Любовта е винаги в нашите сърца! (Шумен-16)

  • 16 027
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Не не е закрит,предната седмица пазариха от мен.
Данче,ако приготвиш нещо ,можеш да го оставиш в нашия магазин,и без това ти е на път.

Светле, това беше нещото, което аз пък забравих да те питам днес  Whistling Надявам се няма да откажеш, който има нещо за носене, да го остави при теб в магазина  Peace

# 46
  • Мнения: 702
Нещо съм се объркала за дома Embarassed
И аз ще се поразровя за дрехи. Бебешките на дъщеря ми  ги дадох на една самотна майка, но мога да поразпитам мои познати.

# 47
  • Мнения: 4 370
Имам няколко стари,но опаковани мартеници. Мога ли да ви ги дам или не върви да давам толкова малко?

# 48
  • Smallville
  • Мнения: 994
Светле,много ми е удобно даже.Тези дни ме очаквай,само ми кажи по кое време си там,хем да те видя Hug

# 49
  • Мнения: 112
Честит Свети Валентин на всички влюбени гълъбчета!!!Носете се винаги на крилете на любовта, бъдете опиянени от любов и дано винаги когато погледнете любимия си човек да виждате отражението си в очите му!!!

# 50
  • Мнения: 702
Честит Свети Валентин на всички влюбени  loveuuu


А на останалите

# 51
  • Мнения: 4 370
Честит празник на всички! Да споделя с вас каква изненада ми направи тази сутрин Дидо: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5161728
Весел празник на всички, ние отиваме да празнуваме в любимия ми ресторант. А утре сме на Слънчев бряг. Малко релакс и за мен!  Whistling

# 52
  • Мнения: 143
Честит празник на всички!Аз работя в ДДМУ"Калинка"-с.В.Друмев,ако имате някакви въпроси питайте.

# 53
  • Мнения: 122
Честит празник на всички.

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Честит празник на всички!Аз работя в ДДМУ"Калинка"-с.В.Друмев,ако имате някакви въпроси питайте.

Много ми е приятно  Grinning Две години подред получаваме покана да присъстваме на тържеството за баба Марта в дома. Миналата година обаче не отидохме, защото имаше обявена грипна епидемия.
Тази година има ли планувано тържество? Аз все пак ще се обадя на г-жа Събева, де, но ти да ни кажеш какви са ви плановете  Grinning

# 55
  • Мнения: 143
Да ще има тържество по случай Баба Марта и ще се състои на 29.02. в читалище"Т.Петков"

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Да ще има тържество по случай Баба Марта и ще се състои на 29.02. в читалище"Т.Петков"

О, чудесно. Ще дойдем там тогава да донесем, каквото сме събрали  Grinning

# 57
  • Мнения: 67
Здравейте, завърнах се отново в Шумен, а празника изкарахме на полувина в София, а другата полувина на път за Шумен, но за влюбените всеки ден е празник, така че да им е ЧЕСТИТ!

Кари, благодаря че донесе дрешките. 

милан.сис точно със служител на Дом за деца исках да разговарям. Получих едни парички, които са предвидени за дарение. С една част ще купя неща за децата в Шуменските домове, а с другата част мога да подсигуря някои необходими неща за вашия дом- до 100-120 лева. Можеш ли да ми кажеш от какво най-спешно се нуждаят децата?

# 58
  • Мнения: 143
Здравейте, завърнах се отново в Шумен, а празника изкарахме на полувина в София, а другата полувина на път за Шумен, но за влюбените всеки ден е празник, така че да им е ЧЕСТИТ!

Кари, благодаря че донесе дрешките. 

милан.сис точно със служител на Дом за деца исках да разговарям. Получих едни парички, които са предвидени за дарение. С една част ще купя неща за децата в Шуменските домове, а с другата част мога да подсигуря някои необходими неща за вашия дом- до 100-120 лева. Можеш ли да ми кажеш от какво най-спешно се нуждаят децата?

Благодаря Ви предварително за жеста!Децата имат нужда най-вече от любов.А за материалната страна ще говоря с директора и ще ви пиша от какво имат най-много нужда.

# 59
  • Мнения: 702
Децата имат нужда най-вече от любов.

Много хубаво си го казала.

Общи условия

Активация на акаунт