Августовските мечета риткат силно с крачета

  • 6 328
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 724
Ди83, каква беше причината да го заведеш на дерматолог? Пъпки и къде? Яна има грапавакожа по едната ръчичка, преди време беше по крачетата. Имай предвид, че АД е много модерна диагноза, да не би да е нещо по-леко...Мустаков-младши  бил добър при диагностицирането, алерголог е.
Шоши, нарита ли ги тия учителки? Ако съм аз първо бих поговорила с тях, ако няма резултата- с директорката. Дани беше в Брезичка-златни учителки, златна директорка, просто градина-мечта. Една година го държаха за ръката докато свикне. Спечелили сме три купи по ски за градината, и досега ходим да си видим учителките, разделяме се с рев от страна на възрастните...
Кики, Тиги, как сте?дано по-добре от вчера Praynig

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 556
veleva-от начало беше точно това.На краченцето и ръчичката имаше грапави участъци,като шкурка.Но после излезнаха едни червени,много по-грапави петна на двете бузки.От доста време стоят и не се оправят.Същите започнаха да излизат и по тялото,но по-малки.
А лекарката мисля,че е добра.И друг път съм ходила при нея.Аз съм от Пловдив.
Каза,че с едното мазило ще се оправят веднага петната,но е важно от тук нататък,да се подхранва добре кожата.
Баба ми пък от сега се гласеше да купува ма малкия,като порасне големи шоколади и аз като и казах,че не трябва да яде и тя ''Най-хубавото,баба няма да ти дават да ядеш.''

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Момичета-вие влизате ли в страницата на НОИ за проверка на майчинството?Аз от вчера не мога да влезна и май проблема е в нашия тъп интернет,който изобщо не отваря някои страници.Затова се чудя  newsm78

# 18
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Ментина, Кики, не си познавате децата, бре. Загледайте се по-в дясно. Че са и едно под друго  Mr. Green

 Embarassed Сраааам  Embarassed Ами той колажа виновен  Mr. Green Досега ми излизаше без последната колонка вдясно, затова не си виждах детито  Crossing Arms Гита, ще черпя  Hug

Как не ти излиза? Защото при мен се отваря от-до. Марианамама, като се посъберат снимки, ще правя нов. Няма как вече да добавям в този.

Явно проблема е при мен  Sad Цялата последна колонка вдясно я няма /видях я само докато пишех предния си пост/  newsm78 Екрана си мога ли да го намаля по някакъв начин?  Преинсталираха ни Windows-a и нещата са по-различни ...

# 19
  • Мнения: 195
Честит рожден ден, Бейби Или! Много здрава, обичана и щастлива да си!

Да се оплача Sad След вчерашният трети прием на Пентаксима, тази нощ Вики вдигна 38,2 гр. температура. Спа много неспокойно и сега все още е мрънкаща. Няма температура в момента, дано не вдига пак Praynig Аз защото много се радвах, че след предните приеми нищо ни нямаше........

# 20
  • Варна
  • Мнения: 567
Честит рожден ден, Бейби Или! Да си жива и здрава!!!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честит рожден ден, Бейби Или! Да си жива и здрава!!!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожден ден,Констанс!!!!!:bouquet:  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 14:56 от _MEGI_

# 22
  • Мнения: 525
Здравейте:)
Най - сетне да се наканя.
От доста време ви чета...
Хм, дали ще ме приемете?

Преди известно време дадох инфо за нашата красота - Ивая.
Благодаря за вниманието.
Хубав ден на всички!
  bouquet

# 23
  • Мнения: 26
Честит Рожден Ден на Бейби Или,много здраве и всичко което си пожелае ...
Гита,колажа е мнохо хубав  Peace Ще те черпя и  аз една бира като дойда в Софето Simple Smile Mr. Green
Ние  взехме да ядем по 210 мл АМ,по 5 пъти на ден,вече не нервничи почти,и спи от 22 часа до 8 сутринта,изглежда не  било толкова от зъбите(макар,че и те го дразнят доста)а от глад повечето.Лошото,че мен пък сега ме наблегна безсънието,преди 2-30 не мога да заспя,въртя се в леглото,много кофти,какво да пия за безсъние... newsm78
Чеша му зъбките с моя пръст и е много доволен,стои по 10 мин,седнал неподвижно,докато го чеша:party:
Тиги дано вече да няма такива неприятни плашливи падания,то не може без бела,все пак са живи дечица,не кукли,движат се,стават такива работи..
Кики дано да се оправяте бързо и да  е нещо безобидно... Peace Praynig
сега няколко снимки от нас от днес:)
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164975&photo=53 сумтим пак  Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164975&photo=53 и пак сумтим ха ха
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4926229 учудени сме  Mr. Green

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

А защо не пишеш, ааааааа? Включвай се по-често, де  Grinning

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 556
didisv-давай Панадол или Ефералган (ми предписа педи за малкия ако вдигне температура).Поне знаеш,че е от ваксината.
Аз свърших работата с урината.Сега тичах до поликлиниката.Добре,че е близо.

# 26
  • Мнения: 998
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, БЕЙБИ ИЛИ! МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!  newsm51 newsm59

Тиги, сигурна съм, че мъника е добре, нали знаеш, че Господ ги пази. Не се обвинявай и аз слагам Калина със шезлонга на плота, докато готвя.

BateJoro, разбира се  55

Велева, само като се сетя за директорката на Брезичка и ми се приисква хубаво да я навикам.....да не кажа, че ми се иска и нещо повече да й направя  #Cussing out

Ние сега се връщаме от консултация, Калина вече е 7500 кг (+500 гр), сложиха й третия Пентаксим (дано го понесе добре  Praynig) иси направихме една хубава разходка в Морската градина, но явно е било много студено, защото ние бяхме единствената количка  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 5 738
BateJoro,ан така де Wink
 и влизай честичкоо.... Hug

# 28
  • Мнения: 105
уууу #2gunfireчак сега са ми подали декларацията за разликата между 135 и 315 дни Сега стой и си чакай #2gunfire
Супер е заглавието. Вярно много ритат. Аз затова съм разпънала едно одеало на пода и съм пуснала Вики да се търкаля както си иска. Даже и сложих възглавници малко да я ограничавам, че иначе обикаля целия хол Joy
Как я карате в това време. Тук е адска мъгла и е под нулата. Страх ме е да изкарам бебо newsm78
Di83 така поне ще имаш стимул да се спираш да му даваш шоколад, че иначе......

# 29
  • Мнения: 4 546
искам да пигам тези, които си правят домашни пюрета - каква тиква ползате - бяло или цигулка?  newsm78 след картофа смятам тиква да въведа, обаче каква?  newsm78

ние днес излизахме за малко, но ми беше скучно, купих си банички и се прибрах да ям  Embarassed Гери, яд ме е ,че не се уговорихме нещо. аз също други колички не видях  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт