Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 594 537
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 178
Да, имам проблем с ДжиПката...  Sad Ще я сменяме в края на годината, затова упорито търся друг лекар, който да стане личен на дребосъчка, а и на нас с мъжа ми.
Не съм от "Изгрев", но ако искаш и имаш възможност утре следобяд да слезеш до центъра - организираме среща в 18.30 часа на кафе "Ултра-2" (зад бившия Свободен университет) - заповядай! Ще ми е приятно да се запознаем!

Абе момичета ама ние цяло лято си го изкарахме с Катка, друга мама от форума там. Само да не се лъжа ама май беше Ултра 3.Ако и вие сте ходили постоянно там, няма начин да не сме се засичали, ех как влязох чак сега в тази тема.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Абе момичета ама ние цяло лято си го изкарахме с Катка, друга мама от форума там. Само да не се лъжа ама май беше Ултра 3.Ако и вие сте ходили постоянно там, няма начин да не сме се засичали, ех как влязох чак сега в тази тема.

Сигурно се познаваме, поне по физиономия! Ако стане Коледната среща, дето я планираме - ще се запознаем непременно!

# 32
Аз също съм доволна от Педито-д-р Божана Ботйова

# 33
И от гинеколог д-р Ризова!!!

# 34
  • Мнения: 127
Нека да дам и аз своето мнение за добар гинеколог Д-р Георгиев (на4алник АГ)

# 35
  • Мнения: 262
някой може ли да ми препоръча ли4ен лекар (педи) в 4 поликлиника само да не е Стоянова защото ве4е говорих с нея но тя не приема нови пациенти

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Аз съм много доволна от д-р Маргарита Димитрова (тела в кабинета й е: 832883). Водих бебка вече 2 пъти и съм възхитена от отношението й. Незнам дали работи със здравната каса. Аз записах беба в 3-та поликлиника при д-р Апостолова да й води там картона и детските консултации, но смятам да си посещам веднуж месечно д-р Димитрова и тя да си я наблюдава от тук нататък!

# 37
  • burgas
  • Мнения: 83
Здравейте!
Аз също моля да ми препоръчате добър педиатър JP, без Р. Ганчева, че сега сме при нея и хич не съм доволна. Ако има такъв доктор, който да е за късното захранване и да не настоява да заголвам пишката на сина ми моля да споделите. Вече си мисля, че в Б-с  такъв лекар няма да намеря.

# 38
  • Мнения: 598
Д-р Братова акушер-гинеколог проследи ми бременността. Хубавото е че работи със здравната каса, а и има и ехограф. Даваше ми редовно направления за изследвания на кръв и урина. Позна, че бебето е голямо и написа в листа за болницата "едър плод", ноо кой да се съобрази с това  #2gunfire Тъпата акушерка до последно повтаряше, нищо и няма, аз нали гледам, не ти е голямо бебето и като го премери на кантара 4,700  Shocked

# 39
  • Мнения: 598
Здравейте, да питам едно въпросче? Някой да е чувал нещо да педиатърка д-р Стилияна Томова от Света София, или за другата - Милена Цвяткова? Мерси предварително за бързите отговори, че искам да запиша бебчо до края на седмицата някъде наблизо около нас, но още се чудя къде. Ние сме до д-р Калудова, но при нея смятам да го водя само като се разболее, дано не се случва често де   А иначе да ви напомня, ако някой има намерение да си сменя докторицата - срока е до края на този месец, така че действайте.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Здравейте, да питам едно въпросче? Някой да е чувал нещо да педиатърка д-р Стилияна Томова от Света София,
Tомова не работи ли и в неонатологията на Окръжна болница? Една младичка, симпатична? Ако е тя една приятелка  е при нея и е много доволна. Ама тя ми беше споменала, че не работи като джи пи, а я викат на частно!  newsm78

# 41
  • Мнения: 191
Най-добрите педиатри-неонатолози са Д-Р Димитрова невероятен специалист и страхотен човек и д-р Коларова. Д-Р Димитрова работи и със здравната каса и ако имаш нужда никога не отказва

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз също съм много доволна от д-р Димитрова. Много мила и обяснява всичко. Тя е ЗА късното захранване. Никога не ми е отказала консултация по телефона. Смятам да ходя всеки месец и при нея. Иначе личната ни е д-р Стоичкова. Малко незаинтересована ми се вижда. Нещо не и харесва, че чета и питам за щяло и нещяло. Отговаря ми: Еми като си чела защо питаш. Отказа ми и направление за ортопед за луксацията въпреки фамилната обремененост, а се оказа, че Жасмина има слаба става.

# 43
Смених много детски лекари и джипита за 2 години и половина, някои са от споменатите дотук. Само ще кажа, че сега Д-р Бъчварова лекува детето ми и съм доволна. Завежда детско отделение. Работи със здравната каса, кабинета и е в центъра, винаги е отзивчива по телефона, а той е 0888624433. Ако е на работа в отделението, може пак да заведете детето да го прегледа.
Бургаски мами, ако организирате среща, свиркайте. Wink
 smile3525

# 44
  • Мнения: 598
Тъй и тъй става въпрос за лекари, че да взема да попитам някой дали не е чувал нещо за доц. Андреев, съдов хирург в Света София? Или пък за някой друг такъв, като изключим Десимир Стоянов и Пехливанов.

Общи условия

Активация на акаунт