Психолози и психотерапевти

  • 655 387
  • 976
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 81
а и междудругото,незнам,сигурно съвестта я гризе и тя ришила да ми изпрати sms,в който ми желае да намеря и задържа хората,които заслужават любовта ми, до себе си,бях приятно изненадана

# 961
  • Мнения: 1 008
Амелия-през цялото верме останах с впечатление,че се говорите за вашия психиатър-поне так пише в първия пост.Надявам се да намерите спокойствие.Интернет не ми се вижда подходящо място да изяснявате такива отношения!Разбирам,че не сте успели да се разделите с мисълта за вашия лекар и все още във фантазията си "разигравате" отношенията си.Това само по себе си е проблем.Можете да го поставите пред специалиста,с когото работите в момента.

# 962
  • Мнения: 1 089
Д-р Валентина Майсторова е  психиатър, а не психолог, така че дори да завършите психология, ще сте колеги, но в един много по-общ смисъл... И май наистина се е налагало да предаде лечението Ви на някой друг...

# 963
  • Мнения: 81
да знам и признавам,че нямам сили и възможност да уча медицина и едва ли ще и стана колега
,а ти мили ми госте,искам да ти кажа,че сега може да мислиш,че имаш здрава психика,но недай си Боже и Вас може да сполети нещо подобно

# 964
  • Мнения: 81
признавам,че нямам сили и възможност да уча медицина и едва ли ще и стана колега,тя е лекар,а психолозите не са,а Вие мили ми госте,сега може да мислите,че имате здрава психика,но един ден,недай си Боже,може да Ви сполети нещо подобно

# 965
амелия никой не е застрахован от това да го сполети нещо подобно

защо д-р майсторова отказа да те лекува повече

какво се случи

# 966
  • Мнения: 81
опа,повторих се,ами изпих повече хапчета

# 967
  • Мнения: 81
искам да я чуя за последно,но не ми вдига телефона,пак съм разтроена,защо сама се разтройвам

# 968
  • Мнения: 1 089
Амелия, обади се на новия си терапевт и си уговори час ( ако трябва и по спешност). Тук трудничко можем да ти помогнем "дистанционно", а и не това е идеята на темата -  темата е повече за обем на информация. Може да пробваш и онлайн консултирането чрез посочените малко по-напред линкове.

# 969
  • Мнения: 81
колко тъпа и заблудена съм,нищо няма да стане от мен

# 970
  • Мнения: 81
ами тя до 5 януари е в отпуск и няма мобилен и по-добре

# 971
  • Мнения: 1 008
Амелия-пътят към оздравяването ви минава през това да се разделите с терапевта си.Оставйки зависима от своя лекар оставате пациент.Потърсете специалиста,с когото работите сега и се консултирайте с него.Не разбрах-с кого работите сега и към кого ви насочи д-р Майсторова?

# 972
  • Мнения: 81
към кой ме насоче не помня,не ги искам нейните познати,а сега съм при д-р ЕЛЕНА ИВАНОВА, а утре ще посетя,еднократно,може би,д-р БРАНКОВ, познавате ли ги

# 973
  • Мнения: 1 008
Амелия-радвам се,че посещавате друг специалист.Преносът и контрапеносът са много сложни явления и могат да бъдат разбрани от човек,минал през собствена терапия.Когато обаче няма такава съответния специалист влиза в подобна ситуация на близост и позволява на пациента да се привърже ъм терапевта-именно заради това е необходимо всеки,който се занимава с психотерапия-освен клиничен стаж да има собствена такава.

# 974
  • Мнения: 1 008
Амелия-обръщам се с молба към вас-да се прехвърлим в темата за консултации.След като имате нов терапевт,поставете пред него проблемът с призързаността ви към предишния-тези неща се решават в терапевтичното пространство-в този форум не можем да ви бъдем много полезни.

Общи условия

Активация на акаунт