Ето моята любима питка, покажете и вашите

  • 318 908
  • 485
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 226
Fior , 4ак ми се дояде, като я гледам.  bouquet

# 316
  • Мнения: 195
Здравейте, момичета!
Да ви споделя за моята поредна питка, която сътворих днес. Стана много пухкава, с конци и страшно ароматна. Даже беше тръгнала да излиза от тавата. Ето я и нея:

# 317
На 10 май кръстихме малкия и си бях решила, че аз ще направя питката , въпреки че майка ми поръча и една резервна  ,защото го правя за първи път и.........стана просто невероятна Heart Eyes.Става въпрос за болярската. Много благодаря на БИЛЯНА за рецептата bouquetИмаше  друга питка ,леля ми беше направила месеница, но моята просто обра точките и се изяде първа абе просто ги разбих bowuu bowuu bowuu bowuu   
Още веднъж БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet

# 318
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ето последната ми вариация на тема "Болярска питка", този път със сирене:

# 319
  • Мнения: 1 440
mari_eta, страхотно изглежда питката ти...обожавам със сирене, макар още да не съм се "престрашила"   bouquet Направо ми се дояде сега Joy Поздравления!

Фиор, питката ти е шедьовър!

# 320
  • Мнения: 1 485
Днес правих пита "Короната на готвачката" от Лабрекс.Стана просто невероятна на вкус,
мисля, че и на вид я докарах!
Ето я

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 23:50 от Fior

# 321
  • Мнения: 22 867
Чудесна се е получила, направо е разкошна!   bouquet  Радвам се, че и на вкус е допаднала. Хубаво си е хлебчето, и вкъщи се харесва много.

# 322
  • Мнения: 406
Fior   страхотна е   bouquet 

# 323
  • Мнения: 498
Ето и моите произведения:



Има и още, но трябва да ги изровча първо)))

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Хайде и аз да покажа поредната си наредена като хризантема. Питката бе за кръщенето на наше приятелче, на 26-ти май. Направих я сладка- приличаше на козуначена Simple Smile


# 325
  • Мнения: 175
Не издържам вече! Записвам се. Страхооооотни сте! Ако успея да направя и питка (още не съм се престрашила де), ще постигна с вас апогея в моя готварски опит. Щом козунак направих с вас, може пък и питка да успея  Thinking

# 326
  • Мнения: 406
Не издържам вече! Записвам се. Страхооооотни сте! Ако успея да направя и питка (още не съм се престрашила де), ще постигна с вас апогея в моя готварски опит. Щом козунак направих с вас, може пък и питка да успея  Thinking
  newsm10

# 327
  • Мнения: 186
Ох, не съм правила питка от 2 месеца.....като видях какви неща сте направили   bouquet
Вече имам желание да спретна една този уикенд Simple Smile . Страхотни сте момичета!

# 328
  • Мнения: 1 283
Ох, не съм правила питка от 2 месеца.....като видях какви неща сте направили   bouquet
Вече имам желание да спретна една този уикенд Simple Smile . Страхотни сте момичета!
И аз така  Whistling. Нека да се стабилизирам и почвам да меся. Peace

# 329
  • Мнения: 1 226
Ох, не съм правила питка от 2 месеца.....като видях какви неща сте направили   bouquet
Вече имам желание да спретна една този уикенд Simple Smile . Страхотни сте момичета!
И аз така  Whistling. Нека да се стабилизирам и почвам да меся. Peace
Еййййййййййй  бързо възстановяване  Hug Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт