Отговори
# 300
  • Мнения: 474
Здравейте и от мен.....
Честит рожден ден Larsen да си ни жива и здрава и все така да ни радваш тук /пък и не само тук....Satriani – как така лоша майка.....няма такива работи както ти е казала  рожденничката: Юнак без рана не може.... да се оправят бързо пръстенцата на адаша.... мажеш ли с нещо или няма нужда?
Какъв  е този чай за спокоен сън...казвайте, че направо съм зомбясала с Алексче....
Veselina – и аз мисля, че е от смяната на козметиката, защо не си минете на старата...
Di p – и мойта мадама е същата като твоята – не ще да се изправя сама, и пълзенето май ще го прескочим, иначе и Алекс е професионалист в паяка....както каза баща й не можем да я хванем.. Иначе като при вас едно срички едно чудо....ма-ма; та-та; ки-ки; да-да; па-па; ба-ба; айди и още.... само да те питам къде си си водила консултацията, аз не работя вече в родилно, а в Света Марина...на проф. Горчев  клиниката.....кой ти е водил ЖК
Да ви се похвалим...благодареие на Sissi и ние сме с пробити ушенца вече, и както винаги Алекс се държа като герой, ееее изложихме малко фронта, ама само малко...обичките са със синьо камъче, татито ги избра... А Сиска центъра се казва Звезда  Joy сетих се, че там преглежда една приятелка гинеколожка и така разконспирирахме мястото...ти хубаво си ми го обяснила още пърия път, ама то се иска малко акъл за да се сетим newsm78

# 301
  • Мнения: 635
hristina_k - сериозно ли, немога вече да повярвам, само днес пропуснах да го купя и то , оле немога да повярвам !!!!

Ларсен - честит рожден ден, много щастливи мигове с твоите съкровища !!!


Аз още нямам коледно настроение, направо това стоене в къщи и разни проблеми !

Първо търся ново педи! Май споделих че нашето няма да работи със здравна каса !

Днес пък разбирам че съм пропуснала деня в който се записват за кухня през следващия месец, те направо голямо объркване, а Даная се храни чудесно от как сме на кухня, а преди се мъчехме доста и така звъннах в Управлението и реших проблема !

Ла редут - нямам още колет !

Е това вече е добра новина , добре че е Хриси да ме информира, благодаря ти !!!!  Hug

Аз обичам да готвя , но това го прави таткото в къщи, рядко аз защото и той обича и ми се меси, а аз обичам да чистя , но то вече ми стана ежедневие нон стоп !

# 302
  • Мнения: 85
Честит Рожден ден мила Раче!

Какво да ти пожелая не знам, ти си имаш най-прекрасните подаръчета на света, желая ти всички да сте много здрави и много да се обичате!!!


За белите на децата-ами то и нашата кукла веднъж направи полет от спалнята направо по глава и то тъкмо когато и двамата с баща и бяхме вкъщи, какво да се прави, всички много внимаваме, ама стават такива работи. Свекито ме успокои, че баща и на нейната възраст неколкократно се премятал над пръчките на кошарата по глава  #Crazy, тъй че то на мойто белите му са ген.

Относно Джонсъна-Веси, само от него е, бягайте далече, аз досега ползвах само олиото на Саносан и бях супер доволна. С кой акъл реших да купя Джонсън, хареса ми тоя олио-гел, резултата е -загрубяла кожа при положение, че Анна досега не е давала реакция абсолютно към нищо. Сега аз като най-държелива в семейството ще измазвам олио-гела, че да ми дойде акъла в главата.

Нещо не разбрах за детската кухня, а пък и аз си мисля да записвам от януари, ако не ни стегне леда пак, моля споделете?

Ох, като ви гледам менютата за Бъдни Вечер само завиждам, ние тази година нали сме със свеки  Twisted Evil, а пък и мъжа ми не яде сумати работи и май ще се ограничим до питка, боб и ошав, че да остане място в търбусите им за Коледното плюскане.

# 303
  • Мнения: 1 925
За сухата кожа - Мая се е метнала на мен, аз съм със страшно суха кожа, не мога без крем, така и тя. Педи ни изписа на Dr.Theiss - Nachtkerzen балсам и съм много доволна. Маже се само вечер, но определено има ефект - маже се на по-сухите места. Иначе след баня цялата я мажа с лосиона на Мустела.
Коледно настроение - нямам  Sad Тая депресия ли какво от 2 месеца вече, само ме пуска и хваща... Меня си настроението постоянно и то в по-голямата си част съм няква депресантка станала  ooooh! аз не се понасям, не знам за околните. Винаги много се радвам на коледните празници, тази година, украсих къщата за 1 час и то без никакво желание... Според мен една от причините е това, че не се наспивам с това ранно ставане на Мая в 6-7ч.  Tired Дано да се оправя скоро...
Praynig

# 304
  • Мнения: 354
Страчи и аз мисля, че депресията или каквото е там си е чисто недоспиване, но какво да се прави.
Монко също е ранобуден в 7.30 става ooooh! Някак си всичко ми се върти около него вече и нищо не може нито да ме разстрои много , нито да ме зарадва Thinking.
Сутринта бях го оставила след пореднота нощно кърмене при нас и сутринта с такова оскубаване ме събуди, че ми изхвръкнаха очите Shocked. Повече никакво заспиване при нас Naughty

# 305
  • Мнения: 872
Роня,бях при Д-р Любомирова в Екзакта медика.А те питам,защото спомена,че си работила в реанимация,а аз съм в анестезиология.Но май не се знаем,защото от познатите ми няма такива,които са раждали с мен.Ти при кой беше на консултация?
kler, и аз съм много доволна от детската кухня.Малката по принцип ми е капризна с храната,но тази от кухнята си я яде с удоволствие.Чак се чудя с какво да я храня почивните дни,защото нашата кухня ще работи чак на 2.01. догодина

# 306
  • Мнения: 135
Ларсен     newsm59  newsm67

За сухата кожа и ние използваме Dr.Theiss - Nachtkerzen  и Excipial spirig.

Коледно настроение и аз нямам, украсих набързо елхата, сложих коледни покривки и свещници и дотам.

За връщането на работа може би от март.

# 307
  • Мнения: 228
Кой може да пусне нова тема?

# 308
  • Варна
  • Мнения: 72
denisimo какво те интересува за детската кухня?

# 309
  • София
  • Мнения: 1 740
Да посрещнем заедно дядо коледа в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=251570.msg5954437#msg5954437

Общи условия

Активация на акаунт