"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 2

  • 35 560
  • 290
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 758
Бомбе, след сичкия тоз алкохол, ако утре сутрин гъз се дига, глава заспива... гледаш картината плава, образът троен, езика двоен, фъфлиш безпричинно и имаш усещане за газене от валяк ... нема да се косиш, утре че ти мине  Joy

Не мога да се сетя цялото стихотворение забравила съм го, ама брат ми го знае ...ще го питам
Веднага да питаш брат ти и да го пльоснеш тука Crazy

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 10:12 от La Bomba

# 241
  • Мнения: 819
 
Веднага да питаш брат ти и да го пльоснеш тека Crazy
Хахахаха.Моя брат и той искаше още вчера да го нареждам тук.Каза,че можело да му излезе късметя.Викам му-къв късмет бре,това е форум за майки,ама не, та не.Можело и някоя ,дет не е майка да излезе. Joy Joy Joy

# 242
  • Мнения: 10 758
Веднага да питаш брат ти и да го пльоснеш тека Crazy
Хахахаха.Моя брат и той искаше още вчера да го нареждам тук.Каза,че можело да му излезе късметя.Викам му-къв късмет бре,това е форум за майки,ама не, та не.Можело и някоя ,дет не е майка да излезе. Joy Joy Joy
Ама това, че съм майка кво пречи?колко е голям брато?

# 243
# 244
  • Мнения: 10 758
Уй на кака сладурчетоооооо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 245
  • Мнения: 819
Уй на кака сладурчетоооооо Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Давам го , и агне ще заколя ,на която го вземе. Joy Joy Joy

# 246
  • Мнения: 572

пу за мен !
нито съм майка, нит съм омъжена  Wink

# 247
  • Мнения: X
Брех, веселба голяма в темата настанала.
Пеперудке, моите уважения.  И мен ми се иска да се уредя с една пчеличка, ама по-натам, че сега с тия търтейчета издъхвам. Стопяват ми лагерите и в 5 следобед вече съм труп.

Да се върнем на темата - диетата върви, килата си стоят. Що така не слабея бе? А пък съм стриктна, не е като да прегрешавам редовно. Подозирам че маджата ми е много. Бомбе, ти си май в моята категория, кажи пиле колко блока ручаш на ден?

# 248
  • Мнения: 10 758
. Бомбе, ти си май в моята категория, кажи пиле колко блока ручаш на ден?
Не ме питай по-добре BlushОколо Коледа я спрях и още не съм я почнала ooooh!
Но иначе - сутрин 1 блок, на обед -3, следобед - 1, вечер - 3, преди лягане - 1.
Ако огладнея - пак 1.

# 249
  • Мнения: X
Значи 9 блока общо. Тва ми трябваше.Мерсаж. Сега ще преговарям да намалим папото на 10 блока, че да мръдне кантара надолу.

# 250
  • Мнения: 10 758
Значи 9 блока общо. Тва ми трябваше.Мерсаж. Сега ще преговарям да намалим папото на 10 блока, че да мръдне кантара надолу.
Абе аз като бях на първата контрола при нег и като му казах, че съм гладна, той ми каза - Гладна ли си, взимаш ядене от лист 1.Дори и да са се минали 2 часа от последното ядене.Няма проблем.
Като видя, че не съм отслабнала, ми каза, че трябва да увеличим храната. Rolling Eyes

# 251
  • Мнения: X
Да увеличиш? Сериозно ли? Баси диетата...
Писах му, да видим какво ще отговори.

# 252
  • Мнения: 10 758
Да увеличиш? Сериозно ли? Баси диетата...
Писах му, да видим какво ще отговори.
Ми така ми каза.
На обяд преди ядях от лист 2.Той ми каза да взимам и от 1.

# 253
  • София
  • Мнения: 1 890
     Момичета  Heart Eyes , аз напоследък повече чета, че ме е срам да пиша.  Embarassed И аз като Бомба ядох много по празниците и сега за новата година още не съм я почвала диетата. Sunglasses
     Пеперудке, брат ти голям сладур бе !  Whistling Като нищо ще му намерим някоя немайка тук.  Laughing
     Бомбе, що така са ни разчистили темата за Европа ?  #Cussing out Ходихте ли днес, как е Коцето, зслужавше ли си поне разкарването ?  Crazy Joy
 

# 254
  • Мнения: 10 758
     Момичета  Heart Eyes , аз напоследък повече чета, че ме е срам да пиша.  Embarassed И аз като Бомба ядох много по празниците и сега за новата година още не съм я почвала диетата. Sunglasses
     Пеперудке, брат ти голям сладур бе !  Whistling Като нищо ще му намерим някоя немайка тук.  Laughing
     Бомбе, що така са ни разчистили темата за Европа ?  #Cussing out Ходихте ли днес, как е Коцето, зслужавше ли си поне разкарването ?  Crazy Joy
 
Да бе, и аз току що видях, че са я затрили Joy
Не сме ходили, че много кишаво времето.Но тия дни ще отидем Peace

Общи условия

Активация на акаунт