Лечение на стрии с витамин А - 2

  • 55 924
  • 390
  •   1
Отговори
# 45
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Може ли да попитам нещо
 Кърмачка съм и преди 1 седмица си купих крема на Мустела за съществуващи стрии. Не съм го ползвала още защото не знам дали е добре. Там пише, че няма проблем стига да се измивам добре преди всяко кърмене. Нямам стрии на гърдите а на корема и краката. Мислите ли, че мога да го ползвам   Thinking

# 46
  • Мнения: 2 068
Това хвойново масло само 5 мл. ли е?  newsm78
Да, но се разрежда със някакво растително масло, повече информация има тук:
http://www.medeos.com/?81&0304&971276
аз си го разредих с маслото на Икаров за целулит
а маслото купих от една аптека  Peace

а за терапията: кремито беше писала че в момента ходи. Става въпрос за   IPL технологията /интензивна пулсираща светлина/
но преди нея ме намазаха с някаква смес със морски колаген  Laughing
беше много приятно  Laughing

Мегита мажи се няма проблем  Peace

# 47
  • UK
  • Мнения: 1 351
 А някой ползвал ли е споменатия от мен крем на Мустела  Thinking

 
Мегита мажи се няма проблем  Peace

  Hug

# 48
  • Мнения: 2 068
да аз но при мен нямаше резултат Confused
а какви са ти стриите и на колко време са?

# 49
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Svetoslava какво точно те притеснява? Те май и другите кремчета са от Индия?! За мен лично това не е пречка, щом си сложих спирала произведена в Индия...
Колко дни чака доставката?

Ами де да знам, може би защото е произведено в Индия. Доставката е около 10 дни, поръчах на 16.02, мейл получих на 18.02, че е пратено,а  днес пристигна 28.02. След малко и упътването ще пусна.

# 50
  • UK
  • Мнения: 1 351
да аз но при мен нямаше резултат Confused
а какви са ти стриите и на колко време са?


 Ами на 7 месеца са  Crazy Бях бременна в 8-мия месец когато се нацвъках за една вечер  ooooh!
 Ми не знам как да ги определя, кожата ми се свива и не се виждат много но определено се забелязват. Особено над пъпа ми там направо имам кожа да опъвам като ластик  ooooh!

# 51
  • Мнения: 2 068
Цитат
Особено над пъпа ми там направо имам кожа да опъвам като ластик 
и аз имам такава кожа  ooooh!
нищо не ти пречи да го изпозваш  но едва ли ще ти помогне  Confused аз се мазах с Мустела в 8,9 месец и след раждането когато бяха много тъмно лилави и пак нищо  Sad

# 52
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Ние ползваме нашите гелчета и засега сме много доволни - всяко едно от момичетата казва, че е доволна от него... Сега ще видим Светослава какво ще каже за нейните Simple Smile

Поздрави Simple Smile

И от кое по-точно си доволна- от паренето, или от лющенето на кожата hahaha
Аз предпочитам да си ходя със стриите отколкото да си причинявам болка и то без да съм сигурна, че си заслужава.

# 53
Ние ползваме нашите гелчета и засега сме много доволни - всяко едно от момичетата казва, че е доволна от него... Сега ще видим Светослава какво ще каже за нейните Simple Smile

Поздрави Simple Smile

И от кое по-точно си доволна- от паренето, или от лющенето на кожата hahaha
Аз предпочитам да си ходя със стриите отколкото да си причинявам болка и то без да съм сигурна, че си заслужава.

Ох, не може да не се заядеш за нещо, нали?  Twisted Evil
Доволна съм от това, че реакциите на кожата ми се точно такива, каквито ги описват и чрез които се постига резултат. Виждала съм резултат от този гел (макар че "тежкото" белене ми беше спестено) и затова и се навих да започна тези неприятни процедури... Правя всичко възможно, за да ги редуцирам... Пък ти си ходи с тях - няма лошо  hahaha

# 54
  • София
  • Мнения: 164
Някой искаше да сравни съдържанието на гела и името на производителя.
Ето информация от опаковката на гелчето от 50 лв.:
Composition:
Tretinoin USP 0.1% w/w
In a Gel base q.s.
Manufactured in India by:
Shalaks Pharmaceuticals Pvt. Ltd.
12, DLF Industrial Area,
Najafgarh Road, New Delhi-110015

# 55
  • София
  • Мнения: 164
Принцеске, то няма угодия! Нали знаеш - на крива ракета, космоса и крив.
Преди беше на тема "измамнички", сега нещо друго, утре ще е трето и т.н.

# 56
  • Мнения: 1 440
Сега за първи  път попадам в темичката ви и като всяка "белязана" от тези "красиви" линии съм силно заинтригувана...по-точно от това хвойново масло. Ако нямам масажно масло, в което да го разтворя какво друго мога да ползвам newsm78 Има ли някакви такива реакции като това белене, лющене, сърбеж и т.н.?

# 57
 hahaha
Romy, утре ще ти пиша на личните, че днес нямам сили да описвам нищо повече, лягам си Simple Smile
Беленето продължава  Joy

 hahaha  

bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 164
hahaha
Romy, утре ще ти пиша на личните, че днес нямам сили да описвам нищо повече, лягам си Simple Smile
Беленето продължава  Joy

 hahaha 

bouquet

И аз съм напред с новата кожа  Wink
До утре!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 262
момичета, както бях написала в предната тема, тези кремчета, които Краси ни достави са май същите, които намерихте за по 18$. Поне производителя е същия, надали има особена разлика. И аз не виждам проблем, че продукта е произведен в Индия, малко по-добре ми звучи от Китай  Wink

аз не се беля, но как ме сърби не е истина  Confused чудя се дали да си поръчвам още, то не се трае, като крастава съм, освен това мъжо ме тормози, че ще взема да се повредя нещо  Mr. Green ама нали съм твърдоглава, явно ще се набутам още  Crazy но поне мажа през ден  Wink

Vviara, можеш ли да кажеш тези ампули с ретинол с каква концентрация са? 0,1% или по-малко? Благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт