Не едно АПРИЛче се сдоби с кракомобилче

  • 8 569
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 004
Температурата ще я свалим, повече ме притесняват сополите. Confused Една приятелка ми каза изпитана от нея и дъщеря й рецепта - счуква се чесън и се слага до главата през нощта. Ефектът бил гарантиран. Е, вкъщи се омирисвало като в шкембеджйница Rolling Eyes, но си заслужавало.
Рая заспа, а аз съм като сомнамбул, дано изкараме нощта спокойно! Praynig

Сладки сънища, мами и бебчета!

# 31
  • София
  • Мнения: 1 740
Linofrina да ви е спокойна нощта и сутринта да няма и помен от температура и сополки.

# 32
  • Мнения: 491
Здравейте слънчевки!

Моите мъже зъспаха и влизам да ви почерпя по случай 9месечието на Петърко!

Ходенето - Пепо не ходи като Робокоп, а по-скоро подтичва някак Joy Много ми е смешен и ми изпълва душата като го гледам. Ще пробвам утре да направя клипче, но е сложно щото той като види апарата и започва да позира Laughing

Днес май направи опит да каже "мама", но не съм сигурна дали пък не искаше по-скоро "ам" newsm78 Laughing

Предпазване - е те това нещо у нас не се практикува Naughty и то от наколко месеца Flutter Мен цикълът ми дойде доста рано, но за сметка на това е продължителен. Преди раждането ми беше на 30-40 дни, а сега е на 40-50 Crazy

Айде лека нощ, че вече спя и пиша пък през деня ще гледам да се включа по-подробно. И на сутринта всички да сме здрави Naughty

# 33
  • София
  • Мнения: 6 269
И аз за лека нощ реших да вляза тук. Нещо н емога да спя, уж ми се спи, а се въртя и взех да си лягам по никое време, а сутрин ми се спииии Tired Това ми е от депресийката май, еднообразието ме убива. И аз искам да се връщам на работа (е, не точно сега, че там е някакъв хаос сега), липсва ми общуването с хора и темите, различни от бебешките. Ама живот и здраве на есен Бобо ще тръгне на ясла и тогава аз обратно на ринга.

Преди да забременея точчно пиех Ясмин около 6-7 месеца, но не ми се отрази много добре. Изчезна ми либидото, ама никакво желание за секс нямах. Иначе цикъла ми беше кратък и лек, без болежки, лицето ми се изчисти, е, кожата стана суха, ама това не беше болка за умиране за мен, просто смених крема за лице. Но пък последния месец пропуснах едно хапче и гледай какво стана, едно кафеникаво течение половин месец, в чудо се видях. И тогава го спрях след посещение при гинеколога, разбира се. И след седмица-две либидото се завърна. То и за туй Борис стана от първия път  Blush

Лека и спокойна нощ.
Утре всички да са здрави.

# 34
  • Мнения: 635
Добро утро, докато е усетя че има нова тема и вие сте изписали 2 стр.

Linofrina - много гадно, разбирам те ние така бяхме като вас и едвам спеше с това носле, сигурно 15 дни , какво и пръскаш ?

предпазването - и ние се пазим, аз казах вече, но вие сега ме стреснахте, да не остана изненадана, но и преди така се пазехме и после правихме 6м бебе, въпреки че при нас секса е много често занимание, е ако питаш мъжа ми не съвсем  Laughing

работа - и на мен ми се иска, но пък аз и да се върна за месец мога после да остана пак в къщи и така, таз година ходих 1 ден, сега ми предстои семинар в Трявна , един от контрагентите ни прави така среща всяка година много весело ! Но аз и да ходя  ида не ходя парите същите, но пък си е друго сред хора и просто се чувстваш по пълноценна, но пък тия оменти никога няма да се върнат с детето ! Но ви разбирам момичета, но не изпадайте чак в депресия !

Като на всички ви е писнало да говорим за бебешка истории , нека малко разнообразим темата, примерно да разкажете как се запознахте с вашите любими мъже ? Това ми хрумна сега ! Нека си говорим и за други неща !

Хубав ден !

# 35
  • София
  • Мнения: 9 111
Честита месечинка на Пепо и на наборчетата му   bouquet
Момичета сервирам кафенце:


Ого е с кашлица от тази сутрин  Cry Не стигат тез сополи, дето ги влачи от Нова година ми сега и това. Мога ли да давам билкови чайчета- мента и мащерка и в какви количества? Въздухът у нас много изсъхва от парното и понякога отваряме прозореца. А нощем Огнян все се отвива, но според мен му е топло и затова  newsm78. Чудя се да звъня ли на педиатърката или да го наливам с чайове и сокове до понеделник  Thinking. Кашлицата е средна някаква, ма знае ли човек при тези мъници.....  ooooh!

