педиатарка smile3525
 smile3501 smile3501 smile3501
Това е вярно, и аз водя моя син при нея. Ако по някаква причина отида по здравната каса другаде и винаги ми го объркват. Само д-р Маврова успява да го излекува без да станат усложнения /да чукам на дърво/. Дори и мен ме лекува тя. Просто винаги вижда проблема.
Аз също съм много благодарна на д-р Маврова.Благодарение на нея се разминах с много тежки последствия и усложнения от неоткрит от личния ми лекар воден плеврит.Освен личното ми мнение съм чивала само добри отзиви за нея.

# 52
  • Мнения: 601
Включвам д-р Спиридонова работи в четвърта поликлиника в ''Славейков"
За първи път попадам на лекар,който ми звъни по мобилния и пита малкия как е? Невероятно,но факт!

# 53
Само ще кажа, че сега Д-р Бъчварова лекува детето ми и съм доволна. Завежда детско отделение. Работи със здравната каса, кабинета и е в центъра, винаги е отзивчива по телефона, а той е 0888624433.  smile3525
Аз също съм доволна от нея  bouquet

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 529
д-р ангелова-света софия

# 55
Препоръчайте ми добър уролог.Спешно.

# 56
  • Мнения: 1 564
Д-р Мария Маврова ,,Славеиков бл.17 вх.2
страхотна педиатарка smile3525
 smile3501 smile3501 smile3501
Това е вярно, и аз водя моя син при нея. Ако по някаква причина отида по здравната каса другаде и винаги ми го объркват. Само д-р Маврова успява да го излекува без да станат усложнения /да чукам на дърво/. Дори и мен ме лекува тя. Просто винаги вижда проблема.
Аз също съм много благодарна на д-р Маврова.Благодарение на нея се разминах с много тежки последствия и усложнения от неоткрит от личния ми лекар воден плеврит.Освен личното ми мнение съм чивала само добри отзиви за нея.
Маврова работи ли със здравната каса?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Не, за съжаление не работи със Здравната каса.

# 58
  • Мнения: 612
Само ще кажа, че сега Д-р Бъчварова лекува детето ми и съм доволна. Завежда детско отделение. Работи със здравната каса, кабинета и е в центъра, винаги е отзивчива по телефона, а той е 0888624433.  smile3525
Аз също съм доволна от нея  bouquet
Ето тук и аз се включвам, изкарала е курсовете по нефрология в Детската университетска болница София - Нефрологията. За мен това е много важно.   bouquet

# 59
  • Мнения: 6 461
Моите деца са записани при д-р Димитрина Георгиева в първа поликлиника .Доволна съм от нея. Peace

Общи условия

Активация на акаунт