Отговори
# 270
  • Мнения: 91
на ванеса и е станала много груба кожата. тази сутрин като и сменях памперса видях, че е почнала да се бели.

При Белослава преди време, при смяна на козметиката, се получиха едни ситни пъпчици на крачетата и кожата й стана по-сухичка. Когато ни свърши лосиона на Мустела решихме да я пробваме с млякото на Бюбхен. Явно от него стана това. Педито ни изписа EXCIPIAL /неутрален лосион/ и след няколко намазвания изчезна всичко. Сега след баня я мажа или с олиото на ХИП или с EXCIPIAL.
Миналата седмица купихме на Бела столче за кола  CHICCO KEY1 X-PLUS и вече само в него я слагаме. Кошницата й омаля. Тя изглежда много доволна и важничи докато се вози в колата. Като голям човек се заглежда и през прозореца.

# 271
  • Мнения: 3 091
Ларсен, честит рожден ден!

Сатриани, много съжалявам за случката! много трябва да се внимава, а за жалост нямаме очи и на гърба!
дано бързо да минат мехурчетата и да не го боли.

Лина, по-късно днес пак ще опитам да сваля клипчето. Сега отивам да храня МИята. после пак ще пиша и чета

# 272
  • Мнения: 228
Миналата седмица купихме на Бела столче за кола  CHICCO KEY1 X-PLUS и вече само в него я слагаме. Кошницата й омаля. Тя изглежда много доволна и важничи докато се вози в колата. Като голям човек се заглежда и през прозореца.

Честито столче на Бела! И Боян е така: много смешно се кокори през прозореца, защото вече седи на високо и всичко вижда, а има толкова интересни неща, за които досега не е подозирал, че съществуват. Особено се радва на светлинните коледни украшения, с които е накичена цяла Варна. Много ни е красив града в момента! За съжаление, трябва да демонтирам столчето от моята кола, защото влиза в сервиз за дъъъъълго ремонтиране след катастрофата.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Лина, сърдечни благодарности за клипчето   bouquet Heart Eyes  bouquet

Честит рожден ден на мама Ларсен и на всички празнуващи!!!

Много целуФки от нас  Mr. Green

# 274
  • Варна
  • Мнения: 72
Честит рожден ден Ларсен!
veselina miteva и според мен смяната на козметиката е причината за случилото се.
Сатриани, съжалявам за случилото се, дано всичко вече е наред.
Светле, Вяра наистина много е пораснала. Вчера бяхме на консултация-7.920 кг. и 69 см.
Днес направи първата си беля-счупи нощната лампа. Станала е толкова силна, направо не мога да повярвам за такова малко човече такава сила. Вече къса и тапети.
Като реших да изчистя с прахосмукачката изпадна в панически страх и започна да плаче, а преди не е правила така. На мама бъзелчето.
Приятен ден на всички.

# 275
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
 newsm20 на Лина! /От 45 бебешока мойто гърдже не видях  4470/
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Ларсен! smile3510
prostor Днес започвам да стягам дисагите за Разлог. Баткото няма търпение - две седмици ваканция. Утре пътуваме travel

# 276
  • Мнения: 1 114
Здравейте и от нас!
Честито на празнуващите днес а и предните дни ако някой съм пропуснала!

И ние ще пътуваме днес. Ще бъдем в Благоевград за събота и неделя. А за Бъдни вечер ще сме си вкъщи. За пръв път ще бъдем у нас на Бъдни вечер. Досега винаги сме ходили при майка ми, но тая година заради Дари решихме да бъдем у нас.
Мен пък хич ме няма по готвенето.  EmbarassedПреди да се роди Дари все навън ядяхме с мъжа ми или вкъщи нещо набързо. Сега откакто сме си постоянно вкъщи моята баба/да ми е жива и здрава жената/ идва да ми помага с готвенето. А сега за Бъдни вечер на мен се падна честта да правя боба. Дано да стане.
От НОИ вече незнам кой месец ми превеждат с по 40 лв. по-малко. #2gunfire А нашта ТРЗ е толкова заспала, че чак вчера смогнала да отиде до НОИ да види защо така. И уж оправила грешката и след НГ щели да ми преведат разликата.
Ами от нас ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ на тези които ще пишат чак след празниците!

# 277
  • Мнения: 1 477
Честит Рожден ден  Ларсен!!!!Пожелавам ти да бъдеш много обичана майка и съпруга!!!
denitsa_zz и Ванката започва да се дере щом чуе прахосмукачката.Същото е и със сешоара и епилатора...
veselina miteva и аз мисля, че е от смяната на козметиката.Аз ползвам само Бюбхен и съм много доволна.Иван също не пие вода, но не сме имали подобен проблем.