Иначе по темата за мъжете- ние след няколко дни правим пет години заедно- или по-скаро от първата ни среща, в която имаше много магия, хормони и тръпка  Crazy Нали казват, че 5-тата година е доста критична- ми ние се скъсахме да се караме последните месеци, та може и да има нещо вярно.... Laughing, ма съм убедена, че като почнем 6-тата година и ша има само мир и хармония  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 477
Добро утро!
Честито на днешните месечинки!Болните да се оправят бързо!
С това предпазване направо ме уплашихте и сън не ме хвана.Вчера разказвам на мъжо ,че трябва да се пазим повече:като за начало да си сложа спирала и за по-сигурно да ползваме и презерватив.Той милия ме гледа-гледа и каза, че ще ми спре нета  Joy.Ми така де-нека завърша първо ,да поработя...пък тогава да планираме още един Ванка.Изненади не искам никакви!
За запознаването с мъжо:срещнах го точно преди две години и два месеца.На работата.В началото ми беше шеф.И така стана...Няколко месеца по-късно му показах кой е шефа...в къщи  Joy.
На работа ми се връща, но надали ще стане.В момента съм студентка право задочно и обмислям да се прехвърля редовно.Честно казано много се колебая.Една заплата никак няма да ни е излишна.
Лек ден на всички!  bouquet

# 37
  • БГ
  • Мнения: 735
добро утро и от нас kaffeetrmker_2 бебка стана в 8, сигурно си мисли че сме на работа  Joy, както всеки ден.
пазене-оф и ние се пазим, ама се спрях на хапчетата ,едно време пиех Целест,бях доволна,никакъв страничен ефект, ама  като ходих на преглед гинеколожката  каза че имало вече къде по-съвременни та препоръча ясмин.,но както ви писах са скъпи, за всеки месец....иначе секса е рядкост при нас на този етап.спирала- страх ме е да сложа.
за мъжете-запознаване-- в интернет преди 7 год. и ето мен тук в 10-та глуха в този град...... #Crazy Whistling..и аз съм чувала за фаталните 5 или 7 години  , та си мисля че са 7, голяма буря тази година, надявам се да отмине някак Whistling.
исках да купим на бебка люлка, ама няма къде да я сложим  и мъжо е против че ще се затрупаме с предмети..... Tired
хубав ден от нас  bouquet

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 11:31 от tevolere

# 38
  • Мнения: 135
Добро утро

аз вчера от вълнение забравих да честитя на Бенита за прохождането на Рая  Hug

Неси радвам се че Монко е добре

Linofrina дано бебка е била спокойна вечерта

Пиех Логест ,за премахване на киста, не е скъп 10 или 11лв. е на месец, нямаше странични ефекти при мен.

Като си сменях дограмата 1 приятел ме запозна с мъжа ми и след около 8 месеца станахме гаджета

# 39
  • София
  • Мнения: 14 697
Добро утро и от нас.

За пазенето-години наред пиех Трирегол и се чувствах много добре. После мъжа ми започна да пътува и е по 2 дена в къщи и реших, че няма смисъл да ги пия и ще се пазим. Резуртата мрънка в проходилката(при това от секс на първия ден след цикъл, когато уж не може)

Да ви питам за детските-получих ги вчера, но старите пари-нали щеше да има увеличение?

# 40
  • Мнения: 332
вчера покарий овенто дето си го отглеждаме, и не можах даже да честитя на празнуващите, и големи и малки, и днешните също. И пожелавам на всички МНОГО, МНОГО И ПАК ЗДРАВЕ!
Linofrina как мина вечерта. Ето още една изпитана бабешка рецепта - люспа от лук (не изсъхналата де) се слага на котлон, или тиган, като ципата от вътрешната страна се обелва. Вътре се слага малко захар/мед, и се загрява, докато лука нне пусне сок, а захарта/меда не се втечнят. Образувалото се сокче се оставя да изстине, ис пипетка или каквото има под-ръка се капва в нослето. Действа, но и трябва няколко повторения. А на Свеки и помага мед, намазан в ноздрите, с упичките за след баня.

Ей, а какви са тия кризи дето сте ги замисли. Далис е броят от запознаване, бракуване, съжителство.... newsm78 Според мен няма такова нещо, по-скоро хормони покрай бременеене, отгледжането на децата, еднообразието от седенето в къщи, и подобни са причина за тях. И ако двамата си споделят, говорят и обсъждат , то няма как да се объркат нешата. Ни свеки ни тъща могат да застанат на пътя на доверието. Тъй де, какви са тия суеверия.  (ей, ама днес май съм се събудила с философското дупе нагоре)
Ние сме заедно от 5г. и повече от месец, след многогодишно познанство около състезания, живеем заедно малко по-малко от 5 г.
Искам още разкази за романтични запознанства Simple Smile Вие сте, стига сме обсъждали само бебетата Wink

