АГ - клиники и доктори в Стара Загора - 2

  • 46 868
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
Точно това се старая да направя, защото иначе ще изперкам. Благодаря за подкрепата!!!

# 241
  • Мнения: 29
а за 3-та поликлиника някой нещо да е чувал?

# 242
  • Мнения: 48
За трета поликлиника единствено съм чувала че все още не работят със здравната каса!Аз искам да питам за ниа мед -скоро ще раждам там -освен дамски принадлежности и помпа за кърма ,необходимо ли е да нося адаптирано мляко в случай че се наложи  ooooh! Много ми е притеснено за всичко! Разкажете как протича самия процес на приемане в болницата  като отидеш да раждаш  Embarassed

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
Когато раждах преди година и 4 месеца не искаха адаптирано мляко, те носят ако майката не иска да кърми или има проблеми на 3 часа мляко.

# 244
  • Мнения: 6 243
За трета поликлиника единствено съм чувала че все още не работят със здравната каса!Аз искам да питам за ниа мед -скоро ще раждам там -освен дамски принадлежности и помпа за кърма ,необходимо ли е да нося адаптирано мляко в случай че се наложи  ooooh! Много ми е притеснено за всичко! Разкажете как протича самия процес на приемане в болницата  като отидеш да раждаш  Embarassed
Поликлиниката със сигурност работи с Касата, а иначе прегледите са по 30 лв - ходих миналия понеделник. Болницата не беше отворена.

В НиаМед не съм раждала, за там нищо не мога да кажа. В АГто приемането е много романтично - говорят ти предразполагащо, като ти правят клизма, санитарката изразява съпричастие към предстящия екшън, а докато ти бръснат катерицата, стискаш палци да не ти я нарежат, щото после е гадно.

Леко раждане!

# 245
  • Мнения: 48
Аз разждах в Ниа Мед преди точно 10 месеца. За себе си носих хавлия, нощници, дамски превръзки, еднократни гащи за родилки, чехли и тоалетни принадлежности. За бебето не ти трябва АБСОЛЮТНО нищо, освен комплекта за изписване. Леко раждане, дано всичко мине по план. А за болницата не се притеснявай- всички са супер  Peace

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Помпата за кърма е много необходимо нещо в първите няколко дни...

Сладка Хапка... Hug
Романтична си, както винаги... Mr. Green

# 247
  • Мнения: 48
Благодаря ви момичета  Hug

# 248
  • Мнения: 29
а някакъв номер на 3та поликлиника някой може ли да каже???

# 249
# 250
  • Мнения: 29
благодаря Simple Smile

# 251
  • Мнения: 3
В болница "Св. Иван Рилски" има вече родени две бебета Simple Smile
Ходих предната седмица да проверявам и ми казаха следното:
"За нормално раждане 500 лв., за секцио 1000 лв., като в цените са включени е престоя в болницата"
Казаха също че не е необходимо предварително записване за раждане там, на момента отиваш и те приемат. Е естествено за успокоение на бъдещата майка е добре преди това да се консултира с д-р Пиперкова, може да разгледа родилното стаите да се запознае с обстановката. Жените които ми обясняваха бяха доста отзивчиви и смятам, че който отиде там да роди ще остане доволен от отношението.

# 252
  • Мнения: 88
Хе, аз незнаех че има и родилно отделение. мислех че са само от типа на лекарските кабинети....много се радвам! Simple Smile Айде сега да видим коя мама първа ще се запише че е родила там....  Laughing
Надявам се да е по-добре от Ниамед, защото нещо напоследък чувам доста лоши отзиви и взех да се разочаровам....
Много ще се радвам ако някой сподели впечатления от новата клиника  Hug

# 253
  • Мнения: 82
 З    Simple Smileдравейте, момичета! Искам да Ви съобщя , че моята племенница Евгения е първото родено бебе в болницата. Малката принцеса се роди на 07.03.09г. в 23:03ч. , тежи 4,040кг и е дълга 53 см. Екипът на д-р Пиперкова води раждането, а неонатолог е д-р Жанета Узунова.Впечатлена съм от условията и отношението в болницата, защото съм лежала за лапаро в Шейново и имам представа от АГ болниците. Изписването и беше много тържествено с питка и много журналисти. Наистина бих препоръчала болницата на бъдещите мами, които им предстои да родят. До скоро и да се види5м в другия форум.Успехи. Hug

# 254
  • Мнения: 88
Честито!
Да ви е жива и здрава малката принцеса! Simple Smile
Съвсем случайно вчера видях че има специална тема за новата болница и ще я следя обезателно! Wink

Общи условия

Активация на акаунт