АПРИЛчето си ти гушни и на разходка излезни!

  • 8 445
  • 314
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Хайде и аз да се разпиша на първа страничка (освен ако не ме врътне на втората )  Mr. Green
Наистина ни е много пролетна темичката:) Дано всички болнички да оздравяват за да се радват на разходки  Peace

# 16
  • Мнения: 350
Здравейте мили мами!

За съжаление от вчера Томи точи лиги и сополи, редом с температурата. В очакване сме на първия от млечните зъбки!

отношения-прекрасни! Откакто станахме "мама, тати и аз" се възродихме !И двамата! Много го желаехме това Томенце, особено след неуспешната ми бременост.Аз бях много отчаяна тогава, направо бях спряла да живея за 3 месеца. Той обаче беше сигурен , че втория път всичко ще е наред и ми беше голяма упора. Моят бъдещ мъж е домошар, обича семейния уют.Точно заради това се отказа от капитанския си чин и от 4 години работи на сушата.А пък и аз не ставам за моряшка жена.Безценен помощник ми е в домакинството и в грижите за малкия и затова досега не сме ползвали услугите на баби. /но си запазваме правото, де/ Малеее, че го нахвалих.Пу, да не му е уроки! Joy
Много често вечер като си пием винце пред камината  си казваме как с раждането на Томи всичко вече е завършено и прекрасно!
интимност-понамаляла е, още повече , че от + тест за бременност до раждането беше изцяло сух период. Но пък като стане е много хубаво! Аз съм за качеството пред количеството!
Айде  ,лека нощ и да няма нито едно болно априлче!

# 17
  • Мнения: 350
Слънчевки,
Нямам много време да пиша, но да ви питам за анкетата:
=> махам всички хотели по черноморието?
=> махам всички хотели с 0 гласа?
=> х-л "Марагидик" - махам или го оставям?
=> х-л "ЯЕВ" - махам или го оставям, предвид поемният му капацитет?


Лека и спокойна нощ  Simple Smile.


и по 4-те точки -махаш!

# 18
  • Мнения: 221
Има ли още едно местенце на първа страничка и за нас?!? Wink
Ние отново вардим леглото,този път баткото.Снощи започна да вдига температура и до сега не е спадала под 38 , а като видях 39,2 изпаднах в паника.Доядя ме много на личната лекарка-днес четири пъти и звънях и няколко пъти и повторих,че го боли гърлото,а вчера имаше и разстройство,да прецени тя какво да давам.Пихме по нейна преценка  само осцилококцинум и сиропи за темп.,наложи се пак да и се обадя и да попитам не трябва ли да давам и антибиотик,защото температурата не се влияе от нищо и гласа му пресипна,боли го като преглъща....Ей,ние май сме недипломирани доктори и по адекватно преценяваме ситуацията и лекарствата ,които да даваме.Да не говорим,че дори не спомена да го заведа утре да го прегледа.
Толкова години вече ни е лична лекарка и винаги е идвала у дома когато детето е болно и е почивен ден.Сега нито идва,нито ни вика на преглед   #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявайте,че помрачавам тази прекрасна и свежа нова темичка,но ми е такова настроението  ooooh!Заседнала ми е буца на гърлото и сълзите ми са все на очите.Мъжът ми е от вчера в София и добре,че мама , тати и свекър ми  се отзоваха и помогнаха много.Безценни помощници са ми  HugДа са ни живи и здрави!
Целунете мъниците от мен и ги нагушкайте хубаво! Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 114
LarsenHug бързо да преборите температурата. След първото сериозно боледуване на Дари и аз съм набрала много на нашта педиатърка. Толкова незаинтересовано се държа, с диагнози по телефона - зъб, пета шарка..... Достигнах до убеждението, че личния доктор на детето служи само да мери обиколката на главата и колко тежи. Като си оправя кантара и си купя метър ще мога да върша и тези и функции.

