Не едно АПРИЛче се сдоби с кракомобилче

  • 8 573
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 91
  DENISIMO! БЪДИ ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА!

На Бела й се показаха още две зъбчета отгоре, така че, вече са шест. Все още не иска да се отпусне да прави крачки, но умира да стои изправена. И аз знам, че първоначално на всички бебоци зъбчетата са с разстояние, но това е така докато избият всичките и се наместят. Моята майка имаше такова разстояние, но никой от нас не го наследи /имам и брат и сестра/.
Срещата - Марагидик е едно много добро предложение.
И нашият тати от снощи е със сополи и кашлица.  Sad Надявам се на малката да й се размине.  Praynig Той ми е напълно достатъчен, само дето не мога да го набия или да му набутам лекарството в устата, щото е такова магаре и не иска да взима мерки. Мрънка все едно му давам отрова Twisted Evil и така ме гледа обвиняващо сякаш аз съм го разболяла и сега ми доставя удоволствие да се мъчи Twisted Evil. МЪЖЕ!

# 286
  • Мнения: 354
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДЕНИСИМО!
http://superflorist.verizonsupersite.com/nss-folder/pictures/birthday_flowers.jpg
slance80 КАК ДОБРЕ ТЕ РАЗБИРАААМ, НАШИЯ ТАТЕ Е СЪЩИЯ, КАТО БЯХА БОЛНИ ЕДНОВРЕМЕННО , С МОНКО МИ БЕШЕ ПО-ЛЕСНОooooh!

GrOzNoTo^_^PaTeАЛЕКС Е ГОЛЯМО СЛАДУРЧЕ И КАК СИ ПАПА САМ!


В ПЕРНИК ОТ ДНЕС ДО НЕДЕЛЯ ВКЛЮЧИТЕЛНО ИМА МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА МАСКАРАДНИТЕ ИГРИ (РАЗБИРАЙТЕ, ПРЕДИМНО КУКЕРИ ОТ НАШИЯ КРАЙ) , НО КОЙТО НЕ ГО Е ГЛЕДАЛ Е ИНТЕРЕСНО.

ПО ТОЗИ ПОВОД, КОЙТО ЖЕЛАЕ ДА ЗАПОВЯДА НА ГОСТИ УТРЕ ОСТАВЯМ МОНКО НА МАЙКА И ЩЕ ХОДЯ ДА ГЛЕДАМ. В НЕДЕЛЯ ПЪК ЩЕ СМЕ СИ ВКЪЩИ.

# 287
  • Мнения: 135
ДЕНИСИМО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН   bouquet

ZAZU ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА   bouquet

Вчера бяхме на консултация 7.360 и 70см. Казаха да спрем морковите, че нослето ни е станало жълто.
Вчера Ники падна от леглото и малко си ожули главичката, но не рева много.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на denisimo!!! Много здраве, щастие, късмет и много любов!

Ние си имаме вече и второ зъбче. Сега ще има малко мила надявам се. Другите и зъбчета не са набъбнали още. Обаче имам друг проблем - пак започна да плаче когато ме няма в стаята, дори и ако батко и и татко и са там. Иска само мен - на всяка цена. А през деня когато сме сами, само докато тръгна към вратата и наддава боен вик. Иначе си играе сама с играчките, но трябва да съм при нея в стаята.

# 289
  • Мнения: 872
Честит Рожден Ден на ДЕНИСИМО !  newsm59
Монко и Алекс са големи сладурчета  Heart Eyes Много ми харесват щрапукащи бебчета.Е,ние за сега само се друсаме на едно място,но мисля,че скоро ще се престраши и да пристъпи  Simple Smile А иначе На Мира й давам бисквитка да яде сама.Първия път се чудеше какво да я прави  Laughing Голямо мазане пада по главата,по дрехите  ooooh!

# 290
  • Мнения: 317
Честит рожден ден на Денисимо! Здарве, щастие, късмет и много любов й желая!
И добре дошла на TanyaSSK! Ние също сме с 0+ на Чико, но пием само вода с шишето. А това за връзката на биберона с промлемите с ушите дали е вярно според вас? newsm78
450, какво стана с Липобазата? Нищо не писа повече, мажеш ли, доволна ли си? При нас вече е почти напълно изчистено лицето и го отдавам на нея.
Дидиа, ще взема да купя такава каишка, че Дани е много стабилен по мебелите и като го държа за ръчичките, но като усети, че го пускам веднага сяда на дупето hahaha
Ди_п, Мира е наистина много сладка с тези индийски очички. И аз давам бисквити и се омазваме яко, чак на косата си слага Joy
На всички болни - бързо оздравяване!

# 291
  • Мнения: 872
А това за връзката на биберона с промлемите с ушите дали е вярно според вас? newsm78
Според мен може и да има нещо вярно,защото когато е по-малка дупката се създава по-отрицателно налягане в устната кухина и могат да проникнат бактерии през евстахиевата тръба в средното ухо.Това обаче са си мои размишления и не знам до колко може да са верни  Blush
Илит, занимава ли се някой специално с Калина,че е такава умница  Heart Eyes

# 292
  • Варна
  • Мнения: 966
Малко нови снимки от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=185906&photo=63

# 293
  • Мнения: 332
Денисимо, ЧРД, много да си здрава и любимия мъж и малкото слънце всеки ден да дават повод поне една усмивка на шастие да грейва на лицето ти!

Ето една тема за събките, та 9-10 месечно бебе без съби си е напълно нормално. И даже и по-голями да е, и пак беззъбо, няма място за притеснения. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=260820.0
moto И аз мисля, че има истина в това. От малко по-практична гледна точка и мои си разсъждения, освен това което di_p е казала - аз като се опитам да смуча от биберона с 1 дупка, и за отрицателно време ме заболява цялата челюст. Та колкото и бебетата да са свикнали със смучене и сучене, напрежението найстина е голямо , и както един мускул може да се възпали от претоварване, така си мисля, че и в ушетата може да стане подобно нещо.

# 294

Общи условия

Активация на акаунт