ПЛЕВЕН _ 41

  • 13 503
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 64
Права си.
Днес май не ми е ден и само ви занимавам с глупости. Моля да ме извините!
А сега кажете нещо по-ведро.

# 31
  • Мнения: 22 452
Мирама, аз не сравнявам умишлено, просто ми прави впечатление.

Е аз нямах предвид да сравняваш умишлено. ))
Всеки гледа горе-долу как се движат децата на възрастта на неговите, нормално е.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 864
Хайде да се разпиша и аз в темата. Grinning
Днес ми се наложи да обяснявам някои неща на Мими Laughing.Дали са и да учи стихче за мамаи в него се казва:"Тя ме е родила/тя ме е кърмила".Опитах се да и обясня какво значи кърмя и раждам,,но не знам дали се справих. ConfusedДаже и казах,че и мама я е кърмила малко и тя реши да перефразира-тя ме е родила и малко ме е кърмила. LaughingБрей,че умно дете,като майка си значи.Имаме един месец,а дано научим четири реда Crazy.
Мериан,как мина изпита,ду ю спийк инглиш Mr. Green?

# 33
  • Мнения: 248
Валенце, мина. Мисля, че се справих доста добре (ама съм скромна  Mr. Green). Резултатите - другия вторник.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 864
Валенце, мина. Мисля, че се справих доста добре (ама съм скромна  Mr. Green). Резултатите - другия вторник.
PeaceБраво!Ще черпиш,стискахме ти палци Mr. Green.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Днес ходих до пощата и ми казаха,че заради новия сортировъчен възел в Сифия, се бавели поръчките толкова много.Идва ми да ги #2gunfire

# 36
  • Мнения: 1 951
Днес ходих до пощата и ми казаха,че заради новия сортировъчен възел в Сифия, се бавели поръчките толкова много.Идва ми да ги #2gunfire
Офффф, и аз два пъти ходих и един път пратих и майка ми да отиде в обедната й почивка, и нищо  Tired Само, че гледам момичета от Враца, Варна, Пловдив...си получават от дати преди нашите...

Мериан, ай дано да си ги разбила  Peace

# 37
  • Мнения: 5 278
Днес казаха по новините,че още има грипна епидемия и тия остров още не са си заминали. А така се надявах. Дано не го лепнем отсега нататък Praynig
Нищо не казвате - къде ще карате Свети Валентин/ Трифон Зарезан Simple Smile Ние май ще бъдем на една супер виличка в Рибарица Simple SmileДано не стане нещо до тогава,че то с малки деца... Иначе аз на този ден преди 2 г. видях заветните две чертички Simple Smile Само че още не знаех,че са и две бебчета Simple Smile

# 38
  • Мнения: 480
Атракция, не ме беше срам , а не бях сигурн а, че си ти. Гледах плюшените играчки и мъжа ми дойде и се кефех на един мишок със сърце и ти дойде аз те загледах, ама като не съм сигурна как да те заговорям, та така първо реших да питам тук пък за следващият път вече ще знам , че си ти! Wink

# 39
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте,момичета един ден да нямам време да вляза и вече нова тема,а аз старата не бях изчела.Браво,много сте бързи.А за точковата диета това не е тази,която ползвам аз.По принцип в моята специално кафето(без захар) е 0т.Сладкото е нормално да е калорично.Както прецените момичета.
Лека нощ и дано утре успея да ви хвана по-рано.

# 40
  • Мнения: 4 390
Забравила съм да се разпиша, за да ви следя. Grinning
Здравейте на всички. Hug
Гледам за диетки говорите... Имам си и аз 5-6 кила за сваляне, обаче не им се връзвам. Като наближи топлото, тогава ще ги мисля. А и в последно време съм перманентно гладна, не виждам възможност за никаква диета, ще се проваля.
Джина, четейки по диагонал, виждам "заветните две чертички" в твоя постинг и  Shocked  Crazy  Blush. Помислих, че си бременна. Mr. Green

Компът ми е пълен с троянски коне и разни други гадости, та не посмях да пазарувам от ЛаРедут. Тези дни ще го лекуваме и след това, живот и здраве. Тъкмо дотогава ще има отзиви, надявам се положителни. Hug
Merian, поздравления! Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Лек и усмихнат ден на всички!

# 42
  • Мнения: 5 026
Атракция, не ме беше срам , а не бях сигурн а, че си ти. Гледах плюшените играчки и мъжа ми дойде и се кефех на един мишок със сърце и ти дойде аз те загледах, ама като не съм сигурна как да те заговорям, та така първо реших да питам тук пък за следващият път вече ще знам , че си ти! Wink
Дааа , спомних си  Peace Нищо, другия път!
 Мериан, ти си наша гордост  Party
 И аз, много се надявам, да пристигнат ларедутските неща вече  Grinning

# 43
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Добро утро и от мен мацки.Вече съм на работа, а така не ми се работи.Снощи водихме малкия на лекар и се оказа,че е с бронхит.Доктора чу няколко хрипа.Та сега сме на антибиотик.Майка ми ще го гледа днес,но утре ще трябва да ходи на ясла.Най интересното,че не е вдигал изобщо Т.А да се похваля-този сироп Флудитек ни върши чудна работа-Марио почти не кашля.
Желая на всички лек и успешен ден.

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Добро утро и от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт