Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 869
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Иви, ама хич не ме е срам. Аз го чакам тоз сняг от ехеееееее 2 години сигурно  Joy Ама, хайде, ще отпусна малко и на вас  Nature Snowman  Hug
Ребусче, не се поддавай на лоши настроения и мисли. Направи ли всичко, което зависеше от теб?? НАПРАВИИИ!!!! Какво повече може да иска някой от теб? НИЩО!!! Ти си прекрасна майка и Ванко е щастливец, че те има  Hug

Не давам никакви депресии да се промъкват тихомълком сред нас  Naughty Къшшш. Хайде сега по една огромна усмивка и да нагушкате малките бонбонковци - ще видите как и те ще се ухилят като тикви  Mr. Green

# 31
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ей сега питах моя човек, ама каза, че не е чувал да се казва така тази вода. А те я наричали кисела вода, защот излизала от някакви извори под земята и директно така газирана. Каза, че може би защото мирише на яйца от минералите и на някои места да и викат пърдена вода, но той не бил чувал.

 Joy hahaha Joy Сладкишче, наистина сме голям майтап. То аз де. Така съм от бреенността още. Разсеянаааааааа, мъжо само се жалва  Crazy

# 32
  • Мнения: 660
Добър вечер от мен  Hug
Мамите от Пловдив ще има ли среща на 19 ти от 13 часа в К2 или не и които идват да се подпишат,аз засега ще дойда,днес се чувствам изключително по- добре и ако е сигурна срещата ще дойдем с Александър...
Който е за срещата да се разпише и Елхичка се изгуби нещо newsm78

# 33
  • Мнения: 423
Тиги, Мимсатче  Hug
Просто много ме е яд. Сега даже се замислям дали да не си спра кърмата, защото имам чувството, че не му се отразява много добре.А и честно казано супер много ме е страх да не прихване пак нещо.Стерилизирам всичко което ползвам, но аз се изцеждам на ръка и колкото и да си мия ръцете, да си изварявам бельото и какво ли още не, все се сещам че бактериите са ужасно упорити същества.гадини мръсни!
Ама двамата ми мъже как нанкат само Joyще кажеш че цял ден са копали Joy
Иви пристигнаха ли ми маратонките
Франи, нещо не те мяркам и тебе newsm78

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Ира аз ще дойда.Гледах времето не го дават да вали.

# 35
  • Мнения: 1 216
rebus4е, и на ръка си се цедила,  ooooh! лелееее ти си не героиня, ами мъченица!   bouquet
Ира-Кишика, това че си по-добре е страхотно, само се пази да не се случи пак, че наистина си на неподходящо малко години за подобни грижи
Гита Ог, да не е македонско това с пърдената вода, че и аз съм го чувала newsm78

# 36
  • Мнения: 1 457
запис
Отиваме всички да спим Heart Eyes
Лека нощ  Hug

# 37
  • Мнения: 223
Ребус, голяма питанка е твоето търпение за нас. Браво. Аз мисля, че е добре, че си се цедила на ръка, защото не си запушила каналчета така(не че е задължитело, но аз запушвахWink. Аз като се научих да се цедя на ръка се дивях на себе си. Бях свикнала само с помпата, ама много зверски натискам и не масажирам лекичко и... се запушвах. Не знам какво да те посъветвам освен да направиш така както ще се чувстваш по-малко"виновна". Това чувство няма отпъждане от главата ни явно - всеки избор ни хвърля от единия в другия полюс. Този спинкащ Иван ще е голям герой с такава мама. Вече не се чудя защо ония в шефове от София те държаха нахално на работа в деветия месец.
За закаляването - аз много искам да закаля жабата. Единственото, което правя обаче е е да го държа по 10-тина миниути по голо дупе след смяната на всеки памперс.У нас е 22-23 градуса. Нощем обаче не пада под 21. Явор спи с тънко боди и пижамка. Отгоре е завит с пелената. Не се развива сам, но е завит само до гърдите поради това, че спи с вдигнати ръце. Обожавам чувалчетя, но в него се поти и не разбирам, ако памперсът пусне.
Мимсат
*  *  *  *  *  *  *
  *  *  *  *  *  *

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 22:46 от Тиги-Мигъл

# 38
  • Мнения: 1 554

Франи, нещо не те мяркам и тебе newsm78





Не ми обръщай те внимание,изперквам вече

# 39
  • София
  • Мнения: 3 826
Добро утро Hug.
Аз като най - ранобудна сервирам кафето Laughing.



Момичета, млякото на  Хип е много подходящо за повръщащи бебета Peace. Имах една позната в Германия, на която педиатърката и го беше препоръчала и тя каза, че имало ефект.

# 40
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро  Hug

Тигъл, благодаря за снежеца - още натрупа тази нощ, но като гледам има наченки на разстопяване  Thinking
Франческа, Joy Луедетина такава.
Марти, супер изглежда кафето, ама аз нали не пия, задоволявам се с чайче.

Пожелавам ви много усмихнат и весел ден   bouquet

# 41
  • Видин
  • Мнения: 685
Ето малко нови снимки от нас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201329
А на това му казвам истинска зима http://www.snimka.bg/album.php?album_id=201329&photo=6
Сега отивам да чета, че два дни нямахме нет и съм изпуснала доста ooooh!

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
А добро утро и от нас. Детето разбира, че днес е неделя и остави мама да спинка малко повече  Heart Eyes

Честит рожден ден на Тани4ка_ ем- много радости да има в лютата и бяла зима   bouquet

# 43
  • Мнения: 229
Честит рожден ден на Таничка и от мен !!! Много здраве, радости и успехи !!!

# 44
  • София
  • Мнения: 5 721
Честит рожден ден на Таничка  bouquet
Марти,на Хип има доста млека но кое по точно е защото аз чувам от доста  мами,че били хубави newsm78

Общи условия

Активация на акаунт