Кокосови бонбони

  • 35 907
  • 143
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 777
Polina не трябва да се извиняваш за нищо. HugКато ти видях бонбоните даже ми стана приятно ,че си ги направила по тази рецепта и са ви харесали. Simple Smile

# 91
  • Мнения: 3 695
изглеждат страхотно, ще трябва да се пробвам да ги направя  Laughing

# 92
  • Мнения: 175
Пети,
а знаеш ли дали готовите бонбони могат да се замразяват и вторият ми въпрос е дали ще се прецака млякото ако им се сложи ром, коняк или някаква есенция, че аз много обичам силните аромати, подобни на тези, които описвам!?
До колко дни могат да се съхраняват в хладилник без опасност от разваляне на млякото, например!? newsm78 newsm78 newsm78

# 93
  • Мнения: 1 777
maia4444 никога не съм ги правила с разни есенции,защото според мен аромата на кокос ще се загуби.В хладилник лично ,аз съм ги държала около една седмица.
А за замразяването не мога да ти отговоря дали става. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 175
Аз си го мислех това за есенциите и аромата на кокоса, но може да пробвам другия път с една малка част от сместта....може да е интересно все пак!

# 95
  • Мнения: 802
Специални благодарности към АВТОРКАТА НА ТЕМАТА Hug Hug Hug
Бонбоните са страхотни . Peace
Днес видях темата и ги направих веднага .
Много е билзък вкуса до рафаело и аз съм много доволна от резултата !

# 96
  • Мнения: 930


всички са възхитени от тези бонбони Peace

# 97
  • Мнения: 2 521
Бонбоните наистина са страхотни-благодаря за рецептата Pety  bouquet
Аз овалях половината в настърган шоколад-пак станаха вкусни.
В Била най-голямата разфасовка на кокосови стърготини беше от 45гр-7 ми стигнаха.

# 98
  • Мнения: 930
най - изгодно е от Метро 1 килограм е 5 лева Peace, за уточнение в Пикадили 500гр. са 4 лева

# 99
  • София
  • Мнения: 10 858
Днес и аз ще ги правя, благодаря за рецептата!

# 100
  • Мнения: 2 803
Тази рецепта ще се пробва.  chef

# 101
  • Мнения: 636

Много хубава рецепта. Правя я за втори път. Първият сложих бадеми в тях, а днес фъстъци. Колкото повече време стоят в хладилника, по-хубави стават Simple Smile

# 102
  • Мнения: 1 777
Момичета радвам се ,че бонбоните са ви харесали. Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз още не съм ги направила, купих си кокосови стърготини, обаче в нашия квартал няма никъде кондензирано мляко  ooooh! само им се точа значи ...

# 104
  • Мнения: 52
някой знае ли грамаж на кокоса,вместо мл.

Общи условия

Активация на акаунт