Августовските мечета риткат силно с крачета

  • 6 323
  • 300
  •   1
Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
искам да пигам тези, които си правят домашни пюрета - каква тиква ползате - бяло или цигулка?  newsm78 след картофа смятам тиква да въведа, обаче каква?  newsm78

Не мисля, че има значение-все тиква.

# 31
  • Мнения: 324
Ди, сподели, моля, какви мазила са ви дали за дерматита. Знам, че си е индивидуално, но при нас беше подобна на вашата картинка, а не ми дадоха направление за дерматолог и все се притеснявам. Аз се чудя за баня какво да ползвам, че от това, което педиатърката ни даде, остава странен слой по кожата на Мая, колкото и да я плакна.
За тиквата - белите (балки дето им викат) не са ли по-сладки от цигулките? Евентуално тя може да се приеме с по-голяма охота от бебчето заради вкуса.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 724

[Велева, само като се сетя за директорката на Брезичка и ми се приисква хубаво да я навикам.....да не кажа, че ми се иска и нещо повече да й направя  #Cussing out



Не знам какво ти е направила,  на нас - само добро, невероятна жена, що всички директорки не са като нея...
Гера, виждаш ли се с Николов, само да спре товя 6 -часово изцеждане, ще звънна да го черпя, ако не беше той, да съм изкукала, преди да родя, както професора тръгна с яхта из Средиземно море...

# 33
  • Мнения: 82
Здравейте!
Ухаа изчетох ви!Гита,прекрасен колаж,Благодарим ти!
Бейби Или,честит да е рожденният ти ден!Бъди много здрава,обичана,щастлива и винаги все така красива!Нека те радват твоите мъже особено малкия красив Яни!

Елис и аз да си кажа,че никакъв не е проблема за ваксината,ние си ги съхранявахме в хладилника бая време,щото и ние третата я забавихме така че споко!
Кики,дано Гогата се оправя бързо,пиши какво стана на прегледа и какво каза Томова,прати ли ви на ехограф?
Тиги,не се ядосвай,щом ти се е ухилил Яворчето е добре,той така те е успокоил с една сладка усмивка,пиши как сте!
Аз да си се оплача най-накрая.Моя дребен не иска зеленчукови пюрета,яде два дена тиква и после не ще ни тиква с картоф нито тиква,а ябълката така я хареса,че си отваря устата и трепери докато пъхна лъжичката,първия му отказ го отдадох на ваксината,вчера реших че карфиола не му допада и не го мъчих,днес го отдавам на зъбите,щото ще го побъркат,но утре кой да обвиня??? newsm78Някой има ли идея кво да правя???Помощ!!!Утре пак ще пробвам с тиква!
И другата болка да си кажа,зъбите,побъркват него и мен!Ей така се дере милото,мажа с Дентинокс гел,но той го яде и си чака и бибата да намажа и седи с отворена уста докато не я пъхна та да си я оближе!Давам и едни прахчета,но днес дереджето е адски гадно!
И третия ми дерт е че нашия дребньо се научи към 2 часа да се буди и да реве докато не го взема при нас,после се събужда в 5,30/това е от скоро,не знам защо/яде и ако го сложа в кошарата за да спи там,трябва да вися над него да го държа за ръчичката и да го галя докато заспи и това един час,аз спинкам провесена над кошарата му,ужас!Не иска да спи в тази кошара и това е,как да го науча?През деня пък лягаме двамата на спалнята и аз спинкам уж до нега за да го приспа иначе не спи през деня и като заспи ставам да си посвърша нещо,щото някой път се носим по цял ден-както е днес!Не знам кво става всички тия неща са отскоро,защо така се измени слънцето ми не знам!Благодаря на тези които ми прочетоха оплакванията,и сори за дългия пост,но сега намерих пролука да ви прочета и да пиша,защото бебо спи!

# 34
Ние също имахме такава грапава кожа,но откакто се къпем с едно шампоан на себа-мед и след това се мажем с бадемово олио за баня нямаме никакъв проблем.
Бадемовото олио и влияе много добре на кожичката

# 35
  • Мнения: 498
Сиренка прочетох ме го, как няма  Hug Hug Hug.
Единствено за пуретата мога да помогна щом харесва много ябълка, смесвай ги. Примерно, ако си взела тиква+ябълка и отделно ябълка, смесваш по половин пюре от всяко и така става с много ябълка, постепенно намаляш ябълката. Дано да има ефект, при нас да.
За зъбки май няма оправия, аз давам Калгел, понякога помага, понякога не... Само мрънкането да е проблема, да не се появяват други съпътващи пробиването симптоми.

# 36
  • Мнения: 998

[Велева, само като се сетя за директорката на Брезичка и ми се приисква хубаво да я навикам.....да не кажа, че ми се иска и нещо повече да й направя  #Cussing out



Не знам какво ти е направила,  на нас - само добро, невероятна жена, що всички директорки не са като нея...
Гера, виждаш ли се с Николов, само да спре товя 6 -часово изцеждане, ще звънна да го черпя, ако не беше той, да съм изкукала, преди да родя, както професора тръгна с яхта из Средиземно море...

Надявам се другите директорки да не са, като нея защото корупцията щеше да е още по висока  Mr. Green

Иначе Николов си е на работа, виждахме се няколко пъти след, като родих. Даже, снощи на братовчед ми жена му, която е бременна в 11 г.с. и кърви за четвърти път, я пратих при него и я е приел. Тя досега е ходила в Шейново, но е много разочарована, сега Николко й е назначил всякакви изслдвания и я е много доволна от отношението му.

