Отговори
# 270
  • Видин
  • Мнения: 685
Ребусче, честит ти рожденник. Много да те прави щастлива.

# 271
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Здравейте весели мами   bouquet

Днес в темата само хубави новини да има  Hug

Честито на днешните месечета - здрави и засмяни да са.
Мамите-поетеси - страхотни заглавия. Малко ви завиждам за тази дарба  Hug
Крокинце, благодаря мила  Heart Eyes На нас Лъчко си ни е слабост, знаеш си. Много яки снимки - татито с ютията е супер, а ти с този слинг  Crazy напълни ми душата направо  Hug
ПИванова, благодаря  Hug Аз също обожавам първата и снимка в болницата, а клипчето е още по-яко - една такава спокойна, премляскваща, ох направо ми иде да отида сега, да я събудя и да я схрускам. Ама няма да си вкарвам таралеж в гащите  Joy
Димяни, Ади - какви са тез болести и при вас. Ааааааа, не може така - бързо да ги прогонвата.  Hug
Ребусче, да ти е много здрав рожденника, само радост да ти носи.
Ментина, всички сте много готини. А аз си те представях руса - нали Йоан е рус.  Blush

Спането, хммммм, няма да го коментирам - снощи заспа в 1, после в 4 се събуди, после в 7, после в 8:30 май. Не помня вече  ooooh! Но честно казано не ми тежи, защото реално не се буди, а само се размърдва, изпишкваме се, хапва и продължава да спи.

Трябва да направя едни календари, тъй че от мен толкоз  Hug

# 272
  • Мнения: 3 388
Със светла коса, червеникава  Mr. Green не знам защо  Crazy така си по-хубава обаче  Sunglasses

Мами,  вие как ходите по заведенията, нали в Бг още се пуши?  newsm78 ... аз се чудя как ще се организираме после в това отношение.

# 273
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Със светла коса, червеникава  Mr. Green не знам защо  Crazy така си по-хубава обаче  Sunglasses

Мами,  вие как ходите по заведенията, нали в Бг още се пуши?  newsm78 ... аз се чудя как ще се организираме после в това отношение.

Виж, пък червеникава никога не съм била  Grinning Бях залитнала по русото в ученическите си години и доста след това, но от около 3-4 години я оставих моя си цвят. И мерси за комплимента - ще черпя  Heart Eyes

За заведенията - като ходим и се опушваме, няма как  ooooh! Аз съм и непушачка /мъж ми също  Mr. Green/, та можеш да си представиш. Онази вечер като бяхме, уж имаше хубава вентилация и не се забелязваха облаци пушек, а като се прибрахме - мирис неуписуем ... И естествено всички дрехи - в пералнята.

# 274
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК НА РЕБУС!
В сряда бяхме на консултация 6100гр, 60см. Педи ме овещаваше, скоро да очаквам да се обърнем , ха дано.
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! МНОГО КЪСМЕТ, ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ПОДАРЪЦИ, Е ТВА ПОСЛЕДНОТО ЩЯХ ДА ГО ЗАБРАВЯ.

Тък като ще заминаваме при майка ми за празниците, а там нямам нет, да не пропусна с поздравите, макар й доста по-раничко.


Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 14:16 от elissee

# 275
  • София
  • Мнения: 5 737
Елисе и на теб весели празници 
и много подаръци   
Скорошно обръщане 

# 276
  • Мнения: 3 388
Elissee, весели празници и на теб и цялото ти семейство! Бъдете здрави и благословени  Hug



Ментина  Wink
Аз съм бивша пушачка - не пуша от около 2 години и 2-3 месеца. Не ми се пуши въобще и дима направ ме отвращава, сякаш преди не съм пушила. За мен не е такъв проблем, но за беб ...  не мога да си представя да го водя в заведение, където се пуши! А това май означава въобще да не стъпваме в заведения в Бг  Rolling Eyes И не мога да разбера как правят една маса непушачи, като на съседната се пуши и всичко се усеща! Абсолютна глупост за мен  Tired

# 277
  • Мнения: 1 900
Elissee приятно изкарване на Коледа и Щастлива Нова Година santa2
 

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 14:51 от valeria.k

# 278
  • Мнения: 116
Moмичета, хайде да ви почерпя- днес моята по-добра половинка става на 31 Sunglasses
......
Ех, да ти е жив и здрав и  послушен!!!
И моя става на толкова във вторник


REBUS ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ РОЖДЕННИКА И НАЛИ МИ Е НАБОРЧЕ СПЕЦИАЛНО ДА ГО ПОЗДРАВИШ. Това е за теб   bouquet
другия набор после ще го поздравя, той ще намине да почерпи - няма начин  Grinning

ФРАНИ ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛЪК ТЕДИ! ГОЛЯМ ДА ПОРАСТНЕ И МНОГО ДА ВИ РАДВА  Heart Eyes

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте.
честита месечинка на Теди и честит рожденник на Ребусчето.
Елисе-весели празници и на вас.
Ние си направихме една хубава разходка.Взех и на мъжа ми заплатата и мисля утре да купя едно столче за кола на малкия.Но  какво да търся.Искам от 0 до 18кг. за да го ползваме повече.Има ли такива,или са от 9 до 18кг.?Кошница се отказах да купувам,защото ще се ползва още 6 месеца,а и няма къде толкова да го возим и да го слагам в нея по-често.

# 280
  • Видин
  • Мнения: 685
Елисе, весели празници. Приятно изкарване. И после да не ни забравиш Hug

# 281
  • Мнения: 111
Честито на всички празнуващи днес!

Моята майка има също рожден ден и ви черпя по случая  newsm38

Форумки, много сте хубави и дечицата ви също! Снимките са прекрасни!

Не можах да дойда на срещата, за което страшно съжалявам, но аз за  N-ти пореден път имам запушени канали в гърдата и се боря геройски от три дни  Crazy Чак ми е смешно вече.

Снощи Сашуни си беше покрил муцунката с една дрешка и аз като му я махнах започна да се смее на глас. После си играхме така на криеница половин час - закривам го, "Къде е бебето?", откривам го, "Ето го бебето!", а Сашко се смее ли смее  Grinning . На мама съкровището сладко!

Айде отивам да се цедя, а пък после ще ви почета малко.

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 16:12 от Щипалчица

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 556
щипалчица-честит рожден ден на мама.
Май всички гледат часът на мама и затова е пусто тук.

# 283
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Имам СМС от Марианамама, преписвам го дословно:
"Днес Мони е малко по-добре, но черепа е сериозно счупен.Моля ви, молете се във Форума да се оправим и да няма последствия. Ще търсим неврохирург в София. Мони го боли и сърцето ми кърви като го гледам как страда."

Елисе, весели празници и на теб!
Щипалчице, честит рождед ден на майка ти   bouquet

# 284
  • Мнения: 1 900
Честит рожден на майката на Шапалчица

Марианамама
моля се всичко да има добър карай, боже защо стана такава неприятност, на тази прекрасна жена точно по Коледа Cry Cry Cry Praynig Praynig

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 16:25 от valeria.k

Общи условия

Активация на акаунт