# 20
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Запис и от мен!
Взаимоотношенията с партньора,и нашите са прекрасни,с изключение на моментите,когато сме леко поизнервени,но никога не се караме.Единия гушва другия и кривото настроение се изпарява мигом!И при нас е като при Смут.С раждането на Кикито,постигнахме едно от последните си-предпоследното желание в нашия живот.(последното ще кажа,когато и ако се осъществи.Дано да е скоро)!!
Кристиан,много е нервен напсоедък.Мрънка и ръмжи доста често,както и потреперва,сякаш му е студено!Това случва ли се и с вашите деца???Иначе стиска юмруци и ръмжи,като в същото време лицето му става червено като домат.сякаш е ядосан на някого!незнам какво му става.Отделно започна още по-често да се буди,като имаме проблем и със заспиването....Днес го взехме от свекърва ми,където беше тази нощ и забелязах,че понакашля малко!Като му изби оървия зъб пак беше така.Дано да идват на ред следващите,че се измъчи милото Rolling Eyes
Лека нощ

# 21
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

И нашия бати пипна вируса. В петък като го прибрахме от градина и каза, че му е студено и след около час вдигна температура. Вчера беше добре цял ден, а днес рано сутринта към5-6 ч. направо гореше. Надявам се да се оправим бързо и да не разболеем и бебка. Пожелавам бързо и лесно оздравяване и на другите болни батковци и бебенца.
Larsen коя ви е личната лекарка?

# 22
# 23
  • Мнения: 6 443
Здравейте и от нас ,момичета!!!
Днес отново бяхме на разходка!
Благпдаря на всички за съветите за татито!Надявам се всичко да мине добре и адаптацията да е лесна!

Ето снимки от нас от днешната ни разходка!
http://littlecuttie.multiply.com/photos/album/8#23

# 24
  • Мнения: 354
За Яев да кажа(от лични впечатления), много е хубаво, има къде да играят малките има басейн, в селото има и рекичка и около нея пак ливадки. НО може би наистина няма да се съберем ако сме повечко  Rolling Eyes.
larsen  и lina6.3 Бързо оздравяване на батковците Praynig
 Целувки на всички, не е зле да поспя май.

# 25
  • Мнения: 3 091
Ларсен и Лина, пожелавам бързо да оздравяват батковците!
и дано няма други болни априлчета!

На патерици ви черпя виртуално с 10 месечинката на Амалия. Леле, как минава времето! шеметно!

За отношенията: извъртях депресия и съответно тя рефлектира в криза, но се справихме! големи хора сме, разумни, щом има силни чувства - всичко се преодолява!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 740
Не знам кой се е постарал, но темичката е страхотна, празнична, просто супер  Hug
За взаимоотношенията от както забременях смея на твърдя, че това е най-щастливия период от живота ни. Не че сме се карали преди, но с тези мой и негови смени се е случвало да не се засечем по цяла седмица, сега сме заедно всяка вечер, Вики като заспи в 20-20.30 и сме си заедно, споделяме си, помагаме си, просто мечта. Чак не ми се тръгва на работа.
Някой има ли проблем след изникването а зъба? Ние направо ще се побъркаме, църка по цял де, постоянно мрънка, аз когато по цял ден поръчвах си беше кротка, а сега съм все покрай нея, в ръцете ми и пак бръмчи. Ужас просто  ooooh!
Всички бързо да оздравяват, ей!

# 27
  • Мнения: 367
Здравейте,

аз пак позачезнах за една тема. Откакто имаме кола не се спираме. Вчера се прибрахме от София. Разходиха ни из Южния и Северния парк, влезнах и в ПИГИ.

Ванеса продължава да не спи вечер направо е кошмар. Това са повече от 10 месеца.  Има ли други такива бебета който да не спят от раждането?

# 28
  • Мнения: 11 009
Здравейте Hug
Минавам да ви пожелая слънчева и усмихната седмица, с много разходки през деня и спокойни нощи за вас и дребосъците! Peace Болните да оздравяват, скараните да се сдобряват Heart Eyes
Целувки!

# 29
  • Мнения: 474
Заповадайте на кафе, оп-късно ще пиша повече, че днес имам доста занимавки....

Общи условия

Активация на акаунт