Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 872
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАНИЧКА!!!

Ха, доброо утро и от мен! Днес ни се очертава тежък ден-купона за РД на Танти  Crazy От две седмиц пита колко дена остават, е, най-на края дойде. Сега до следобяд остава да тормози  ooooh!

# 46
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Е, хайде, дано не само се оправдаят въленията на Танти, но да ъде още по- впечатлена и радостна на купона.
Моето кучИ се е нахвърлило на един плюшен заек, чеше венци и си упражнява гласните струни на оперна певица. Сеседите ще ни линчуват, успокоявам се, че ни е сме отдолу и по- малко се чува, все пак неделя сутрин е.
Мами, аз щях да питам. Носи ли си някой бебето в кенгуро, докато малчо е облечен в космонафт и как се чувстват бебоците. Аз Йована два пъти така съм я носила, ама все имам чувството, че и е ужасно тясно, страх ме е да не я задушава така.

# 47
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
bob4enka, аз въобще не мога да я намъкна вътре с космонавт.

# 48
  • Мнения: 117
 Бобченка, аз винаги с космонавта я извеждам с кенгурото, така я водя на консултация, не знам дали и е тясно, просто винаги заспива и няма протести.

# 49
  • Мнения: 423




Не ми обръщай те внимание,изперквам вече


 smile3532

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 11:14 от rebus4е

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз я намъквам ама едва, освен това сумти докато я нося, но понеже е с гръб към мен, немога да разбера от впечатления ли сумти или от неудобство. Абе щом не плаче, май става  Thinking

# 51
  • Видин
  • Мнения: 685
Таня, честит рожден ден. Не знам какво да ти пожелая, защото ти всичко си имаш. Но все пак бъди винаги така усмихната и щастлива, децата и всички около теб да те слушат и само хубави моменти в този прекрасен зимен ден
 newsm59  bigdance2  Gift
Я кажете, и вие ли не можете да отворите google? Какво му става? newsm78
Бобченка, и аз като Гита, не мога да я сложа в кенгурото с космонавт.

# 52
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Я кажете, и вие ли не можете да отворите google? Какво му става? newsm78


Отваря ми се.

# 53
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит рожден ден на Таничка!
 Бобченка, смяла съм се с глас  hahaha Joy hahaha
Аз имам един  клиент - сърбин и като правихме бюджет за 2008г. се много се смях на думата разходи - трошкове ( или трошяци)
Гита Ог - успех с купона. Да го направите незабравим за Танти  Peace
Марти - мерси за кафето
Мимсат - винаги лъха страхотен позитивизъм от теб. Благодаря ти  Hug
Ребусче - ТИ СИ ГЕРОЙ
Франи - Защо изперкваш ? newsm78

# 54
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТАНИЧКА!

Момичета благодаря ви за подкрепата! Аз съм малко по-добре. Лошото, е че сега започнах да кашлям и вече съвсем се шашкам. Просто незная какво да пия за тази кашлица. Продължавам да ходя с маска и да спя в другата стая. Няма начин! Да, вярно е кърмя, чрез кърмата бебето приема антитела, но все пак. А и като се сетя, доста отдавна не съм се разболявала толкова сериозно! Кажете, моля ви някакъв лек за кашлица!

Шоши-страхотна малка медийна звезда си имаш! Пожелавам да стане голям актьор!  Sunglasses Sunglasses Sunglasses
Мимсат-снимките са чудесни!
Хари-и вашата елха е приказна!
Бобченка-вчера съм се смяла от сърце със сръбските бисерчета!

Момичета , искам да ви попитам, вашите бебета в отделни стаи ли спят и какво ви е мнението по въпроса??????????????????????? Аз съм решила вече да му правя детската стая, но все още се колебания не е ли още раничко!

# 55
  • Мнения: 423
Aбе в интерес на истината се чувствам по скоро като последния идиот на земята ама.....сега съм и хремава на всичко отгоре...май имам бая грехове за изплащане newsm12

# 56
  • Мнения: 423
Пиванова Ванката спи в отделна стая откакто се е родил,много рядко го взимаме при нас, само един два пъти като беше болничък и ме беше страх да го оставя сам.
Shoshi,  щях да ти казвам ,че аз тая реклама я видях преди да разбера за медийната звезда и супер ме накефи(за протокола -  завършила съм PR  и много зяпам всякакъв вид телевизия и най вече рекламните кампании на по-големите фирми)

# 57
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Пиванова, аз лично съм ЗА, бебоците да си спят в отделна стая. Друг е въпроса, че при нас е невъзможно, защото имаме само една спалня. По тази причина, сега съм в търсене на друга квартира и доста нерви троша по това, ам няма да ви занимавам.

# 58
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАНИЧКА!!!

Ребусче, възхищавам ти се на търпението.  Peace Не се обвинявай, рано или късно нещата ще си дойдат на мястото. И на мен много ми се е искало да замразявам кърма, а то даже не стига и се налага да дохранвам. Но се примирих отдавна с този факт - още като се хранехме с каката. Незнам дали в твоята ситуация бих имала търпението и нервите. Това, което правиш за бебчо е ОГРОМНО. Наистина си герой. Hug

Пиванова, пробвай срещу кашлицата Биопарокс. Той се продава с два накрайника - един за пръскане в устата и друг за носа. Локален антибиотик е на хомеопатна основа. Ползва се както при бременност, така и при кърмене. За носа много не помага, но кашлици пресича всякакави. Гарантирам от личен опит.

Шоши, и аз гледах рекламата преди да разбера за медийната звезда. Много е хубава, а Дамян е истински артист. Peace Незнам защо аз бях разбрала, че в рекламата участва не Дамян, а бебчето. И стоя всяка вечер пред тв и се дзверя за бебе в такава реклама, и няма, и няма. Mr. Green А то не било компютри, а компоти - като в стария виц. Ама така е, като съм си седнала на ушите. Mr. Green

Гита, приятно изкарване на партито. Grinning

# 59
  • Мнения: 1 216
Добро утро мИчета!
Честит Рожден ден на Таничка Ем!
Франческа, последното нещо, което видях снощи беше твоя пост, не знам от какво изперкващ, но си легнах с  усмивка!
Гита Ог, милата малка Констанца да се весели лудешки и да й направите много снимки. 6 години си е сериозна възраст, аз си спомням колко тържествено ми беше.
Колкото до отделната стая: на колкото и години да го оставиш детето в отделна стая все ще се научи и ще свикне, номерът е на родителите да им е удобно.
Shoshi,  щях да ти казвам ,че аз тая реклама я видях преди да разбера за медийната звезда и супер ме накефи(за протокола -  завършила съм PR  и много зяпам всякакъв вид телевизия и най вече рекламните кампании на по-големите фирми)
И аз завърших PR, колега, ама киното си ме беше откраднало вече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт