Лечение на стрии с витамин А - 2

  • 55 943
  • 390
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 721
Айде 1 запис Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 164
от утре започвам една терапия с колаген
дано има някакъв резултат  Praynig

С какъв колаген започваш терапията? Чела съм доста за полския и търся още информация.

# 32
  • Мнения: 256
Може ли да попитам princeska-sladuranka с какво се маже по колко пъти,колко струва това с което се мажеш.Сигурно си споменала някъде ама чета и не мога да разбера Banghead а в другата темичка докато е изчита ще ми трябва цяла вечер.Много ще съм ти благодарна Praynig че и аз имам стрий на дупето Rolling Eyes а как ще се ходи на море това лято то ще ме е срам да се съблека EmbarassedХайде че се олях МЕРСИ МЕРСИ МЕРСИ  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 164
Може ли да попитам princeska-sladuranka с какво се маже по колко пъти,колко струва това с което се мажеш.Сигурно си споменала някъде ама чета и не мога да разбера Banghead а в другата темичка докато е изчита ще ми трябва цяла вечер.Много ще съм ти благодарна Praynig че и аз имам стрий на дупето Rolling Eyes а как ще се ходи на море това лято то ще ме е срам да се съблека EmbarassedХайде че се олях МЕРСИ МЕРСИ МЕРСИ  bouquet

Здравей!

Ще си позволя аз да ти отговоря, тъй като ползвам същото мазило.
Става въпрос за Tretinoin Gel USP 0.1%. Ползва се веднъж дневно - вечер. Третират се само местата със стриите.
Цената на гела с доставката ни излезе по 50 лв. за тубичка от 20 г. В инструкциите пише, че трябва да се ползва мин. 3 месеца.
Направихме си групова поръчка, за да дойде на тази цена. В предишната тема има много полезна информация като изключим моментите със заяжданията. Там ще намериш и телефона на Краси, който организира поръчката и доставката.

Успех!

# 34
  • Мнения: 256
Благодаря ти Romy  bouquet

# 35
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Здравейте момичета, днес получих гелчетата, но какво да ви кажа идват от ИНДИЯ , ей такива очи отворих Shocked като видях. Сега като се разрових в сайта от кадето ги поръчах то си има и сайт на фирмата, ама кой да чете. Сега се притеснявам да започна да се мажа кой ги знае какви са тез мазила. По късно ще пусна снимки на гелчето и  упътването и ще помоля някой който знае английски да го преведе та да сравним с другото гелче дето излезе 50лв. дали съставките са същите. Добре, че само две поръчах. Rolling Eyes



това е сайта на фирмата производител http://www.shalaks.com/

# 36
  • Мнения: 111
Svetoslava какво точно те притеснява? Те май и другите кремчета са от Индия?! За мен лично това не е пречка, щом си сложих спирала произведена в Индия...
Колко дни чака доставката?

# 37
  • Мнения: 279
Момичета, странна работа сайта на magicpharma вече не се отваря  newsm78
Svetoslava, можеш ли да сканираш или да препишеш упътването, а аз ще пусна превод.
Ако може някой да ми прати по същия начин и упътването на другото гелче от 50лв., ще пусна сравнение Hug.

# 38
  • Мнения: 111
На мен ми се отваря от този линк:
http://www.magicpharma.com/product_info.php?products_id=452& … 1fb4be5e876efe0bd

Поръчах си хвойново масло и ампули ретинол от тук:
http://www.medeos.com/?81&0902&23999&ShoppingCart&info
Ще пиша при развитие.

# 39
  • Мнения: 2 495
Това хвойново масло само 5 мл. ли е?  newsm78

# 40
Здравейте:) случайно попаднах на темата,а съм много заинтригувана от поръчката на този гел.Само имам въпрос- прекалено късно ли е за да се запиша и аз и ако не е към кой да се обърна точно ? newsm78

# 41
  • Мнения: 111
Това хвойново масло само 5 мл. ли е?  newsm78
Да, но се разрежда със някакво растително масло, повече информация има тук:
http://www.medeos.com/?81&0304&971276

# 42
Здравейте:) случайно попаднах на темата,а съм много заинтригувана от поръчката на този гел.Само имам въпрос- прекалено късно ли е за да се запиша и аз и ако не е към кой да се обърна точно ? newsm78
Здравей Simple Smile
Ние поръчвахме от Краси (в предишната тема има телефони), но ветослава си поръча от друго място, по-добре да изчетеш нещата от предишната тема, за да решиш откъде да си поръчваш, защото в миналата тема станаха разни скандали именно поради тази причина - така че трябва сама да си прецениш Simple Smile
Ние ползваме нашите гелчета и засега сме много доволни - всяко едно от момичетата казва, че е доволна от него... Сега ще видим Светослава какво ще каже за нейните Simple Smile

Поздрави Simple Smile

# 43
Може ли да попитам princeska-sladuranka с какво се маже по колко пъти,колко струва това с което се мажеш.Сигурно си споменала някъде ама чета и не мога да разбера Banghead а в другата темичка докато е изчита ще ми трябва цяла вечер.Много ще съм ти благодарна Praynig че и аз имам стрий на дупето Rolling Eyes а как ще се ходи на море това лято то ще ме е срам да се съблека EmbarassedХайде че се олях МЕРСИ МЕРСИ МЕРСИ  bouquet

Руми, Роми подробно ти е отговорила по въпроса за гела, нямам какво повече да добавя...  Peace

# 44
Само искам да покажа текста, който прочетох в един от сайтовете, за да го има черно на бяло:

"Renova , Retin-A , Retinova , Avita ( tretinoin ) This medicine is a vitamin A derivative used to treat acne. It may also be used to treat other conditions as determined by your doctor.

RETIN-A should not be used in women who are pregnant or Breast-Feeding and cannot be ordered FOR YOUR SAFETY."

За да няма обърквания  Peace

Общи условия

Активация на акаунт