За скъпата и евтината козметика

  • 252 301
  • 1 767
  •   1
Отговори
# 1 725
  • Мнения: 113
Дари, би ли споделила коя марка крем те кефи..Кое е най-важното за да се чувстваш добре ?

# 1 726
  • Мнения: 83
Незнам за вас момичета но според мен човек има едно лице,затова трябва да му се дава максимума.А ние българите ако нещо не ни е по джоба ,все ще му намерим кусур.Аз ползвам козметиката на аквасорс и тя хич не е евтина,но намерих начин да си я купувам.Станах дистрибутор и така ми излиза по евтино,ако някой иска и него мога да го мина по дистрибуторски цени

# 1 727
  • Мнения: 3 835
nasi177, ако продължаваш в същия дух, ще си спечелиш някой бан
По-добре прочети общите правила на форума!

# 1 728
  • Мнения: 83
ще се поправя.извинявай

# 1 729
  • Мнения: 1 223
Незнам за вас момичета но според мен човек има едно лице,затова трябва да му се дава максимума.А ние българите ако нещо не ни е по джоба ,все ще му намерим кусур.Аз ползвам козметиката на аквасорс и тя хич не е евтина,но намерих начин да си я купувам.Станах дистрибутор и така ми излиза по евтино,ако някой иска и него мога да го мина по дистрибуторски цени
Хайде вече във тора тема! Ами напишете 2-3 състава, моля!
Моля ВИ, кажете защо смятате, че си заслужава парите? Какво има в нея? Какво е специалното, истинското, скъпото според вас? Освен, че сте дистрибутор и имате лична финансова изгода да го казвате това (в това няма нищо лошо, но моля, докажете го!), друго по същество?

# 1 730
  • Торонто
  • Мнения: 837
Здравейте,
аз имах проблеми със сървъра, не ми отваряше сайта, казваше, че се работи по него. Може би са правили нещо когато в БГ е нощ, а аз точно тогава влизам. Няма как да наваксам всички запитвания.

На въпроса на jaklins - аз 10 год. съм работила боя в БГ и трябва да призная, че както и при кремовете така и при боите западните марки са по-добри на усещане. Не щипят и не парят толкова, в масата им са вложени повече кондициониращи агенти и масла (информацията ми не е съвсем прясна, надявам се сега да са по-усъвършенствани).
Но в крайна сметка вредата от всички е еднаква. Все е амоняк и все е перхидрол независимо колко вносен е. Багрилата всички купуват от едни и същи производители, а по отношение на цветова гама и трайност някои български са даже по-добре направени.
Смятам, че трябва да се ползва минималния възможен процент оксидант, което обаче не е приложимо при изрусяване.
Тъмните цветове са по тази причина най-щадящите косата.
Не мисля, че може да се търсят по-специални съставки на етикета специално при боите.
Съгласна съм с CI, че е много важна грижата за косата след боядисване.
Лично аз ползвам L'oreal Natural Match и смятам, че е добра формула.
"безамонячна"  Wink

# 1 731
  • Торонто
  • Мнения: 837
Този не работи в козметична фирма, и хич не е наясно с нещата. Или е адски слаб и калпав технолог.
МИПА е МетилИзоПропилАмин, ВХА и ВХТ не са консерванти, а антиоксиданти (ето оттук го "излових" - няма технолог, който да не го знае), като първия е абсолютно безвреден, но доста по-скъп;  силиконите НЕ ПРЕДИЗВИКВАТ оклузивен ефект, и така нататък.
Около 20 % е вярното - не си губете времето.

Според мен малко по-голям процент е вярно.
Но това за силиконите е много драстично. Както и вие предполагам се убедихте от съставите рядко се намира хубав на апликация крем без силикони. Особено cyclomethicone е направо култов в това отношение.
Идва ми наум пак кремчето на Герлен (Селма, извинявай  Simple Smile).

# 1 732
  • Торонто
  • Мнения: 837
Всички ли искате нова тема? Имам спомен, че миналия път когато ce предложи някои момичета изказаха несъгласие?

# 1 733
  • Мнения: 630
Незнам за вас момичета но според мен човек има едно лице,затова трябва да му се дава максимума.А ние българите ако нещо не ни е по джоба ,все ще му намерим кусур.Аз ползвам козметиката на аквасорс и тя хич не е евтина,но намерих начин да си я купувам.Станах дистрибутор и така ми излиза по евтино,ако някой иска и него мога да го мина по дистрибуторски цени
Хайде вече във тора тема! Ами напишете 2-3 състава, моля!
Моля ВИ, кажете защо смятате, че си заслужава парите? Какво има в нея? Какво е специалното, истинското, скъпото според вас? Освен, че сте дистрибутор и имате лична финансова изгода да го казвате това (в това няма нищо лошо, но моля, докажете го!), друго по същество?

Мисля, че Софи доста назад в темата беше коментирала продукт на тази фирма и впечатленията й не бяха лоши.
Що се отнася до новата тема, не е лоша идеята. Близо 120 страници, малко понатежа. Път няма нищо лошо, просто №2  Simple Smile

# 1 734
  • Sofia
  • Мнения: 9 736
Всички ли искате нова тема? Имам спомен, че миналия път когато ce предложи някои момичета изказаха несъгласие?


И аз се чудех вчера какво се е случило с темата, че от 85 страници изведнъж станаха 115 Shocked
А относно новата тема - понеже също мисля, че стана доста обемна, а аз си водя записки по нея от началото мислех да пратя на Софи моите обобщения, тъй като съм си изваждала синтезирано важните неща, а отделно си записвам на коя страница кой крем е "разшифрован" и може Софи да го пусне в началния си пост. Ще го направя като линкове, така че всеки да може първо да види дали е обсъждан вече неговият крем и да си натисне линка към съответната страница. Все обаче не ми остава време да довърша, че много бързо пишете, ако иска Софи нека пусне темата, а аз ще и изпратя информацията през уикенда.
Естествено ако има друга идея и предложение както решите, аз си ги синтезирам за себе си и без това.

# 1 735
  • Мнения: 469
NBM, това е страхотна идея! Всички ще са ти благодарни за труда! И аз съм извадила някои неща но по-скоро някои основни неща, нямам за отделните кремове. Мога да ти изпратя моята информация, но съм сигурна че я имаш вече. 

# 1 736
  • Мнения: 630
Момичета, идеята е чудесна. С времето темичката ще стане страхотна. След време може да успеем да направим обощения, както си имат в Ягодка за отделните марки... bouquet

# 1 737
  • Мнения: 115
NBM, това си е направо къртовски труд!  Aз специално бих оценила списък-описание на съставките (добри и лоши) и как се отразяват на кожата ... Така ние лаиците ще можем да си вадим заключения без да трябва да досаждаме с въпроси за всеки продукт, а те са хиляди!  Peace

# 1 738
  • София
  • Мнения: 1 640
Да се пусне нова тема е добре, защото тази стана доста голяма.
Но наистина на първа страница трябва да се направи някакво обобщение на казаните неща дотук (имам предвид и основни, принципни неща казани от специалистите), защото иначе следващата тема ще се напълни с поне 10 страници стари питания.
И задължително в първия постинг на темата -  линк към тази!
А и така и ние ще допринесем с нещичко за каузата Simple Smile

# 1 739
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Софи, благодаря за отговора.  bouquet Боята която ползваш не се продава в БГ. За другите бои на Лореал имаш ли впечатления?

Общи условия

Активация на акаунт