# 278
  • София
  • Мнения: 1 740
Ларсен, честити ти рожден ден! Да си ни жива и здрава!
Страчи и ти ли душко? И аз вчера не отидох, някой ми беше подменил детето цял ден мрънкаше, а днес си е моето цвете, игра си сама докато мама се наспи (разбирайте 10.35) с едно прекъсване в 6 да си изпие млякото.
Sve_dim тези поръчки през носа ми излязоха. Имам поръчки от 21-ви, 27-ми, 6-ти и 8-ми и нищо не е дошло. Днес смятам да взема бебка и с нея на митница да видя какво става. Ама имам проблем, първо нямаме кола и второ се очертават около 60 кг, ако всичко е пристигнало.  Joy Само от масите има поръчани 4 които били 15 кг доколкото разбрах. Тук е момента да кажа на поръчалите мами, че ако намеря нещо на митница веднага ще ги уведомя и ще намерим начин да ви ди дам преди Коледа.

# 279
  • Попово
  • Мнения: 687
Честит рожден ден, Ларсен Hug
на Белла- Беллинда безаварийно возене  Heart Eyes
аз от днес съм почивка и смятам да готвя и да правя сладкиши за Коледа Simple Smile макар , че съпружето е готвач и много много не ме допуска до кухнята   chef или ако ме допусне намира кусури  Naughty

# 280
  • Мнения: 3 091
Готвенето ми е единственото хоби, за което обаче сега не ми остава време! и двамата в къщи обичаме хубавата храна и общо взето си угаждаме. Сега сме предимно на аламинути и страдаме

450, аз също нямам никакво известие за поръчката от ларедут-а. кога ли ще пристигне?

# 281
  • Мнения: 226
3 пъти влизам днес и все нещо се скапва монитора. #Cussing out
Дано сега не ме остави пак по средата на писането.
Честит рожден ден, larsen! newsm67
2 пръстчета на Алекс имат вече подути мехурчета, а и на сгъвката на ръчичката му също забелязах 2 малки мехурчета. Направо ми се къса сърцето като ги гледам. Не мога да се свържа още с педи -дали да ги пазя сега с някакви лепенки, да продължавам ли да ги мажа с нещо?!
dari stz, наистина винаги, когато е до мен или с баща си, Алекс си причинява най-големите травми. И забелязвам, че повечето се случват вечер непосредствено преди лягане.
veselina miteva, нямам опит с изсъхнала кожа, но си мисля, че е заради смяната на козметиката. За Джонсън по принцип не са добри отзивите, незнам дали важат и за американския.А това за чая ще го имам предвид, ако стане неудържимо положението със спането.
Stra4i, завиждам ти на комбинацията чревоугодник-кулинар и хубава фигура. Аз и дъвка да лапна ще ми се лепне я на дупе, я на корем.
denitsa zz, и Алекс напоследък се разплаква от прахосмукачката. Само ако е в кошарата и гледа отгоре на безопасно разстояние е сравнително спокоен.
polly q bg, на мен също НОИ редовно ми превеждат по-малко пари, но обикновено на следващия превод компенсират разликата. Винаги съм се чудела на какво се дължи, тъй като е редовно.
Излизаме, че пекна слънце. Весели празници на всички, които пътуват! People Santa

# 282
  • София
  • Мнения: 1 740
Satriani не съм спец, ама дали може да му намажеш пръстчетата с дефламол и да му сложиш някакви ръкавички докато сте вън? Вики навън обикновено е спокойна и търпи такива неща на ръцете си, а като се приберете да му измиеш хубаво ръчичките? Дано да не съм казала нещо неправилно, но ако не мога да се свържа с лекарката аз така бих постъпила. Дано бързо да му мине и да не го боли много.

# 283
  • Мнения: 872
Ларсен  newsm59
Satriani , горкото детенце,дано бързо се оправи  Tired Като говорим за мерки - за месец и половина и моята госпожица е пораснала 3 см и 700гр,обаче още си е на мама дребосъчето- 6500гр и 66см.Да се оплача - още нямаме зъби и още не може да се изправя сама.Като чета,че вашите деца вече пълзят и се изправят,а моето като легне и не може да стане.Не знам мързи ли я,що ли,иначе като й подам ръка й трябва съвсем малко помощ,а с проходилката е като фурия.Обаче репертоарът й от срички се увеличава - та-та,ба-ба,ци-ци,айде,па-па и разни други звуци и маймунджилъци и сама си се смее на магариите.
Роня,покажи някоя твоя снимка,защото може да се окаже,че се познаваме от болницата.
Какво смятате да приготвите за Бъдни вечер?Ще спазите ли традициите за 7 постни манджи?

# 284
  • Мнения: 354
 Ларсен жива и здрава и много обичана бъди

di_p Е не Joy,ци-ци щом казва ...гладна няма да остане.
Мони почна освен ба-ба и редовно да повтаря аба и ебе Embarassed Rolling Eyes, а като е напечено полоението и ма-ма. Знае и номера  Laughing маха с ръчечка за чао, знае как вика мечката и патето и как кашля баба-(това тя го научи) може и да бръмка с пръстче устичката.Похвалихме си гарджето.

Satriani Съжалявам за злополуката, дано му мине "като на кутре"-всъщност този израз навсякъде ли е популярен newsm78?
Мони от известно време не тупва като се изправи , а си спуска бавно дупето. Сега остава да научи, че ако не си затваряш пръстите с чекмеджето, няма да те боли!

Общи условия

Активация на акаунт