"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 2

  • 35 567
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 890
  Аааа, тогава вече ме бройте и мен ! Flutter
  А аз вече втори ден не мога да си тръгна от Троян, няма автобуси в това време и ако и днес не успея да се прибера, ще умра от студ.  Crazy Друго си е в София на парното.  Mr. Green Това определено е последния път, когато си идвам без кола, да знаете.  ooooh! Гадно време !  #Cussing out
 

# 256
  • Мнения: 10 758
Ми да те изчакаме да се прибереш и тогава да ходим при Коцето Mr. Green

# 257
  • София
  • Мнения: 1 890
  Twisted Evil  Дано си струва, че като знам кви са им обикновено охранителите, как пък един по-така не видях за толкоз време.  Mr. Green Еййй как развалиха хубавата тема значи !  Crossing Arms

# 258
  • Мнения: 819
Брех, веселба голяма в темата настанала.
Пеперудке, моите уважения.  И мен ми се иска да се уредя с една пчеличка, ама по-натам, че сега с тия търтейчета издъхвам. Стопяват ми лагерите и в 5 следобед вече съм труп.

Да се върнем на темата - диетата върви, килата си стоят. Що така не слабея бе? А пък съм стриктна, не е като да прегрешавам редовно. Подозирам че маджата ми е много. Бомбе, ти си май в моята категория, кажи пиле колко блока ручаш на ден?
Сбъдваща,пожелавам ти пчелички от сърце.Много е хубаво да имаш момиченца.Иначе аз при Дюканките съм вече 3.5 кг. по-надолу за пет дни.Чувствам се сита и добре.И моите блокове бяха 9.
    Пеперудке, брат ти голям сладур бе !  Whistling Като нищо ще му намерим някоя немайка тук.  Laughing
 
Еми той, нахалника ,седи вчера до мен и гледа какво пишем.И много се забавлява с Бомбето.Та тогава му просветна явно да се вцепи и той тук.Ааааа ,вика ми,все ще има някоя девойка и за мен. Joy

# 259
  • София
  • Мнения: 1 890
   Аааааа, той по аватар ще да я е избирал.  Whistling

# 260
  • Мнения: 10 758

 Еми той, нахалника ,седи вчера до мен и гледа какво пишем.И много се забавлява с Бомбето.Та тогава му просветна явно да се вцепи и той тук.Ааааа ,вика ми,все ще има някоя девойка и за мен. Joy
С мен ли се забавлява Shocked
Ама чрез посредник, нали Crossing Arms
Каж му да се регне и да влезне в спамо-чата Twisted Evil Whistling
Ше го изпапаме веднагически Joy

# 261
  • София
  • Мнения: 2 840
Изобщо не схващам за какво говорите.
Кой е Коце?
К'ви охранители?
К'ва Европа?

Отивам да ям, че днес е лунната диета, аз по нейно време най обичам да се ояждам Joy

# 262
  • Мнения: 819
Бомбе, дадено.Като се върне после от бачкане и ви го пращам моментално.Да не ми пречи на душевния мир. Joy Joy Joy

# 263
  • Мнения: 10 758
Изобщо не схващам за какво говорите.
Кой е Коце?
К'ви охранители?
К'ва Европа?

Отивам да ям, че днес е лунната диета, аз по нейно време най обичам да се ояждам Joy
Съче, тва е част от диетата, бе мило Flutter


Пепи(тва е галено име на пеперудката Wink, че иначе много дълго), ама първо на ЛС да ми се покаже FlutterДа знаеш, че ще му искат 5 евро такса Joy и снимка.Но понеже аз държа авторските права, ще я видят през крив макарон Joy Twisted Evil
А, и цолажа естествено, но той така или иначе при мен идва, та няма проблеми Whistling Twisted Evil

# 264
  • София
  • Мнения: 2 840
Аре, младежът, като мине школа при Бомба, може да го приютим всинца.
Щедри майчини души носим сите, тъй че - давайте насам момъка, в безопасност е сред нас.
За при Бомба не гарантирам - там, ако оцелее, после от нищо няма да се плаши Crazy

# 265
  • Мнения: 10 758
Аре, младежът, като мине школа при Бомба, може да го приютим всинца.
Щедри майчини души носим сите, тъй че - давайте насам момъка, в безопасност е сред нас.
За при Бомба не гарантирам - там, ако оцелее, после от нищо няма да се плаши Crazy
Благодаря за рекламата Joy

# 266
  • Мнения: 819
Хахахаха.Очаквам го и ви го пращам.Ама и той е един устатник...Да не станете пишман,че е на мама най-умното... Joy Joy Joy

# 267
  • Мнения: 10 758
Хахахаха.Очаквам го и ви го пращам.Ама и той е един устатник...Да не станете пишман,че е на мама най-умното... Joy Joy Joy
Искам данни на ЛС Crossing Arms
ЕГН
автобиография
цолаж Twisted Evil

# 268
XAIDE BE MOMI4ETA spodelete ima li minusi ,kak varvi rejima,za da znam da zapo4vam li ili ne?DAITE KURAJ NA NACHINAESHTITE.

# 269
  • Мнения: X
Вие съвсем на чат го обърнахте. Не че не е весело...
При мен минуси няма за споделяне. Имам ОК от Симеонов да опитаме известно време с 10 блока. Да видим как ще е, от утре почвам така.

Общи условия

Активация на акаунт