ПЛЕВЕН _ 41

  • 13 500
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Здравейте и от мен. Кога успяхте да изпишете толкова страници? Връщам се назад да чета.

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 239
Добро утро. Моята Дюканска диета започва от днес,обаче от сутринта си мисля колко съм гладна,та не знам Sad.
Наливам се с вода до припадък.Трудна работа са диетите.
Atrakcia,мнооо готина тема както винаги Heart Eyes
И аз чакам Ла редутските неща.
Айде лек и спорен ден на всички Hug

# 47
  • Мнения: 1 951
-този сироп Флудитек ни върши чудна работа-Марио почти не кашля.

Да и аз му давам Флудитек. Българанов ми го каза. Хубав е.

# 48
  • София
  • Мнения: 406
Общината е решила да ни разкопае цялата улица и освен,че в момента е някакъв ужас навън,ами и никаква не я свършват. Thinking

# 49
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Аз пък нали съм пачрч аптекарка,та наблюденията са ми,че Флудитека е доста купуван,на добра цена и с добър ефект.А как хубаво мирише на банан,чак ми се прииска да го опитам.

# 50
  • Мнения: 872
Добрютро!  Simple Smile
Много мрачно днес на вън.А трябва да ходя с малката за храната й.
vesi@, когато завърших,без малко и аз да започна работа в трудова медицина, даже ходих на едно интервю в София,тогава още не беше така популярна тази специалност, обаче ми се предложи по-примамлива работа и се отказах. Сега се чудя дали не съм сгрешила  newsm78

# 51
  • Мнения: 64
Добро утро! Днес съм се понаспала и се чувствам добре /за разлика от вчера/.
Мериан, поздравления smile3501!
Веси, дано твоя сладур бързо се оправя!
Що се отнася до диетите, хубаво нещо са, но не са за всеки. Аз пък съм на една фитнес програмка за вкъщи /казва се fat burn/, т.е. гори мазнинките. Специално за нея съм си купила едни бермудки и колан за талията   261uu. Надявам се скоро да си вляза в старите дънки Thinking.

# 52
  • София
  • Мнения: 406
Колана върши чудесна работа. Peace

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Общината е решила да ни разкопае цялата улица и освен,че в момента е някакъв ужас навън,ами и никаква не я свършват. Thinking
къде е това? при нас пък спряха водата на средата на програмата на пералнята #Crazy

# 54
  • София
  • Мнения: 406
Общината е решила да ни разкопае цялата улица и освен,че в момента е някакъв ужас навън,ами и никаква не я свършват. Thinking
къде е това? при нас пък спряха водата на средата на програмата на пералнята #Crazy


На Дойран с/у Градската градина.Започнали са да разкопават тротоара и няма минаване.От есента така седи разкопано долу до Спортноинф. център,защо не го оправят,а продължават да разбиват? newsm78Луда работа.

# 55
  • Мнения: 872
А къде изчезна проверката на правопис при писане на пост ? Преди поне си припомнях как се пишат някои думи,които съм забравила от малките класове  Embarassed

# 56
  • плевен
  • Мнения: 1 249
di p,  ти какво си завършила.Аз съм лекар,даже карам и тясна специалност,но в момента съм прекъснала.А дали да съжаляваш за Трудовата медицина не знам.Аз все още съм нова(има няма две седмици) и не мога да кажа,пък и това е временна работа,специалността ми е друга.

# 57
  • Мнения: 480
веси, при кой лекар ходите вие?

# 58
  • София
  • Мнения: 9 864
vesi@ ,ще ти приемат ли Марио с АБ на ясла?При нас в градината посмъртно няма да приемат детенце така-всяка сутрин на входа лекарка и сестрата гледат гърлата и определено не биха се съгласили да приемат дете с АБ,което си е правилното и според мен,де.

# 59
  • Мнения: 325
Дикси, на снимките с Митаче мернах каша Little Bee. Кажи мнение, че се чудих дали да купувам.

Общи условия

Активация на акаунт