Хери, и на мен така ми доскуча, врътнах се из Морската и се прибрах.

# 37
  • Мнения: 105
sirenna, ако това дето го казва елисее не помага, просто спри пюрето за няколко дена и след това пробвай пак. Нищо няма да му стане от няколко дена неядене на пюре.Тогава може пък да е на кеф. Азсъм забелязала, че Вики не ще да яде пюре, ако е уморена. Тогава си иска млякото. Затова гледам да се е наспала преди това, дори и ако трябва да дам пюрето следобед.
А за спанета при вас незнам. Вие сте тези, които решавате дали искате или не.Аз лично съм против. Мисля, че това е навик, който после трудно се отучва.Иначе и ние си държим ръчичка. Понякога си заспива и сама само с бибата, но ако не е с биба или ако не се държим се почва едно неистово смукане на палеца и приспиване на ръце, което пък пак не ми харесва. Май става така, че си избираме най-малкото зло Joy Joy

# 38
  • Мнения: 82
Ели,мерси миличка!Утре ще пробвам и това със смесването,дано даде резултат! Hug newsm51
Шош,спирах ги вече пюретата,но в крайна сметка пак ще ги спра,няма да го мъча ако не става работата!За спането ако не е на ръце или при мен се съдира от рев,а на мен като ми се спи не ми издържат нервите така!Та знам че съм си виновна,ама като се дере!
Сега пък съм се зарибила тук в един сайт и форум за сватби,кво ми стана и аз не знам,ама гледам!Ония ден мъж ми вика аз реших да се женим март месец,питах го дали за мен,щото не ме е уведомил,а той ми вика ее нали ти казвам два месеца по-рано,та може и за да съм подготвена та за това да зяпам,знам ли Joy Joy JoyАма аз си чакам предложението все пак,няма да се дам така,аама ха!!!

# 39
  • Мнения: 525
Да се попредставим значи:)
Ивая вече е 8 100 и 66 см..мъничко гюлле:)
Папка си всичко, зеленчуци, плодове, кисели..
Нооо тиквичките ги мразим.
Не се въртим, щото дупето ни тежи, но пък иначе сме бърборани.
Ей такива работи. Wink

И да попитам, снимки само в този сайт ли си качвате? Явно да де, ама...
Ще се адд-на и аз тогава. Да ни видите бузите.


# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 556
shosh-аз още от преди си мислих да не го уча на много шоколад,но като знам аз колко го обичам и чак ще ми е мъчно да го ограничавам детето.
Нели-ще ги напиша мазилата,но не мога много хубаво да разчета рецептата.
Abrikort N-това била някаква маз и ще се маже лицето 2-3 дни,само сухите участъци.
Dinola fett-с това ще го мажа като излизаме на вън зимата.
Dinola oil bad-след къпане,имало и за къпане,което се слага във водичката.
 Eucerin-душ олио (за къпане),но ми го записа отзад на рецептата,защото било малко скъпичко.
И Daylong kids-за лятото.
Все пак,ако имаш възможност заведи малката да я види лекар,може да е нещо друго.
Извинявам се ,че стана дълго.

# 41
  • Мнения: 105
хиии-хи хи smile3508 двете заспаха.Това се случва веднъж на 2 месеца.Пу-пу да спят поне до 5. Не се стърпях да не се похваля. Отивам да си пусна кафенце smile3508
sirenna, не се давай без предложение.Аз така се минах - без никаква романтика, ама вече късно...
Забравих да ви се оплача. Ходих вчера да ми вземат пак проба за цито и се оказа, че имам раничка..... #2gunfireАман, нямат ли вече край тия работи............

# 42
  • Мнения: 1 900
BateJoro    bouquet

# 43
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,БЕЙБИ ИЛИ!
ЖЕЛАЯ ТИ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ,КАКТО И ЦЯЛОТО ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ НА ТОЗИ СВЯТ!


Много хубав колаж сте си направили! Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 374
Честит рожден ден, Бейби Или - желая ти много щастие, усмивки и прекрасни изживявания!

Гита, колажът е супер!   bouquet
Нашата одисея с неяденото на мляко продължава. След като вчера изкара 7 часа през деня от 12 до 19 без да е яла нищо и след това последно яде в 22.30 сутринта в 6.30 като се събуди и пак отказа да яде. С триста зора в 8 подхапна малко и чак в десет вече ми писна от нейните капризи и взех една лъжица и реших да и давам АМ с нея. То кърма в гърдите ми почти не остана (тя като отказва да суче и се сеща за тях само 3-4 пъти дневно как да има). След като изяде каквото имаше в тях и реши, че от шише няма да яде и взех лъжицата и тя като стисна тия ми ти устни. Голям зор. Стиска и не отваря - даже не прави опити да плаче, щото знае, че лъжицата ще влезе вътре в устенцата. Накрая с песни и дрънкане след половин час мъки успя да изяде 70 мл АМ допълнително към малкото ми кърма. На обяд разбира се пюрето не го отказа като преди това я сложих да суче да ми стимулира малко лактацията. Сега ще видим кога пак ще се сети да яде отново и да не стане пак като вчера да е чак довечера. Вече в чудо съм се видяла с това нейното неядене на мляко. Ама как стиска устни здраво си нямате на представа. Ей, такъв инат за първи път виждам.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт