Кокосови бонбони

  • 35 906
  • 143
  •   1
Отговори
# 120
  • Бургас
  • Мнения: 16 332
Решила съм да направя тези бонбони,но незнам какво мляко да избера. Не съм срещала кондензирано  newsm78
Имате ли идеи на кои марки млека са разпространени по големите магазини?

От този тип има в Метро, но търси подсладеното Peace:


Благодаря ти,много!   bouquet

# 121
  • Мнения: 1 777
Тези бонбони са страхотни , вече няколко пъти ги правя .  Heart Eyes




Pety -   bouquet за рецептата.

Близначе Hug

# 122
# 123
  • Мнения: 655
да си покажа и аз моите бонбони Рафаело,който съм правила стотици пъти,но не ги снимам всеки път,че ще се зарина с техни снимки Laughing

Пети,мерси за прекрасната рецепта,която вкъщи е фаворит  bouquet  bouquet  bouquet


# 124
  • Мнения: 1 269
Пробвал ли е някой посредата да сложи бадемче? Иначе - благодаря за рецептата! Ще се пробва задължително!

# 125
  • Мнения: 1 777
Пробвал ли е някой посредата да сложи бадемче? Иначе - благодаря за рецептата! Ще се пробва задължително!
Да аз съм слагала,мисля че на първа страница съм писала.

Находката радвам се че и на вас ви харесват бонбоните.

# 126
  • Мнения: 76
колко грама стърготини ,че ми е по лесно така  ? Hug

# 127
  • Мнения: 1 777
колко грама стърготини ,че ми е по лесно така  ? Hug
За мен е по-лесно в чаши и никога не съм ги теглила.Следващия път ще претегля.

# 128
  • Мнения: 178
И аз ги направих най-накрая в средата с бадем. Страхотни са! Благодаря за рецептата. Сложих 200 гр кокос в една кутийка мляко и допълнително 20 гр за овалване.

# 129
  • Мнения: 0
И аз ги направих най-накрая в средата с бадем. Страхотни са! Благодаря за рецептата. Сложих 200 гр кокос в една кутийка мляко и допълнително 20 гр за овалване.
Може ли повече подробности-и аз се чудех дали с истински кокос ще се получат...сподели технологията Simple Smile

# 130
  • Мнения: 1 777
И аз ги направих най-накрая в средата с бадем. Страхотни са! Благодаря за рецептата. Сложих 200 гр кокос в една кутийка мляко и допълнително 20 гр за овалване.
Може ли повече подробности-и аз се чудех дали с истински кокос ще се получат...сподели технологията Simple Smile
Какво имаш в предвид истински кокос.Кокосовите стърготини нали са настърган кокос?

# 131
  • Мнения: 178
Купих си кокосови стърготини от Лидъл. Плика е 200 гр.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 448
Обожавам всичко което дори само мирише на кокос
отивам за продукти и ги почвам
само искам да попитам някой дали знае нещо за едно кондезирано мляко което се продава в ПЕНИ МАРКЕТ
в картонена кутиика е и струва 1.30лв
дари е кондезирано въобще и дали е сладко , колкото и да въртях кутииката никъде не прочетох по нея ?!
пък и толкова евтино -май се съмнявам !!!

# 133
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Мисля,че няма да ти свърши работа. Подобно има и в Лидл, но го ползвам само към кафето. не е сладко.

# 134
  • Варна
  • Мнения: 448
bilqna_69    благодаря  !!

Общи условия

Активация на акаунт