АПРИЛчето си ти гушни и на разходка излезни!

  • 8 443
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 2 412
Честито на новозъбковците! Hug

Предложение за следващо заглавие, за да е в тон с любовната седмица номер 8. "Докато АПРИЛчето си спинка нощем  сладко,какво ли правят мама и татко???" [larsen] Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 145

Предложение за следващо заглавие, за да е в тон с любовната седмица номер 8. "Докато АПРИЛчето си спинка нощем  сладко,какво ли правят мама и татко???" [larsen] Heart Eyes

newsm10

# 302
  • Варна
  • Мнения: 72
450 правя попарката по същия начин-2 сухарчета, масълце и доста сиренце. Вяра я обожава, това е единствената храна, която изяжда до дъно. В началото и тя не я изяждаше цялата, но в последствие и стана любима.
Linofrina веднъж направих кус кус на Верчето , но тя не го хареса, непрекъснато го плюеше. Бях и направила от обикновения. Бях се консултирала с педиатърката по въпроса и тя ми каза, че няма нужда да купувам на Плазмонт.

# 303
  • Мнения: 50

Здравейте,

моля ви да ми кажете давате ли капки за нос и ако да какви.

Малката вече повече от месец е с хрема и от нищо не минават пустите сополи.

Давах и в началото Мукосептонекс Е но за 4 / 5 дни. И нищо не помогнаха сега мисля още веднъж да повторя с тях или имаше едни черни капки ако някоя от вас е ползвала моля да сподели че ми писна да се мъчи детето.  #Cussing out

Мерси
  Grinning

# 304
  • Мнения: 221

Здравейте,

моля ви да ми кажете давате ли капки за нос и ако да какви.

Малката вече повече от месец е с хрема и от нищо не минават пустите сополи.

Давах и в началото Мукосептонекс Е но за 4 / 5 дни. И нищо не помогнаха сега мисля още веднъж да повторя с тях или имаше едни черни капки ако някоя от вас е ползвала моля да сподели че ми писна да се мъчи детето.  #Cussing out

Мерси
  Grinning
Ние в момента сме с такива капки-КОЛАРГОЛ.Преди това беше на Виброцил,но понеже не се оправи,минахме на тези.От два дни ги слагам-първо пръскам Стеримар,а после капките,сякаш има ефект,но всичко около нея става цапано д..е с тиква  LaughingДано се оправи Йоана бързо Hug
Снощи писах на Сиси-не и се отваря страничката на форума,затова не пише.С Криси са добре.

# 305
  • Мнения: 145

Здравейте,

моля ви да ми кажете давате ли капки за нос и ако да какви.

Малката вече повече от месец е с хрема и от нищо не минават пустите сополи.

Давах и в началото Мукосептонекс Е но за 4 / 5 дни. И нищо не помогнаха сега мисля още веднъж да повторя с тях или имаше едни черни капки ако някоя от вас е ползвала моля да сподели че ми писна да се мъчи детето.  #Cussing out

Мерси
  Grinning

Ползвали сме 2 вида капки (и двата по предписание на педиатър): Резоксим и Виброцил. И двата вида отпушваха нослето веднага и бебка си спеше спокойно, но Резоксима може да се ползва не повече от 3-4 дни.

# 306
  • Мнения: 50
КОЛАРГОЛ ларсен мерси защо казваш че всичко се цапа. Това ли са онези кафявите капки.

Колко време се дават.

На мен пък в аптеката ми казаха за бебе до 1 година само Мукосептонекс - аз питах за Олинт бебешки че се пръска ама казаха че всички други капки били за над 2 години  Confused

И аз слагам солени преди това. Тези които слагам Мукосептонекс и те й действат отпушват ама не минават  #2gunfire  И не са такива гъсти да не може да диша ами редки, бистри е тя пак не можа да диша ама. Ох горкичката научила се е да диша през устата даже и с лапнат биберон през ноща.

# 307
  • Мнения: 145
На мен пък в аптеката ми казаха за бебе до 1 година само Мукосептонекс - аз питах за Олинт бебешки че се пръска ама казаха че всички други капки били за над 2 години  Confused


Не съм съгласна. Случвало ми се е в аптеките да ме заблуждават, включително и да се учудват на рецепта, изписана от лекар и да я поставят под съмнение...

# 308
  • Варна
  • Мнения: 966
Капките за нос - аз слагам лайка със сода и само вечер преди лягяне капка /ама по принцип избягвам/ Виброцил или Мукосептонекс.
pepa k а не си ли се консултирала с педиатъра си, след като толкова дълго време не и минава - да не би да е алергична хремичката? Синът ми правеше алергична хрема след употреба на Виброцил и първо бяха точно такива каквито ти ги описваш - течни и прозрачни, а след това ставаха примесени с бяла /като мляко/ слуз. Най-добре попитай лекаря си, да не го мъчиш детето с капки от които няма да и мине ако причината е алергия.

# 309
  • Попово
  • Мнения: 687
450,не се коси и ние ви следваме.И при нас изби първо долу у дясно,а сега се очертава да избие горе в дясно:)))Това е знам от съдбата......трябва да запознаем двамата младежи:) Joy
Лек и успешен ден  bouquet
в тази връзка има ли някоя нозъбена млада дама  hahaha Joy за Тошката Joy

# 310
  • Мнения: 50
Lina  6.3
днес ще я водя на лекар. Но те са на моменти. Ту почетиии минат само един два пъти на ден да видя сополче туу се засилят обе взето уж минават и аха да минат съвсем пак се появяват. Чудно ми е педиатъра как ще разбере дали не е алергия или е. А иначе не съм виждала такова бжяло както го описваш. Как се разви въпроса с алергията на сина ти?

# 311
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 167
Кой ще ни пусне нова темичка , че модераторите ще ни заключат? Аз за съжаление не мога. Embarassed

# 312
  • Варна
  • Мнения: 966
pepa k нашият лекар предположи, че може да става въпрос за алергия и ни пусна изследвания и ни изпрати на алерголог. А алерголожката ме накара да му издухам нослето и като видя секрета веднага направи заключението, още преди да са излезли изследванията. Изписаха ни противоалергични капки и за няма и 7 дни всичко ни мина като, че ли не е било никога. Дано да се оправите бързичко.

# 313
  • Мнения: 1 925
Момичета, какво решаваме за датите ??? От много мислене накрая никой няма да се организира и няма да отидем. Ясно е, че никога няма да успеем да се нагласим на всички да ни е удобно, затова предлагам да изберем дата т.е. 6,7-ми юни ( защото повечто са гласували за тези дати )или края на май. Ако все пак се спрем на началото на юни, Гури ще ни даде други предложения за хотели в Арбанаси, сатава ли ?
Аааа и за да няма сърдите предлагам една среща априлска септември за тези, които не са успели на първата, а който иска да повтори
Mr. Green

# 314

Общи условия

Активация на акаунт