Све_Дим, а и всички които сте питали досега, много драго ми става, че така се изнтересувате от живота в корема ми. Обаче то покрай вируса на Борис, зъбоникненето, болницата и смеяната на АМ с леко запичане, кога да обърна внимание на мъничкото човече  Rolling Eyes Виновна съм пред него, но вечер като си легнем, и то си казва че е тук, мноооого осезателно  Party
Роня, много се посмях с поста ти вчера, звучеше много весело.
zazu1 бързо да псирате кашлицата. Борис за гърлото пи Мукоплант на Др.Тайс и Калциев глюконат.б Действаше успокойтелно, но при Борис беше по-скоро раздразнено гърло.. Спомням си, че и Лейди Спаска бяха взимали същото.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 11:07 от Aleksi

# 41
  • София
  • Мнения: 2 410
Linofrina, Зазу, бързо оправяне на бебоците! Peace

Vanesast, много се радвам, че като че ли ви върви на оправяне алергията. Тъкмо се канех да питам до къде стигна с храненето. Браво на Ники. Hug И на мама де. Laughing

Противозачатъчни пиех около 5 години и бях невероятно доволна. Кратък и безболезнен цикъл, точен до часа! Гладка кожа и необмислен секс Mr. Green. Пиех Марвелон, но го спряха и минах на Мерсилон /уж бил по-лек, но от него имах болки и кървене/. После бях на Диане и също бях доволна.
Обаче майка ми се разболя от рак на гърдата и гинеколожката, цитирам, "настоятелно ми препоръча" повече да не пия противозачатъчни. Повишавали риска! от рак, когато има фамилна обремененост. Rolling Eyes
Сега сме на презервативи. Лошото е, че много малко видове ми понасят, получавам гъбички от всички, които има спермициден лубрикант или някакви аромати.

По повод критичните години във връзката, ще цитирам татко: "В брака най-трудните години са първата, втората, третата, четвъртата, петата и всички останали..."  Joy
Не мисля, че има правила за време. Всяка връзка минава през трудни периоди, които ако бъдат прескочени, двамата ги чакат още няколко години щастлив живот заедно. До следващата криза. И така.

Алекси, специално за теб разказ за половинката и мен /чакай да си нахваля принца bowuu/. Та ние сме колеги от университета. Не помня да съм се запознавала официално с него, както и с никого конкретно, просто изведнъж всички се познавате. И не му бях обръщала внимание, докато не го приютих под чадъра си на спирката в един проливен дъжд. Като на филм беше. Чак тогава забелязах как ми подаде ръка, как ме погледна и сякаш си бяхме само двамата на целия, измит от дъжда свят под оня чадър.

И после той напълно влезе в ролята на принца. Стихове, рози, вечери на свещи, танци... ех... за двайстия ми рожден ден, дойде да ме вземе от вкъщи с букет от 20 бели и 1 червена рози, завърза ми очите, качи ме на ръце в колата, после пак на ръце ме свали и когато махна кърпата, що да видя. Бяхме на полянка на Витоша /посред нощ/, цяла София се виждаше блещукаща в светлинки, а на полянката ме чакаше маса със запалени свещи, торта и шампанско в кристални чаши!
Такъв е моят принц. Дълго стана, но си заслужава да си го нахваля. Heart Eyes

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 10:53 от Илит

# 42
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен.
Мислех си, че коликите са истински кошмар, но и зъбоникненето не е лесна работа. Голямо гевезе е станала нашата мома и на моменти имам чувството, че ще изкрейзя. #Crazy Излизаме на разходка и щом я возя с количката всичко е наред, да де, ама в тоя размекнат сняг бая усилия ми коства това и естествено не стигаме кой знае колко далеч. Щом спра обаче, нашата не си седи мирно в количката и да си гледка, ами започва едно мрънкане и изпъване. Чака само някой да започне да я закача и едни усмивки му пуска - ще кажеш, че е най-добричкото детенце, но щом не й обръщаш повече внимание прави всичко възможно за да ти го привлече Twisted Evil.
Запознанството с мъжа ми - Заедно сме от 4 години, женени сме от година и половина, но се познаваме от 7-8 години. Работехме заедно в една голяма фирма, но аз почти не му обръщах внимание, защото заемах по-висока длъжност и малко важнечех пред него. После аз си смених работата, но една позната веднага му дала новите ми координати и така не не загубихме връзка. Резултатът -

# 43
  • София
  • Мнения: 2 410
slance80, Вангелова може би наистина изглежда малко страшна за бебоците. Не стига, че е с бяла престилка, ами и с бяла коса и все нещо пипа, все нещо допира студени предмети до кожата /стетоскопа имам предвид/ и въобще... В понеделник сме на ДК и отсега го мисля какъв рев ще падне. Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 91
slance80, Вангелова може би наистина изглежда малко страшна за бебоците. Не стига, че е с бяла престилка, ами и с бяла коса и все нещо пипа, все нещо допира студени предмети до кожата /стетоскопа имам предвид/ и въобще... В понеделник сме на ДК и отсега го мисля какъв рев ще падне. Rolling Eyes
А и с тези очила... Но пък гласът й е доста приятен и все мили думи казва на дечицата. Дано Калина в понеделник не плаче и да отсрами отбора.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт