Любовта е винаги в нашите сърца! (Шумен-16)

  • 16 022
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 370
Ето малко снимки от вчерашния купон: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=28210&photo=15

# 31
  • Мнения: 702
Разгледах снимките и видях , че весело сте си изкарали Wink Браво на вас Peace

# 32
  • Мнения: 67
Ех че изтървах купона! Съжалявам, че не можах да дойда ама тез дни и вечери много работа имам  #Crazy

Момичета скоро пак ще ходя в Дома, така че ако някой има събрани дрешки, нека ми ги донесе в магазина. Вики ми донесе миналата седмица една голяма торба с дрехи и ги пласирах в "Звено майка и бебе", за което много се зарадваха  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 370
Аз имам много торби събрани и се уговорих с Диана Жечева да и ги занеса в Центъра, но мога и на теб да ги донеса. Дрехи и обувки за за по големи деца и съвсем малко дрешки за бебета и играчки.

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 302
В тази връзка- планираме със Светла да ходим до Дома във В.Друмево. Ще ви помоля, който има възможност, да отдели дрехи и обувки, за да ги занесем. Става въпрос за деца между 6 и 18 години, така че ваши стари вещи ще свършат работа.
Предполагам, че ще има тържество за Баба Марта, така че дотогава, който има нещо за даване, да свирка  Peace

# 35
  • Мнения: 4 370
Аз вече тези торби съм ги нарекла за Дома, но започвам да събирам за В.Друмево. Все ще излезе нещо до тогава.

# 36
  • Мнения: 127
Тарталета за колко деца става въпрос,можеш ли да ми кажеш?Че имам нещо на предвид,да знам дали може да стане.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 302
Не мога да ти кажа никаква бройка. Просто ходим веднъж годишно и носим, каквото сме събрали.

# 38
  • Мнения: 702
Тарталета, домът в с.Васил Друмев не го ли закриха newsm78 или аз бъркам нещо Thinking

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 302
Тарталета, домът в с.Васил Друмев не го ли закриха newsm78 или аз бъркам нещо Thinking

 Shocked Сега ще проверя, но не съм чувала подобно нещо  Thinking

# 40
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз ще дам много дрехи,имам събрани от миналата и по миналата година.Но къде да ги донеса,те са тъкмо за по големи дечица?Тарталета?

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 302
Дани, ще го измисля и ще ти кажа  Hug

# 42
  • Smallville
  • Мнения: 994
Ок.А аз ще приготвя торбите Peace

# 43
  • където има любов
  • Мнения: 307
Не не е закрит,предната седмица пазариха от мен.
Данче,ако приготвиш нещо ,можеш да го оставиш в нашия магазин,и без това ти е на път.

# 44
  • Мнения: 2 609
Лимонче, имам 1 торба с дрехи за 1-2 год. , не знам вършат ли работа? Ако стават, кажи, ще ти ги донеса в магазина.
Сега ще се поразровя и за децата в Друмево, да видя дали няма да събера нещо.

Общи условия

Активация на акаунт